Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 15:14)
Nu jo, truko, gerai netrūko... kantrybė smile.gif .

tai kantrybe ir preciziskumas, tavo , skaiciukams- vopsie -NEREALUS doh.gif
Atsakyti
Įsivaizduok kaip reiktų iš kokio kaimuko Unistream susimokėt. Čia Kaune ir tai užsiknisom, kai turėjo galimybę su centru susiskambint (3 ar 4 kart ir skambino).
Mano tėvukas broliui Amerikon pinigus pervedinėjo, nusižiūrėjom tą Unistream, tai jam vietoj išaiškino, kad ŪB tokių operacijų neatlieka (nors jei kam reikės atlieka visoj LT visuose skyriuose). Tai pervednėjo kita sistema, ir pinigus keitė iš Lt į Eurus, o tada į USD. Atseit kitaip negalima... Kai papasakojo - apšalus buvau...
Manim irgi bandė nusikratyt, į Hansa siuntė eit smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 15:24)
Įsivaizduok kaip reiktų iš kokio kaimuko Unistream susimokėt. Čia Kaune ir tai užsiknisom, kai turėjo galimybę su centru susiskambint (3 ar 4 kart ir skambino).
Mano tėvukas broliui Amerikon pinigus pervedinėjo, nusižiūrėjom tą Unistream, tai jam vietoj išaiškino, kad ŪB tokių operacijų neatlieka (nors jei kam reikės atlieka visoj LT visuose skyriuose). Tai pervednėjo kita sistema, ir pinigus keitė iš Lt į Eurus, o tada į USD. Atseit kitaip negalima... Kai papasakojo - apšalus buvau...
Manim irgi bandė nusikratyt, į Hansa siuntė eit smile.gif .

man idomu kiek paprastas pavedimas kainuoja, nes pamenu pervedinejau (berods is snoro) pinigus uz viesbuti i kanarus, tiesiogiai is banko - tai kainavo apie 30 lt man tas pavedimas...
Atsakyti
man atrodo, kad apie 80Lt, bet nesu garantuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 07, 18:08)
man atrodo, kad apie 80Lt, bet nesu garantuota  g.gif

nu pas man snoras rodo 2 variantus - 50 arba 30 lt, priklauso nuo gavejo banko ten...tai pamaniau, jei i kanarus uz 30 lt pervedziau, tai i bulgarija gal irgi pavyktu smile.gif vat idomu, tada nereiktu bankuose eilese stovet ir kt. nesamoniu, juk uz ta pavedima irgi turbut panasia suma reikejo sumoket? ar maziau, kazkaip nepastebejau kiek ten..
Atsakyti
Nežinau Katia sakė, tik 2 variantai yra: unistream arba paypal.
Pervedinėt tiesiogiai iš savo kortelės yra labai nesaugu, būtent tam paypal-as ir buvo sukurtas. Kita vertus 30 Lt ar dar kažkiek turėtų priklausyti dar ir nuo sumos...
Nes unistreame mes irgi mokėjom tik 1 proc., t.y. apie 4 eurus, dar 6.29 eu ana pusė pasiėmė. Ir unistreamo mintis tokia, kad mokesčiai fiksuoti, t.y. nepriklauso nuo sumos.
Tiesioginiams pavedimams dar sąskaitą abiem pusėm reikia turėt valiutinę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 07 kovo 2011 - 18:12
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 19:09)
Nežinau Katia sakė, tik 2 variantai yra: unistream arba paypal.
Pervedinėt tiesiogiai iš savo kortelės yra labai nesaugu, būtent tam paypal-as ir buvo sukurtas. Kita vertus 30 Lt ar dar kažkiek  turėtų priklausyti dar ir nuo sumos...
Nes unistreame mes irgi mokėjom tik 1 proc., t.y. apie 4 eurus, dar 6.29 eu ana pusė pasiėmė. Ir unistreamo mintis tokia, kad mokesčiai fiksuoti, t.y. nepriklauso nuo sumos.
Tiesioginiams pavedimams dar sąskaitą abiem pusėm reikia turėt valiutinę.

mhm, kazin kame tas nesaugumas, as pervedinejau be jokiu problemu, o man irgi perveda is uzsienio, nors ir ne valiutine ta mano saskaita, matyt cia kiekvienam banke skirtinga politika, snore visalaika buvo labai paprasta su sitais dalykais, o ir i sweda man perveda is uzsienio be problemu, na bent jau is latvijos smile.gif a, ir nuo sumos nelabai ten priklauso, nebent kelis tukstancius jau ten vestum, o siaip vienoda suma, tiesiog mokestis uz operacija ES ribose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 07 kovo 2011 - 18:56
Jūsų žiniai:
Здравствуйте, Вилия!

Я уже начала собирать потихоньку для Вашего заказа коричневый кардочес. Завтра позвоню в банк, узнаю дошли ли деньги.

Пожалуйста будте на связи, если можно напишите мне свой мобильный, это на случай если у меня возникнет вопрос во время сбора заказа, пришлю Вам смс сообщение. Завтра весь день буду собирть, но у нас звтра день короткий, праздник 8ое марта. Так что дособираю Ваш заказ 9го и как отправлю, отпишусь.



Катя.
Atsakyti
saunu, dabar svarbiausia dar zinoti, kad pinigai vietoj.
Atsakyti
Žadėjau paklaust kokio storumo ta dažyta sluoksna ir kokį dar žada dažyt, tai Katia vienam iš laiškų parašė labai trumpai:

"Из топса нашего я валяла лилового и цикламена, они не линяли и в валянии мне понравились. Поэтому то я и заказала еще 7 цветов. Палитру расширим до 24х минимум цветов полутонкого 29 микрон топса. И начнем красить полутонкий меринос 25 микрон. Цены также будут доступные в сравнении со скандинавскими, английскими и немецкими фабриками."

Taigi bus 29 ir 25 mikronų.

Barric, geriausia tokiu atveju pačiai paskambitnti į Snorą ir paklausinėt. Pgl jų tinklapy esančią informaciją Bulgarijoj bankų, į kuriuos būtų galima pervesti be užsienio bankų mokesčių, nėra. Primityviai sakant tokius pavedimus galima atlikinėt tik Snoro bankų tinkle, kuris labaia jau ribotas. Antras dalykas kai perki paprastai nenurodinėji pardavėjui kokia sistema jam vykdyti apmokėjimus smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 08 kovo 2011 - 12:12
Sveikos, galiausiai nuėjo pinigėliai ir siuntinį išsiuntė.
Šio ryto laiškutis:

Здравствуйте, Виллия!

Деньги дошли, заказ Ваш сегодня с утренней машиной отправлен. Я подписала топс, также подписала Ваш общий большой заказ как №1 и дополнительный заказ как №2. У нас только 100 гр коричневого кардочеса не вошло по весу, поэтому с учетом 0,8 евро, что Вы переплатили я Вам буду должна 1,5 евро.

Отправлять ваши посылки поехал муж, поэтому квитанции пришлю вечером.

Катя.
Atsakyti
thumbup.gif . dabar laukiam group.gif
Atsakyti