Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 19, 19:22)

Juperi teko per prievartą sumažint gal 20 gr. karšinio, kad tilpt į 2 kg. ir gerokai nuosavo preso dėka papresuot biggrin.gif .

Žollia siuntinį supakavau į šuns ėdalo maišą, tikiuosi nesupyksi, Žollia, bet nebeturėjau į ką patikimo pakuot (visa vilna viduj celofaniniuose maišeliuose, tai gal nieko).

Katia prašė parašyt net ir blogus atsiliepimus, tai gal kai išbandysim galėsim kažką bendro jai sukurpt smile.gif .

tai jau tam presui zemai lenkiuosi 3x wink.gif nepasigesiu to 20 g... mirksiukas.gif

O Zollia matai gaus patiuninguota ipakavima... lotuliukas.gif

Atsakyti
Besijuokianti mergaite, ačiū Jums už diiiideeelį darbą organizuojant, priisiimant visus rūpesčius ir vilnelės atsvėrimą. Nei skaičiuot neskaičiavau ,nei svert tikrai nesversiu, galėjot mane ir apgaut biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad nors paskutinė, bet spėjau su Jumis visomis į užsakymą, gal dar ir į nepaskutinį, matysim kaip ten ta vilnelė patiks smile.gif
Dar vienas pastebėjimas, čia jau ne į temą ax.gif šiandien buvau wool'o parduotuvėje, iškabos jokios nebuvo, tai vos vos radau, labai dairiaus per langus ir kai pamačiau išdėliotą vilną, galvoju kas bus tas, bet eisiu, pasirodo pataikiau smile.gif Įėjimas iš gatvės pusės. Tai va, vilna parduotuvėje šiek tiek brangesnė nei užsakinėjant internetu (100 g karšinio ten 7 Lt (internete 6 Lt), internetinės akcijos ten negalioja, toliau nesigilinau, nes man reikėjo latekso, tai jo tokia pat kaina kaip ir internete).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 19 kovo 2011 - 18:55
Besijuokianti, dėkui 4u.gif Tik aš šiandien nebenuvykau miestan, tai neturiu dar siuntinuko. Pirmadienį pasiimsiu, jei tik bus atvykęs. Aš toliausiai esu, tai ko gero šiandien dar net nebūtų buvę. O gal ir būtų... O dėl tiuninguoto tai lotuliukas.gif
Juperi, linksma tavo komentarus skaityt. 4u.gif Kartu su tavo avataru pastoviai juokiuosi biggrin.gif
Aš ėmiau tos sluoksnos:
Топс,100% овечья шерсть, производство Болгария.Толщина волокна 31 микрон, длинна 84 мм
0,5 kg -Цвет натуральный белый Цена: 9.10 евро /1 кг
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 kovo 2011 - 19:06
na pasiskambinau sako prieteliui, Besijuokianti, sake greiciausiai ryt atslaisvins tave nuo tu maisu smile.gif
Atsakyti
Barric, man tai netrukdo, tik jaučiu jums norisi tos vilnos kuo greičiau smile.gif .
Atsakyti
Man šilkas visai patiko, dar nedariau nieko , žiūrėsim kas gausis bet iš pažiūros visai neblogai thumbup.gif
Atsakyti
ch cha...turiu pranesima pactan... ale mislinu ar sian pasiimti? g.gif pestute i darba atejau- ryt su masiniuku gal paleksiu
Atsakyti
pasiemiau...
is kur ,Besijuokianti, zinojai, kad man geltona pati paciausia? wub.gif wub.gif ipakavimas -geltonos visciukines spalvos thumbup.gif
Atsakyti
nu tai as cia viena is eiles 3x pasisakysiu lotuliukas.gif

neistveriau- pradariau poka... silko atraizukes hmmm...yr ir visai plonyciu, bet kitos toookios storos, net abejoju ar tai silkas lotuliukas.gif

ciklamenas- toks siurkstus, bet gal gerai velsis...pamenu is ABC buvau panasaus oranzo pirkus, siaip toks nemalonus rankom liesti, bet kai susiveldavo-tai kaip siferis, gali kirviu kapot lotuliukas.gif

o karsinys koks idomus thumbup.gif naturalnas toks, net matau kozna aviuko plaukiuka... juostos tiesa, tokios pooosiaures, bet... thumbup.gif

Besijuokianti... doh.gif lotuliukas.gif viska isemiau is to geltonojo maiso...o atgal nesugrudu puses lotuliukas.gif blyn, skolink to sqavo nuosavo preso- supresuociau tvarkingai ne tik sita, bet ir balkone esancia
Atsakyti
Juperi, bijojau labai sumaigyt wub.gif , bet kas beliko. O maišą tik tokį tokių išmatavimų turėjau, pasirodo akurat per visas kraštines neturi 90 cm viršyt.
Geltoną mėgsti, o veli tik pilkas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 15:53)
Geltoną mėgsti, o veli tik pilkas lotuliukas.gif

as zinok ir čikolada megstu, bet valgau būūlbas doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 21, 16:21)
as zinok ir čikolada megstu, bet valgau būūlbas  doh.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti