Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 18, 14:36)
Panos išsiunčiau visoms, kas prašėt.

oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
aciuks.gif Besijuokianti , ačiukas, bėgu pravest pinigėlių. Ir dar taip pigiai išsiuntei, nustebau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 18, 15:36)
[

Bulaukiux - 10.80 Lt;


likau 50 cnt skoloj ax.gif
ačiū už išsuntimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 18, 17:07)
likau 50 cnt skoloj ax.gif
ačiū už išsuntimą 4u.gif

Tai jau tiek to, Bulaukiux smile.gif .
Atsakyti
Ale tikrai kaip Jūs taip pigiai išsiuntėt smile.gif Pagal svorį jau buvau išsigandus, kad per mažai pervedžiau, ale matau viskas super smile.gif
Ačiū Besijuokianti mergaite 4u.gif dabar jau lauksiu vilnelės. Smagu, kad taip greitai viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 18, 15:36)
Bulaukiux - 10.80 Lt;
Juperi - 6.25 Lt;
Žollia - 10.80;
Blanšytė - 6.25 Lt;
Ronet - 10.30 Lt.

Visi registruoti.

Juperi, iki 2 kg trūko tik 4 gr. smile.gif  thumbup.gif , tad tilpom į tą korespondencinę siuntą.


jetau, jetau, kokia tu ŠAUNUOLĖ thumbup.gif thumbup.gif dar karta ACIU uz varga ir rupesti... 4u.gif
siunciu pinigiukus, ale vel penktadienis- tai ikris tik...kita savaite, ar ne?
Atsakyti
Padėkosit, kai gausit, tikiuos negaus Juperi Žollios siuntinio, o Žollia Blanšytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 18, 15:21)
Padėkosit, kai gausit, tikiuos negaus Juperi Žollios siuntinio, o Žollia Blanšytės smile.gif

Ne bėda irnesakyk.gif, apsikeisim jeigu ką 4u.gif Aš jau irgi pervedžiau pinigėlius.
Atsakyti
as tai kartu buvau ir siuntima paskaiciavusi ,berods 7 lt skaiciavau ,tai turetu viskas but gerai. wub.gif

jei žolias didesnio svorio nei mano ,tai mielai priimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 18 kovo 2011 - 20:07
Dekui, Besijuokianciai uz triusa 4u.gif . Gaila neturejom daugiau laiko paplepeti, bet manau, kad jeigu bus noro, bus galima susimatyti.
Taigi, prekes jau turiu:
Silkas man visai patiko. Manau, pritaikysiu kur, tuolabiau, kad jau siek tiek paruosta vienoms slepetems ant stalo guli smile.gif
Vilna - (as emiau 26 mikr.merinosu sluoksna) is ciupinejimo nieko, nebandziau dar velti, tik palyginus su kt.gamintoju spalva toki gelsva atspalvi turi, nera baltumo, tad manau puikiai tiks dazymui).
Atsakyti
Natūrali balta vėlimo metu, santykyje su muilu, dar bąla.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 19, 10:39)
Natūrali balta vėlimo metu, santykyje su muilu, dar bąla.


tada saunu.
Palyginus su lietuviska ukininko vilna (kuri tikrai velimo procese pasviesejo stipriai) tai bulgariska balta kaip sniegas, bet pridejus prie Wool sluoksnos - BG gelsva.
Bet man ne beda, as bandysiu mokytis dazyti.
Idomu bus pamatyti visu darbus smile.gif .
Atsakyti
Sveikos,
esu naujoke ax.gif labai noreciau uzsisakyti vilnos smile.gif tai noriu pasiteirauti,kaip cia viskas vyksta g.gif kiek apytiksliai kainuoja vilna,na pvz 1kg kaina smile.gif Lauksiu atsakymo i AZ smile.gif Dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti