Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Merginos, kas is Vilniaus - man atveža - t.y. pasiims kaune ir atves i vilniu - tai galit prisijungt kam reik, Besijuokianti, gali gal man i az atsiust tavo tel. nr. tada mano prietelius privaziuos is tave spasiims, ok? tik reik surasyt kam reik vilniuje - pasiimt galima bus is Antakalnio is manes arba is trakst
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 17 kovo 2011 - 12:01
QUOTE(wixi @ 2011 03 17, 13:23)
Ribiniai pašto korespondencijos siuntų matmenys yra:
didžiausi: ilgio, pločio ir storio suma lygi 900 mm, didžiausias matmuo - ne didesnis kaip 600 mm, leistina 2 mm paklaida...

sorry, kad įsiterpiau  blush2.gif


Tai ačiū, kad įsiterpei 4u.gif

Barric, rašau tau až. Bet supakuosiu tai turbūt neankščiau šeštadienio - sekmadienio. Šeštadienį (jei spėsiu supakuot aišku) galiu atiduot ir iš centro, netoli laisvės al.
Nuo ryto ant grindų šliaužioju blush2.gif , bet dar visai nedaug susvėriau...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 13:25)
Tai ačiū, kad įsiterpei 4u.gif

Barric, rašau tau až. Bet supakuosiu tai turbūt neankščiau šeštadienio - sekmadienio. Šeštadienį (jei spėsiu supakuot aišku) galiu atiduot ir iš centro, netoli laisvės al.
Nuo ryto ant grindų šliaužioju blush2.gif , bet dar visai nedaug susvėriau...


aciukas, tai mano ir trakst tada jau tikrai pasiims, o kas dar is vilnieciu nores - lai greitai pasisako smile.gif
Atsakyti
Vilnietės man rodos visos norės, nes nei viena neprašė siųst paštu, apart Ronet.
Būtų gerai, kad visos surašytų, kad joms tinka, kad Barric užsiimtų ir jų dalies vilnos parvežimu į Vilnių. Geriau temoj, ne į až. ten užkišta jūsų adresais, visai neturiu ką trint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 10:54)


Tiesa, Dago, viskas tvarkoj? Gavot vilnelę jau? Gal pirmoji ką suvelto mums pasirodysit smile.gif


Besijuokianti, viskas laaabai tvarkoj thumbup.gif Aciu! Vakar labai velai sunus namo grizo, tai tik glosciau ir uosciau vilnele lotuliukas.gif Dabar jau sisiruosiau velti, tikiuosi kazka ideti pavyks ax.gif
Atsakyti
Taip, taip, man paštu 4u.gif
Atsakyti
Maniškę vilną į Vilnių pakuodami priimkit 4u.gif
Tik kad man iki Antakalnio vos ne kaip iki Kauno lotuliukas.gif aš netoli Grigiškių, bet jei nesigaus kaip nors pakeliui susitranzuoti vilnos, tai pasiimsiu iš bet kur.
Atsakyti
Mano šilkelį irgi, prašau, priglausti iki Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
Juperi, jely jely sukišau tavo vilną į maišą, kad neviršyt tų 90 cm per visus parametrus. Jei nepriims kaip korespondencijos, išsiųsiu autobusu, ok?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 17:02)
Juperi, jely jely sukišau  tavo vilną į maišą, kad neviršyt tų 90 cm per visus parametrus. Jei nepriims kaip korespondencijos, išsiųsiu autobusu, ok?

ok, mergyt 4u.gif su viskuom sutinku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 17, 15:25)
Maniškę vilną į Vilnių pakuodami priimkit 4u.gif
Tik kad man iki Antakalnio vos ne kaip iki Kauno  lotuliukas.gif aš netoli Grigiškių, bet jei nesigaus kaip nors pakeliui susitranzuoti vilnos, tai pasiimsiu iš bet kur.

na manau imanoma bus pakeliui, kad sustotu busas, jei ateisi iki kokios stoteles Grigiskese, kur plente, turesim man tada savo tel. nr. parasyt i az, as sutarsiu ir tau paskambensiu
Atsakyti
Aaaaaaaa kaip viskas operatyviai swoon.gif swoon.gif swoon.gif Super ir jau barric pasirupino, kaip mano vilna iki Vilniaus atgabent. Aciu, drauge 4u.gif O as vel ne ten sedziu, kur reikia. doh.gif



raganele BM Liudvinave dirba. Iki ten nuo Grigiskiu arciau nei iki Antakalnio, nes as irgi Antakalni, kaip ir barric. Tiksliau visai arti. Musu buves darbuotojas pesti ateidavo. g.gif Tai jei neiseis kazkaip stabtelt, tai galesiu B idet darban ir is ten jau kazkaip paimsi. mirksiukas.gif

Atsakyti