Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

kaip idomu ax.gif .
geros zinios, Besijuokianti 4u.gif
Atsakyti
valioo thumbup.gif nu tikekimes per pora savaiciu atkeliaus smile.gif pamenu i Rusija siuntem siuntinuka, tai kazkur 2-3 savaites ejo
Atsakyti
Jie savo saite rašo, kad ES per 7-10 d. nukeliauja. Tikėkimes, kad nepraiilgs tam siuntinukui kelionė, visos gi taip laukiam smile.gif
Kitą savaitę gal užsiimsiu dėliojimu kur kuriai siųst, kas kooperuotis žada, kas ne.
Atsakyti
Turbūt nepatikėsit, bet viena siunta jau mano pašte. Kita kažkodėl dar ne, bet tikėkimės kažkur netoli.
Patikrinau siuntų eigą, tai irgi rodo, kad pašte pas mane, jaučiu pranešimo lapuką tingėjo antrą išrašyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 16 kovo 2011 - 14:05
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Mano sunus siandien Kaune, bet turbut nerialu paimt butu blush2.gif
Atsakyti
Dago, aš be vyro nelabai įsivaizduoju kaip juos parsitįst 2 po 20 kg. O dar susvert reikia...
Atsakyti
kaip saunu, mastau jau kaip cia organizuotis siunta i vilniu smile.gif paskambinesiu kas vaziuoja
Atsakyti
valio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif aš nieko neturiu į Kauną važinėjančio, klijuosiuos prie kitų vilniečių 4u.gif
Atsakyti
otai tau!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Besijuokianti, negaliu Tau az issiusti...
Atsakyti
Panos atsiėmiau aš tą vilną šiaip ne taip, bet dar net neatidariau.
Dago rašyk man į el. paštą, až užkišta jūsų užsakymais, neturiu net ką ištrint, biju paskui supainiot kas ką užsakėt, tai laikau.
Aš šiaip bazuojuos link Žemės sūkio universiteto.
Atsakyti