Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 09:33)
Juperi, man vyras sakė, kad autobusu pigiau nesigauna, kai kuriai atvejais net brangiau (jis dažnai ekstra visokius popierius per autubusą deda). Kas norit pasidomėkit, man tai joko skirtumo.
Aš dabar turiu 2 bulvinius maišus vilnos, tad veikt ir šiaip yra ką smile.gif

ne, viskas OK...tiesiopg pamaniau, kad per autobusus paprasciau tau butu- man ten atrodo tik ras dva ir isvaziavo wink.gif
Atsakyti
Juperi, tai aš gi nepykstu, kas kaip norit taip galiu išsiųst. Ten po tuos vilnos maišus narstyti visai malonu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 10:15)
Juperi, tai aš gi nepykstu, kas kaip norit taip galiu išsiųst. Ten po tuos vilnos maišus narstyti visai malonu doh.gif

nu zinok tikrai nedaryk man isskirtinai- o jeigu pactu dar ir pigiau tai vooopsie thumbup.gif

sakai patinka vilnele glostyt? namai avytem pakvipo mirksiukas.gif
Atsakyti
per autobusus kone dvigubai brangiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 03 17, 11:17)
per autobusus kone dvigubai brangiau  g.gif

gal ir ne...
va radau stalciuj "siuntu gabenimo marsrutiniais autobusais 5kainiai"
atstumas iki 100 km , kai siunta 1-5 kg 8 Lt

o del laisku ir korespondencijos- tikrai gaunasi daug... doh.gif smulki siunta iki 200 g. 5 Lt (iki 100 km) nu cia palyyginus 5 ir 200 g.- skirtumeeeelis biski lotuliukas.gif

jauciu, jeigu ,Besijuokianti "pasirasys"- as prasysiuosi per autobusu siuntas mirksiukas.gif 4u.gif bet tik, jeigu tau nebus dvigubas darbas- gali drasiai sakyt, kad nepatogu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 17 kovo 2011 - 10:34
Juperiuk, žiūrėk:

Siunčiant Lietuvoje
Vienos pašto korespondencijos siuntos svoris: 2000 g
Siunčiamų pašto korespondencijos siuntų skaičius: 1
Kaina siunčiant nepirmenybiniu būdu 4.25 Lt be PVM
Kaina siunčiant pirmenybiniu būdu 4.9 Lt be PVM
Šiai paslaugai PVM netaikomas


Jei višijam 2 kg, tada jau neapsimoka.

Čia iš www.post.lt tinklapio.

Tavo užsakymas gaunąs apie 2 kg (be tų knopkių), bet mums truputį atsiminusuoja to melažo apie 66 gr., ir vos vos rudo karšinio, Katiai apie 100 gr netilpo. Dar pakuotė kažkiek sveria. Gal pavyks tave į 2 kg sutalpint, ir įspraust į korespondencijos siuntą. Nors reik prasiryškint kas ta korespondencinė siunta, kiek rašo tinklapy tai visokie smulkūs siuntiniai (išmatavimams reikalavimų lyg ir nėra).

Pasiskambinkit kas nors, paklauskit kas tie korespondencijos siuntiniai, aaa? Noriu kuo greičiau jus visas supakuot...
Blanšytės siuntinys irgi turbūt į tą patektų...
Papildyta:
Tiesa, Dago, viskas tvarkoj? Gavot vilnelę jau? Gal pirmoji ką suvelto mums pasirodysit smile.gif
Atsakyti
pastu iki 2 kg.kainuos pirmenybine registruota 6,90, nepirmenybine registruota 6,25
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 11:54)
Juperiuk, žiūrėk:

Siunčiant Lietuvoje
Vienos pašto korespondencijos siuntos svoris: 2000 g
Siunčiamų pašto korespondencijos siuntų skaičius: 1
Kaina siunčiant nepirmenybiniu būdu 4.25 Lt be PVM
Kaina siunčiant pirmenybiniu būdu 4.9 Lt be PVM
Šiai paslaugai PVM netaikomas 
Jei višijam 2 kg, tada jau neapsimoka.

Čia iš www.post.lt tinklapio.

Tavo užsakymas gaunąs apie 2 kg (be tų knopkių), bet mums truputį atsiminusuoja to melažo apie 66 gr., ir vos vos rudo karšinio, Katiai apie 100 gr netilpo. Dar pakuotė kažkiek sveria. Gal pavyks tave į 2 kg sutalpint, ir įspraust į korespondencijos siuntą. Nors reik prasiryškint kas ta korespondencinė siunta, kiek rašo tinklapy tai visokie smulkūs siuntiniai (išmatavimams reikalavimų lyg ir nėra).

Pasiskambinkit kas nors, paklauskit kas tie korespondencijos siuntiniai, aaa? Noriu kuo greičiau jus visas supakuot...
Blanšytės siuntinys irgi turbūt į tą patektų...
Papildyta:
Tiesa, Dago, viskas tvarkoj? Gavot vilnelę jau? Gal pirmoji ką suvelto mums pasirodysit smile.gif

Davai nesiryskinam, aaa??? siusk tuom pactu, talpink i 2 kg remus...ir psio...negi dabar skaiciuosim tuos centus cia LT, kaip is Bulgarijos parsisiuntem??? viskas gerai, dyyyrbk, mergaite, nekvarsinam tau galvos... galiu jau ir pinigi siust
Atsakyti
Su pinigais tai palaukt gausit. Kad nieks neaišku kiek kainuoja, kai išsiųsiu tada parašysiu. Nedaug gi ten labai gaunąs...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 11:54)

Nors reik prasiryškint kas ta korespondencinė siunta, kiek rašo tinklapy tai visokie smulkūs siuntiniai (išmatavimams reikalavimų lyg ir nėra).




Ribiniai pašto korespondencijos siuntų matmenys yra:
didžiausi: ilgio, pločio ir storio suma lygi 900 mm, didžiausias matmuo - ne didesnis kaip 600 mm, leistina 2 mm paklaida...

sorry, kad įsiterpiau blush2.gif
Atsakyti
visai neuzmaciau, kad jau siuntinys pa tave, Besijuokianti doh.gif , kazkaip taip greit nesitikejau.
as mielai galiu padeti.
be to, uzmaciau, kad tu prie Zemes ukio universiteto, tai kaip ir kaimynes mes. Kurioje vietoje tu konkreciau gyveni?

Atsakyti
Aš tai pagal šitą žiūrėjau tarifus:

Registruotoji pašto korespondencijos siunta iki 5 kilogramų**

Pašto korespondencijos siunta
Vienos pašto korespondencijos siuntos siuntimo tarifas be PVM, litais

Sunkesnė kaip 100 gramų, iki 500 gramų
4,15 nepirmenybinės siuntos
4,50pirmenybinės siuntos

Sunkesnė kaip 500 gramų, iki 2000 gramų
6,25 nepirmenybinės siuntos
6,90pirmenybinės siuntos

Sunkesnė kaip 2000 gramų, iki 5000 gramų
12,60 nepirmenybinės siuntos
14,20 pirmenybinės siuntos

Atsakyti