Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

mano vilna dar neatvyko į galinį tašką ...
Atsakyti
Parsinešiau šiandien iš pašto vilnelę. Ačiū Besijuokianti, siuntinys atkeliavo puikiai smile.gif
Spalvų pakomentuot negaliu, nes užsakinėjau tik natūralią nedažytą, velt dar nevėliau, bet man bent iš apžiūrėjimo viskas tinka kuo geriausiai smile.gif Šilkas, na visokio jo ten yra, bus proga galvą pasukti kur ką panaudoti, bet kaip už tokią kainą, tai thumbup.gif
Na kodėl turiu tokią nuojautą ,kad tai ne paskutinis kartas, na bet dar reikia išbandyt viską smile.gif
Atsakyti
as pranesima i pasta jau gavau sestadieni ,bet dar pasto nepasiekiau. wub.gif
Atsakyti
Tikėkimės ir pas Žollią sėkmingai nukeliaus.
Atsakyti
Kaip pikta ant pačtininkų aggressive.gif Pasirodo, jau 03.19 buvo vilna pašte... Tik pranešimo kažkodėl neturėjo (žmogiškasis faktorius). Pažiūri jos ten savo dėžutėj-nėr pranešimo ir viskas, užeikit kitą dieną, o registracijos žurnaluose nepažiūri .
Ta „toplionoje moloko 32 mikr" kokį stiprų avies kvapą turi. Tokio stipraus uosčiau tik tada, kai savo avis auginau biggrin.gif
Atsakyti
Oi, Žollia atsipūčiau lengviau smile.gif .
Žinokit, iš tikro tai nerimo šiokio tokio buvo. Ar praplyštų kur pakas besiunčiant, ar pasiklystų, vis tiek baisiai malonūs tokie dalykai nėra.
Dabar vilniečių sėkmingai sulaukt žinučių, kad pasiekė dėkmingai jas ir viskas. Didelis VALIO tada bus..
Atsakyti
Man atrodo , kad atsipalaiduok , ir taip jau toookiiii darba atlikai thumbup.gif .
Atsakyti
Nu jau tuoj tuoj atsipalaiduosiu 4u.gif smile.gif
Dabar plėšau alyvinę, plėšiasi neįtikėtinai ilgas plaukas, dar tokio nesu mačius. Ir svajoju kaip užsakinėsim dažytą sluoksną, daug ir įvairių spalvų bigsmile.gif .
Atsakyti
Gal kad tavo svajonės pildytusi reiks ir man užsisakyt vilnos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 22, 13:59)
Gal kad tavo svajonės pildytusi reiks ir man užsisakyt vilnos  lotuliukas.gif

Galėsi organizuot cool.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 13:11)
Galėsi organizuot cool.gif  tongue.gif

po sito tavo posto- daugiau niekas vilnos nebenores lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jau, nu jau. Aš suvelsiu nerealias alyvines tapkes, prirašysiu, kad velt nereikėjo, pati vilna kočiojos, savanorių krūva atsiras smile.gif .
Vyras klausia kada pardą vilnos atidarysiu, žino dar ir apie planus ir latvių karšinio parsivešt (bet čia gal vasarop). O dar skaičiau, kad kokia tais estiška sluoksna labai nebloga yra, apie šitą MB dar nežino, bet tik kol kas... O ta estiška tai plonytė, mačiau šalikėlius iš jos labai neblogus... Ech, svajonės biggrin.gif

Atsakyti