Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Besijuokianti, tai ir aš dar nauja vėlime, dar tik bandymuose, pasidairinėjimuose ir pasiskaitymuose kas kaip ax.gif bet jau po poros bandymų pajutau, kad traukia mane ta vilnelė, oi traukia, tik laiko po darbo mažokai lieka šiam malonumui. Vilnos šlepetės su paprastom pirktinėm nesulyginamos.
Tai ir siūlau, kad organizuojančiai merginai būtų bent kažkoks atlygis už visą darbą ir laiko sugaišimą, o koks, tai čia jau diskutuotinas klausimas. Kiek susidūriau bent jau merginos užsakančios ir siunčiančios iš užsienio ima apie 10 proc nuo sumos ax.gif

Ir iš kur to laiko paimti kai visko norisi doh.gif ir megzt, ir velt ir su karoliukais ką nors paveikti ir su savo katinėliu pažaist, nusibosta jam per dieną miegoti... ir tv pažiūrėti ir knygą paskaityti ir ką skanaus pasidaryti... o gal kas laiką parduoda? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 23 kovo 2011 - 11:48
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 10:46)
Ronet, tai tame ir smagumas, kad ne už procentą...
Vien jau naujokių kiek iš už krūmų išlindo, jaučiu dar tiek pat nedrįso smile.gif .
O šiaip merginos, gerietės visos tokios pasitaikėt thumbup.gif . Buvo malonu  mirksiukas.gif


Mums taip pat malonu, kad priemet i savo buri ir ypatingai aciu Besijuokianciai 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 11:46)
Vien jau naujokių kiek iš už krūmų išlindo, jaučiu dar tiek pat nedrįso smile.gif .
O šiaip merginos, gerietės visos tokios pasitaikėt thumbup.gif . Buvo malonu  mirksiukas.gif


4u.gif labai didelis aciu besijuokianciai mergaitei:))
sakyciau kad uz dideli triusa nusipelnei ne tik zodiniu padeku, na tikiuos vasara ne uz kalnu teks ir gyvai susipazint ir kaip nors atsidekot:))
blush2.gif negi sedesi krumuose kai gali isidrasinus gauti geros vilnos.
dar isidrasinsiu ir pirmas slepetes suvelsiu:))
Atsakyti
Faina, 35 m. ir vis dar mergaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Faina, 35 m. ir vis dar mergaitė

Jau kelis kartus tikslinausi tavo nika lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip pasakytu Ostapas Benderis- kas pasakys jog tai berniukas, lai pirmas meta i mane akmeni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 21:14)
Faina, 35 m. ir vis dar mergaitė lotuliukas.gif

mergaitė mergaitė, gera Besijuokianti mergaitė 4u.gif
Atsakyti
Labai dziugu buvo taip visom susivienyti. Labai didziulis aciu Besijuokianciai uz toki titaniska darba. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vilna tiresiog puiki. Man ji tiesiog tobula slepetem. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kada naujas uzsakymas? ax.gif
Atsakyti
Taip, taip, kada naujas užsakymas nusimato? ax.gif
Atsakyti
Tai gal kai jie dažyt išmoks smile.gif .
Dabar naujas spalvas bando, man rodos reiktų duot kokį mėnesį jiems įsisavint naujom spalvos, atai gausim kokias rainas paskui... Be to ten skaičiau pas juos, kad žada garbanėles, o gal ir šilką dažyt. Būtų smagu ir dekorui kažką užsisakyt...
Atsakyti
Sveikos,
Uzejau dabar i bg psl., tai sluoksnos dazytos nematau, tik naturalia g.gif .
Ar tiesiog nerantu, ar cia taip del to, kad jie dar mokosi dazyti?
Atsakyti
http://www.ecohobby.info/produkcia/ш...54;Й.html
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 11:30)


dekui 4u.gif
Atsakyti