Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Trakst @ 2011 03 17, 16:55)
Aaaaaaaa kaip viskas operatyviai  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif Super ir jau barric pasirupino, kaip mano vilna iki Vilniaus atgabent. Aciu, drauge 4u.gif O as vel ne ten sedziu, kur reikia.  doh.gif
raganele BM Liudvinave dirba. Iki ten nuo Grigiskiu arciau nei iki Antakalnio, nes as irgi Antakalni, kaip ir barric. Tiksliau visai arti. Musu buves darbuotojas pesti ateidavo.  g.gif  Tai jei neiseis kazkaip stabtelt, tai galesiu B idet darban ir is ten jau kazkaip paimsi.  mirksiukas.gif

o geras, pasirodo ne tik molėtiškis bet dar ir dirba kaimynystėj lotuliukas.gif aš ne pačiose Grigiškėse, jas kaip orientyrą susakiau, aš naujuose o kvartaluose už jų - link Liudvinavo biggrin.gif būtų labai patogu ten 4u.gif
Atsakyti
atsibudau ir aš smile.gif
gal prie vilniečių siuntinuko ir manaji pridėtumėt ax.gif. Antakalnį kažkas minėjo blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
as ir noreciau jungtis prie vilnieciu:))
butu labai smagu jei priglaustumet ir maniski siuntinuka, o pasiimti galiu is bet kur:))
Atsakyti
Barric, aš jau baiginėju, ryt po pietų iš namų (ryte nebūsiu, nes vaiką į polikliniką) arba šeštadienį iš Kauno centro galiu atiduot. Liko tik Raganėlę atsvert.
Išsiųst šiandien nespėjau, bet kadangi visas jau susvėriau ir baiginėju pakuot (norėjosi dar pasillikt šviežiai galvai pertikrint), tai ryt tikrai išsiųsiu...
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 17 kovo 2011 - 20:40
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 19:20)
Liko tik Raganėlę atsvert.

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 17, 18:51)
o geras, pasirodo ne tik molėtiškis bet dar ir dirba kaimynystėj  lotuliukas.gif aš ne pačiose Grigiškėse, jas kaip orientyrą susakiau, aš naujuose o kvartaluose už jų - link Liudvinavo biggrin.gif būtų labai patogu ten  4u.gif

tai puikumelis smile.gif tuomet nevarginsim vairuotojo, o pasinaudosim trakst B smile.gif kas liecia grigiskes smile.gif

Linada - tu irgi antakalny?smile.gif

besijuokianti, tai kaip ten ta vilna supakuota? bus kiekvienos atskiras maisiukas su vardu? smile.gif ar labai daug vietos uzima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 18 kovo 2011 - 08:22
Aha, kiekvienos su vardu atskiruose maišuose. Vietos daugokai, nes vien maišų tiek, kiek merginų. Juos gal dar kažkaip užrišt, kad neišlakstytų? g.gif
Vienas bulvinis maišas tai laisvai bus..
Atsakyti
zodziu kiekvienas maisas merginos dydzio biggrin.gif jauciu siandien mano vaikinas tau paskambens del rytojaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 18 kovo 2011 - 09:17
aš ne antakalnyje, bet mieste, tai nebus problemu iki antakalnio smile.gif vyras tik paurbės mažumėle smile.gif hihihi.gif
Atsakyti
Besijuokianti, jeigu yra kokiu nepatogumu del sestadienio, tai brukstelk man, as gi galiu bet kada uzlekti pasiimti ir pati. Siaip tai man ne striokas, as tik noriu, kad tau nebutu trukdymusi 4u.gif
Atsakyti
Kadabra, tai gali atvaryt, jei nori, aš jau visas supakavus (aišku, jei bardako nebijai, nes per tas vilnas namų susitvarkyt nėra kada). Įtariu, kad tavo vyras pro mane važiuoja po darbo, gali jį pasiųst. O ryt tai pro tave vis tiek važiuosim. Kaip tau patogu...

Panos išsiunčiau visoms, kas prašėt. Pasirodo virš 2 kg, neregistruotų nesiunčia, bet prasisukom kažkodėl pigiai (turbūt mano paštas geras, dar visus adresus turėjau vietoj perrašyt ir perklijuot doh.gif , nu bet nieks nekaltas, pati višta esu):

Bulaukiux - 10.80 Lt;
Juperi - 6.25 Lt;
Žollia - 10.80;
Blanšytė - 6.25 Lt;
Ronet - 10.30 Lt.

Visi registruoti.

Juperi, iki 2 kg trūko tik 4 gr. smile.gif thumbup.gif , tad tilpom į tą korespondencinę siuntą.

Pinigus tikrinti atsisakau, pačios viską susiskaičiuokit, kas per daug pervedėt - šaukit, grąžinsiu. Kaip Juperi, sakė, galit apgaudinėt - kiek sakysit tiek duosiu, bet daugiau nieko neskaičiuosiu.

Katinyti, aš ryt Akropoly 12 val. turiu būti, jei tau patogu arba prieš tai, arba kokią 14, galim susitikt, atiduosiu tavo šilkelį. Pakuot jau nebereikės smile.gif

Atsakyti