Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 18:00)
Dago pavedimas jau atėjo.
Fu, vadinas bent jau sąskaitą jums visoms teisingą nurodžiau...

mano is Swedbank-gal ilgiau "keliaus"?
g.gif bet jau atsirinksi pagal pavedimo Nr.
Atsakyti
Mano jau irgi nurašė, pavedimas bus 175 lt.(50,40 eu) smile.gif
Atsakyti
op oooop clap.gif oooop... ir iššokinėjo pinigėliai į nurodytą sąskaitą. Bankas tas pats, tai net nespėjo įsibėgėti bešokinėdami yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 04 kovo 2011 - 18:27
QUOTE(Ronet @ 2011 03 04, 19:26)
op oooop clap.gif oooop... ir iššokinėjo pinigėliai į nurodytą sąskaitą. Bankas tas pats, tai net nespėjo įsibėgėti bešokinėdami  yahoo.gif

oi, vaikel, tau "pinigeliai is saskaitos" tiek daug dziaugsmelio suteikia thumbup.gif galiu ir savo nurodyt saskaitos numeriuka lotuliukas.gif kad tik zmogui gera padaryciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Jums gerai, dabar aš baisiai laukiu, kada svetimų pinigų atsikratysiu smile.gif . Jau pirmadienį, kad bėgsiu į banką to pavedimo daryt...
Atsakyti
Ar jau visos pervedė? O swedbankas savaitgaliais pinigų nepriima. Kai dukrai į sąskaitą pravedinėju, tai jei pravesdavau šeštadienį iš savo banko, ji gaudavo tik pirmadienį po pietų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 04 kovo 2011 - 19:27
Pinigeliai dziaugiasi, kad netoli reikejo persokti smile.gif I kita banka, kiek esu dariusi pavedimu, tai dazniausiai tik kita dieną nusuoliuodavo.
Dziaugiuos, kad spejau su jumis i uzsakyma. Besijuokianti, Jus tai tikrai saunuole, uzsikrovet toki kruvi, derinima, juk Jus ne visas ir pazystat ,manes tai tikrai ne, bet va, o jei kazkuri ims ir supasuos paskutine akimirka, ims ir atsisakys pirkti, o viskas jau suderinta. Truputi bijociau, o kur tada tiek vilnos deti? g.gif beliktu velti velti ir velti ir i kaziuka vezt smile.gif

Tai , kad setadieni tik budintys bankai tikriausiai dirba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 04 kovo 2011 - 19:24
QUOTE(Ronet @ 2011 03 04, 19:22)
Tai , kad setadieni tik budintys bankai tikriausiai dirba

Mūsų provincijoj dirba iki pietų. Bent jau ūkio tai tikrai.
Atsakyti
Besijuokianti, pervedziau ka tik pinigelius is Sweedbanko.
Atsakyti
ir mano isejo, ale jauciu tik 1dieni atkeliaus smile.gif irgi is swedo smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti, kaip su pinigeliais, ar is visu gavai?
Atsakyti
as irgi pervedziau
Atsakyti