Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

idomu, o jie savo parduotuve turi ar tik priimineja uzsakymus internetu g.gif ?
manau, kad visai realu, kad as ten uzvaziuosiu tongue.gif (pracekinciau tuo paciu ar ten ju avys biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 24 kovo 2011 - 15:41
Kadabra bigsmile.gif jei su mašiniuku, tai ar diiiiidelė pas Jus (netaisyklingai tikriausiai išsireikšiu) bagažinė? jei diiiidelė, tai gal reiks su kokiais pora kg prašytis blush2.gif
Atsakyti
pas mus ne bagazine, o masiniukas pats diiiidelis. Mes su turistiniu nameliu vaziuojam, bet ten vietos tai siaip ribota, nes du mazi vaikai, visi keliones priciundalai: kiekvienas turi po ribota kampa, kam rupi zaislai, kam - vaistai extra atveju ir negendancio maisto atsargos, o kas puse garazo irankiu pasiima biggrin.gif , o kur dar kuro atsargos bei vandens talpos mase, a?
Jeigu viskas tvarkoj - isvyksim birzelio gale/liepos pr. - preliminariai, kada grisim - tiksliai irgi nezinau, kaip ir nezinau, ar pirmyn vaziuodami uzsuktume, ar atgal, bet, kad tas ju raudonas taskas zemelapyje salyginai arti musu pastoviu vietu, tai kaip ir griekas butu neuzsukti.
Visad esam ant rysio, prisijungiam prie interneto, tad manau, kad as niekus nedingsiu.
4u.gif
Atsakyti
kadabra nu tu cia taip, sakyciau, neatsargiai leptelejai. Nu gal nepagalvojai. Dabar prie to namelio dar ir priekaba vilnai kabint reiks. lotuliukas.gif
Aisku juokauju. Iki to laiko, manau atsisiusim, bet tikrai pati uzsuk, juk gyvas bendravimkas ir visko apziurejimas ir paciupinejimas - verta labai. thumbup.gif
Atsakyti
OOOoooOOO Kadabra biggrin.gif ohoho koks išsidavimas! Nors aš irgi naujokė vėlimo temose, bet esu baisiai užsidegus biggrin.gif

Man labai patiko ta vilna, dėkinga kad priėmėt ir gavau progą išbandyt, piršiuosi ir toliau į kompaniją blush2.gif
Atsakyti
Pavojinga ten Jums Kadabra i tą parduotuvę eiti, nujaučiu, kad visų spalvų norėsis ir be maišo vilnelės iš ten neišeisit, na bent man tai visko norėtųsi, o dar už tokias kainas doh.gif O paskui velsit velsit velsit, o mes grožėsimės smile.gif
Savaitgalį po grožio procedūrų nail.gif reiks kažką pabandyti pavelti iš vilnelės wub.gif
Atsakyti
Nepamirškit, kad po vieną perkant nuolaidą ne taip lengva gaut, nes nuolaida taikoma nuo sumos. Mes gavom net 20 proc., manau, tai tikrai daug.
O jei tikrai viskas patiks, gal apetitai dar išaugs ir sekantį užsakymą dar didesnį galėtumėm pateikt. Gal ir nuolaidą dar didesnę duotų smile.gif Čia pasiskaičiuot labai reikia, arba nusiteikt veštis didelį kiekį...
Atsakyti
labai visoms ačiū - besijuokiančiai (tikiuos vis dar juokiasi smile.gif ) baric - berods ji tarpine vilnos stotele, ir trakst. gaila, ne visom galiu asmeniskai padekoti. trakst sako - nieko as nepadariau, na bet jei nieko nebutumet padare - tai garantuotai ir vilnos nebutu dabar mano namie. aciu labai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 20:46)
Nepamirškit, kad po vieną perkant nuolaidą ne taip lengva gaut, nes nuolaida taikoma nuo sumos. Mes gavom net 20 proc., manau, tai tikrai daug.
O jei tikrai viskas patiks, gal apetitai dar išaugs ir sekantį užsakymą dar didesnį galėtumėm pateikt. Gal ir nuolaidą dar didesnę duotų smile.gif Čia pasiskaičiuot labai reikia, arba nusiteikt veštis didelį kiekį...


tai, kad niekas ir nesiruosia po viena pirkti, cia tik as jeigu dabludinsiu iki vietos, tai pasizvalgyti ir apsipirkt eisiu, manau, kad siuntimo islaidos man nuolaida kompensuotu.
kai kazkiek su ta vilna susijus, tai, praleist tokia proga, manau, butu gaila.
musu atveju nuolaida tikrai buvo didele, matyt ir uzsakymas ne is mazuju, jeigu jau tokia suteike, tad mielai jungsiuos ir kitam kartui.
Atsakyti
Mano tai tikrai uzsakymas bus didesnis. biggrin.gif Man patinka ta ju sluoksna. O bus juoda, ruda, zalia. Mastau po kila situ imt sekanti karta. mirksiukas.gif


Barric dabar serga. Tai bent su ja reiks pusiau sokolada lauzt ir linados padeka dalintis. lotuliukas.gif Niekaip nesugalvoju, kaip Besijuokianciai atsidekot. blush2.gif
Atsakyti
Kadabra, tai aš ne apie tai, kad nepirkt reikia. Čia bandau visaip tau logiškais argumentais įsiūlyt pasiryžt kokį porą bulvių maišiokų vilnos veštis biggrin.gif . O iš tikro tai atostogos yra atostogos, ir reikia atostogaut savo malonumui, o ne įsipareigot kažkam vilnos parvešt 4u.gif Norėsis važiuot aviukų žiūrėt, nesinorės - nevažiuot...

Grynai teoriškai skaičiuojant pvz. dažytą sluoksną 1 kg = 15 eurų. Tai 20 proc. nuolaida 3 eurai, panašiai apie 3 eurus kainavo siųstis 1 kg. Bet pigesnei vilnai jau kitoks santykis gaunąs...

Aš tai planuoju daug užsisakyt, visų spalvotų (na gal ne visų, bet tų kurios man gražios atrodo), po kilą tai tikrai. Man rodos jie irgi su laiku brangins savo vilną, prieš vasarą dabar turbūt ne, bet prasidedant naujam vėlimo sezonui labai tikėtina, kad kainos padidės ir pas juos.

Galima būtų pagalvot apie sudarymą 2 siuntinių ir juos siųstis skirtingais adresais, vieną Kaunan (gali būt ir kt miestas, jei tik kas imsis to reikalo), kitą Vilniun.

O šiaip iš tikro ačiū ir Barric, ir Trakšt, jei būtų reikėję dar paruošt paštu siųst ir vilniečų siuntinukus, tai jau būtų doh.gif . O man atsidėkot tai nereikia, turim dabar neblogą tašką ir džiaukimės tuo smile.gif

Beje, vakar išbandžiau 26 mic. sluoksną. Pešėsi liūdnai, gal kasa kažkokia "lieva" pasitaikė, kažkokiais kuokštais, gan trumpais plaukais. Bet vėlėsi - tiesiog fantastika. Tą baltą dėjau tik vidun, kai taip plėšėsi pabijojau iš jos vienos velt. Bet tas vidus susivėlė idealiai...
Atsakyti
Vistik brangsta vilna, brangsta. Nuo balandzio pas latvius brangs karsinys. unsure.gif
Atsakyti