Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

aina sau clap.gif
Atsakyti
Dago, atmatuota smile.gif .
Šiaip labai tvarkingai pateikta, viskas atskiruose maišeliuose, ne taip kaip LT įprasta į vieną maišą visas spalvas sugrūst doh.gif .
Į natūralų karšinį, sudėtos kažkokios kvepiančios tabletės (jaučiu, kad kandim atbaidyt).
Nesužavėjo šilkas, nežinau kažko tikėjosi, gan margas, pakankamai gražus, bet kai kurie gabaliukai na jau tokie maži...
Sluoksnos kelių rūšių biški paplėšiau, atrodo, kad plėšiasi ilgas plaukas, gal gerai velsis...
Karšinys sukarštas gan siaura juosta, bet labai tvarkingai, ne kupstais kokiais nors, iš pirmo žvilgsnio nelabai šiukšlinas (kaip rusaitės rašė), tiksliau visai nešiukšlinas.
Natūrali balta sluoksna tokia natūraliai balta, nėra visai vientisos spalvos, bet nežymiai.
Įdėjo mažų gabalėlių dažytų sluoksnos ir karšinio spalvom parodyt, ryt jei bus saulėta nufotkinsiu, gal bus jums įdomu...
Atsakyti
Merginos, siųst reikia:
Ronet,
Bulaukiux,
Juperi?
Blanšytei?

Man reik adresų, ryt galėčiau siuntimus paštu susvert ir nuvešt į paštą.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 16, 18:23)
Merginos, siųst reikia:
Ronet,
Bulaukiux,
Juperi?
Blanšytei?

Man reik adresų, ryt galėčiau siuntimus paštu susvert ir nuvešt į paštą.

Aciu...parasysiu i az 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai jau turėsi atidalinusi, parašyk į AŽ kur ateiti pasiimti. Ateis mano dukra. 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Besijuokianti 4u.gif Siandien pasiims sunus smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti , keičiasi mano situacija. Dukra negalės paimti. Reiktų paštu man siųsti, bet aš pinigėlių nepervedžiau iš anksto. Kiek reiktų permest į sąskaitėlę?
Atsakyti
sveikutes,
noreciau kooperuotis su vilnietemis del parsivezimo ax.gif
na o jei neiseis tai tada pasiims mama ir teks pavarvint seile pora savaiciu:))

nu bet fantastiskai greitai cia viskas isejo..net nesitikejau:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo corrie: 16 kovo 2011 - 21:14
ooo čia tai žinia thumbup.gif dar tikrai nesitikėjau smile.gif

tuoj parašysiu adresą Jums į emeilą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 16 kovo 2011 - 21:21
Mergikes, o per autobusu siuntas nepaprasciau siust??? g.gif
Atsakyti
Juperi, man vyras sakė, kad autobusu pigiau nesigauna, kai kuriai atvejais net brangiau (jis dažnai ekstra visokius popierius per autubusą deda). Kas norit pasidomėkit, man tai joko skirtumo.
Aš dabar turiu 2 bulvinius maišus vilnos, tad veikt ir šiaip yra ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 17, 08:33)
kai kuriai atvejais net brangiau (jis dažnai ekstra visokius popierius per autubusą deda). Kas norit pasidomėkit, man tai joko skirtumo.
Aš dabar turiu 2 bulvinius maišus vilnos, tad veikt ir šiaip yra ką smile.gif

Per autobusą latekso 2 litrus praėjusią savaitę siunčiaus-16 lt kainavo. O jei dabar 4 kg siųsčiaus, tai jau visi 30 lt būtų blink.gif . Pigiau paštu.
O Kadabra neateis tau į pagalbą? ax.gif Jei tik būčiau arčiau, tikrai padėčiau 4u.gif
Atsakyti