Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

atveza jau musu vilnele, trakst, gali vaziuot pasiimt smile.gif
Atsakyti
merginos, visa VILNIETISKA vilna pas trakst smile.gif
Atsakyti
Jap vilna pas man. Raganeles ryt idesiu B darban. Parasysiu viska i AZ. Kitos mergaites man parasykit i AZ ir sugalvosim, kaip visa jusu geri jums atsiimti. As bazuojuosi Antakalny. Siandien nuo 15.30 iki 16.30 busiu prie Ibrahimo.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 13:29)
Vyras klausia kada pardą vilnos atidarysiu, žino dar ir apie planus ir latvių karšinio parsivešt (bet čia gal vasarop). O dar skaičiau, kad kokia tais estiška sluoksna labai nebloga yra, apie šitą MB dar nežino, bet tik kol kas... O ta estiška tai plonytė, mačiau šalikėlius iš jos labai neblogus... Ech, svajonės biggrin.gif


vyras gali ir nezinoti, svarbu mes zinom biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 13:55)
Kitą kartą jei darysim, pasiūlymas imti po 2 kg. Kas nori 4kg ,6 kg ar kiek tik nori, bet kad dalintųsi iš 2. Tuomet būtų lengva visus siuntimus skaičiuot, nes dabar su tai apvalinimais, tai  blink.gif  umn.gif


Jei tik kuri apsiims, tai aš irgi po 200 g imčiau bigsmile.gif 4u.gif Aš bandžiau atsistot į Besijuokiančios vietą, tai doh.gif
barric , ne toj temoj dėl kiekių cituoju... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 22 kovo 2011 - 19:31
na tai pasidalinsim gi sakau smile.gif
Atsakyti
Šiaip galima keliom tarpusavy susikoperuot, ir paskui jom atskirai atsidalinėt. Bet kas organizuoja užsakymą, aš siūlyčiau kad gautų cielais kg.

Nes šiaip žinokit nesąmonė gaunąs, kai reikia po 200 gr., 300 gr.

Įsivaizduokti kad tai ne tik kainą reikią trupmenomis skaičiuot (0,2 kg), bet ir tokiam kiekiui tenkančias siuntimo išlaidas, paskui susvert ir supakuot po tuos tai 200 gr, tai 300 gr., tai 433 gr..

Pavyzdys, pas mus gavos 433 gr atsvert. Dalis Katios susverta buvo po pusė kg, tai reikia nuo kiekvienos galiuką atplėšt ir kažkuriai galiukus sudėt doh.gif . Per tuos 0.2 ar 0.3 kg, niekas nenori dalintis, reikia apvalint, vėl gaunąs paklaidos... Paskui dar Junistrymo išlaidas vėl išdalins tais gramais. Patikėkit NESĄMONĖ.

Aš kitam kartui įsivaizduoju, kad reikia iš karto padaryt lentelę su visu asortimentu ir kainų grafa. Ją talpinam čia, ar padarom viešą google dokumentuose, pvz. sluoksna merinas 26 mic., kt grafa merinas 28 mic., ir taip visas asortimentas. O kiekviena įsirašo save į lentelę, kainą iš karto šalia surašo ir save apsiskaičiuoja.

Tada gautųs gan paprasta. Nes labai daug darbo buvo suvest visas į vieną, viena pradeda nuo karšinio, kita nuo furnitūros, toks chaosėlis gaunąs kai mūsų daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 09:34)
Tada gautųs gan paprasta. Nes labai daug darbo buvo suvest visas į vieną, viena pradeda nuo karšinio, kita nuo furnitūros, toks chaosėlis gaunąs kai mūsų daug biggrin.gif

drinks_cheers.gif protingai kalbi
Atsakyti
besijuokianti, 4u.gif uz pirkimo proceso analizes atlikima.
Sutinku pilnai.
Atsakyti
Kokio didumo maišą parsitempiau blink.gif o jau gražumas spalvyčių wub.gif kad tik veltųsi gerai, norėsiu dar, puskilogramiais lotuliukas.gif jau svaigstu kaip atėjus vasarai terasoj tarp rožių taškysiuos muilais, gal kokį apsivėlusį meetą vilnietės, kai atšils? mirksiukas.gif

Ačiū labiausiai Besijuokiančiai ir visai kompanijai, Barric ir Trakšt group.gif
Atsakyti
Besijuokianti atliko milžinišką darbą dideliausias ačiū notworthy.gif dėl sudėtingo skaičiavimo tai jaučiuosi truputį kalta, nes paskutinė prisijungiau prie užsakymo ir šiek tiek viską komplikavau, nes gavosi per didelis svoris, kurį paskui visos mažinom blush2.gif
Nors dar neišbandžiau, bet iš atsiliepimų jau matau, kad ir sekančiam kartui norėsiu prisijungti smile.gif
Su tokiais svoriais po 200 gr žinoma smagu būtų gauti, bet atidalinti, tai jau gautųsi užsiknisimas vilnoje doh.gif
Sutikčiau, kad organizuojančiai merginai būtų nuo sumos sumokamas koks nors procentas už vargą.
Atsakyti
Ronet, tai tame ir smagumas, kad ne už procentą...
Vien jau naujokių kiek iš už krūmų išlindo, jaučiu dar tiek pat nedrįso smile.gif .
O šiaip merginos, gerietės visos tokios pasitaikėt thumbup.gif . Buvo malonu mirksiukas.gif
Atsakyti