Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 11:16)
Bandysiu šiandien pervest. Mano mergica kaip tyčia susirgo, nelabai galiu vieną palikt, bet gal vyras padarys tą pavedimą arba po pietų kažkaip pavyks iš namų išlėkt.

4u.gif kad tau Dievulis duot sveikatos
Atsakyti
sveikatytes ligoniukei, tikiuosi greit pasveiks 4u.gif nu va kaip greit atejo smile.gif nuostabu, zinai, jei ten liks lisnu pinigeliu tai panaudok juos taxui nuo pasto iki namu vilnoms parsivezti, vat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 07 kovo 2011 - 10:39
QUOTE(barric @ 2011 03 07, 10:38)
sveikatytes ligoniukei, tikiuosi greit pasveiks  4u.gif nu va kaip greit atejo smile.gif nuostabu, zinai, jei ten liks lisnu pinigeliu tai panaudok juos taxui nuo pasto iki namu vilnoms parsivezti, vat smile.gif

Sveikatyės linkėjimų ir aš pridedu 4u.gif . O aš galvoju, kad tik nepritrųktų. Nes siuntėm su 2,5%, o jei paskaičiuos 3%?.
Atsakyti
Besijuokianti sveikatos balioncikas ligoniukei 4u.gif ir tau uz visas pastangas 4u.gif . Jei truks pinigiuku iskart tarabonink - pervesiu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as kokiais 20 lt daugiau persiunciau, jeigu teisingai paskaiciavau smile.gif tai tikiuosi, kad uzteks ir taxiukui
Atsakyti
Mergai, baikit su tais daugiau. Kol kas yra tikrai daugiau, daliai reikės persiuntimo paštu, tai kai kurios daugiau pervedė. O kitos kas be priežasties daugiau pervedė, tai grąžinsiu.
Tik kol kas detaliai neskaičiavau, net nežinau koks kurios vardas smile.gif , kas atliks įdėsiu prie vilnos į siuntinį kai viską sutikrinsiu.
Barric, aš ratuota, taksi man nereik smile.gif . Tikiuos, gal atvilks į namus tuos siuntinius arba vyrą teks samdyt (bet jis kaip ir visi vyrai mėgsta atsiskaitymus natūra lotuliukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 11:59)
Mergai, baikit su tais daugiau. Kol kas yra tikrai daugiau, daliai reikės persiuntimo paštu, tai kai kurios daugiau pervedė. O kitos kas be priežasties daugiau pervedė, tai grąžinsiu.
Tik kol kas detaliai neskaičiavau, net nežinau koks kurios vardas smile.gif , kas atliks įdėsiu prie vilnos į siuntinį kai viską sutikrinsiu.
Barric, aš ratuota, taksi man nereik smile.gif . Tikiuos, gal atvilks į namus tuos siuntinius arba vyrą teks samdyt (bet jis kaip ir visi vyrai mėgsta atsiskaitymus natūra lotuliukas.gif ).

tai mano ir trakst dali tada galima pastu persiust, uz tuos lisnus pinigelius smile.gif
Atsakyti
Apmokėjau bulgarams už vilną.
Pavedimo mokesčių sumokėjau 415 eu už pačią vilną + 10.8 eu mokesčių.
Keitimo kursas toks pats, kokį čia buvau įmetus.
+ 2 Lt komisinis už nežinia ką.
Pavedimą darė truputį daugiau nei valandą blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 14:54)
Apmokėjau bulgarams už vilną.
Pavedimo mokesčių sumokėjau 415 eu už pačią vilną + 10.8 eu mokesčių.
Keitimo kursas toks pats, kokį čia buvau įmetus.
+ 2 Lt komisinis už nežinia ką.
Pavedimą darė truputį daugiau nei valandą blink.gif .

pražilt galima doh.gif
Atsakyti
Besijuokianti, tai tu cia pas mus buhaltere - pasakyk ar viskas tvarkoje, ar nereikia nieko primoketi.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 14:54)
Apmokėjau bulgarams už vilną.
Pavedimo mokesčių sumokėjau 415 eu už pačią vilną + 10.8 eu mokesčių.
Keitimo kursas toks pats, kokį čia buvau įmetus.
+ 2 Lt komisinis už nežinia ką.
Pavedimą darė truputį daugiau nei valandą blink.gif .

tai truko??? blush2.gif
Atsakyti
Niu kad nereikia, man rodos kiek planavom, tiek ir sumokėjom.
Reik pradėt žiūrėt persiuntinėjimus LT, bet tam turim turbūt gerą savaitę.
O šiaip galim pradėt visokias mantras, maldas ar kas ką mokam smile.gif , kad tie pinigai nueitų kur reikia, ir mūsų siuntynis kuo greičiau sėkmingai mus pasiektų.
Nes pagal tai kaip darė pavedimą, tai dar visko gali būt. Pradžioj iš vis išryškino, kad nedaro, teko su centriniu skyrium prasiaiškint. Gerai, kad pradžioj pasiskambinau, nes būč turbūt 2 valandas sėdėjus, kol ten jos tarpusavy aiškinos...
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 03 07, 16:11)
tai truko???  blush2.gif

Nu jo, truko, gerai netrūko... kantrybė smile.gif .
Atsakyti