Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Vakar vakare tai tik iš 3 buvo. Einu tikrint...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 09:12)
Vakar vakare tai tik iš 3 buvo. Einu tikrint...

tikrink, mieloji.... negi ispaluke mano pinigiukai nezinoma kryptim...tiu tiu?
Atsakyti
Kol kas tas pats:
Dovilė (78 Lt), Aušra (134 lt), Daiva (145 lt). Visos iš seb-o.
Įtariu, kad ateis po pietų, nes net tam pačiam banke per pusdienį suvaikšto, o čia jei iš skirtingų bankų tai normalu viskas.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 09:27)
Kol kas tas pats:
Dovilė (78 Lt), Aušra (134 lt), Daiva (145 lt). Visos iš seb-o.
Įtariu, kad ateis po pietų, nes net tam pačiam banke per pusdienį suvaikšto, o čia jei iš skirtingų bankų tai normalu viskas.

as is swedo siunciau, bet kadangi 5dieni vakare tik, tai gali tikrai ir po pietu ateit
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 07, 09:27)
Kol kas tas pats:
Dovilė (78 Lt), Aušra (134 lt), Daiva (145 lt). Visos iš seb-o.
Įtariu, kad ateis po pietų, nes net tam pačiam banke per pusdienį suvaikšto, o čia jei iš skirtingų bankų tai normalu viskas.

vis tiek man idomu- va tau ir internetas... doh.gif rodos nebutu jokio skirtumo ar nakti-ar ryta, ar pirmadieni-ar penktadieni...kazin cia koks zmogiskasis resursas isikisa? g.gif manau, kad ne
Atsakyti
kaip keista, mano ir nėra blink.gif aš išsiunčiau penktadienį darbo dienos metu, vistiek nespėjo.
Atsakyti
nusiraminkit, jei kitu Besijuokianti gavo, tai gaus ir musu, tik veliau, nes kt.bankai.
Saskaitos rekvizitai tai tikriausiai copy paste budu gi daryti, negalejo pinigai kitur nukeliauti.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 07, 09:56)
kaip keista, mano ir nėra blink.gif  aš išsiunčiau penktadienį darbo  dienos metu, vistiek  nespėjo.

aš irgi penkt dieną blink.gif
Atsakyti
Laqbas rytas


as penktadieni vakare is swedbanko dariau, tai dar nepergyvenu. Dariau su copy, paste. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano su copy paste daryta ir jau matau, kad nukeliavę pinigėliai. Bet mano tame pačiame banke buvo, tai netoli reikėjo jiems keliaut.
Penktadienį vakare dariau pavedimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 07 kovo 2011 - 09:27
Aš visom nukopinau/nupeistinau, todėl ir laukiau su nerimu kada pirmas pavedimas pasirodys. Bet kai 3 atėjo, tai paklyst ir kitų neturėtų.
Laukim kol kas, kai bus kas daugiau parašysiu...
Atsakyti
Dar atėjo Lina, Violeta, Veronika, Brigita, Ilona, Sigita, Danutė, Orinta, Rasa, Jolanta. Atrodo visos.

Bandysiu šiandien pervest. Mano mergica kaip tyčia susirgo, nelabai galiu vieną palikt, bet gal vyras padarys tą pavedimą arba po pietų kažkaip pavyks iš namų išlėkt.
Atsakyti