Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 14:55)
Juperi, skaičiuot eik, o ne kikenk. Aš jau gale svarbu į bendrą kainą išėjau, nes su tais 67 gr. tai užsiknisimas.
Kitą kartą jei darysim, pasiūlymas imti po 2 kg. Kas nori 4kg ,6 kg ar kiek tik nori, bet kad dalintųsi iš 2. Tuomet būtų lengva visus siuntimus skaičiuot, nes dabar su tai apvalinimais, tai  blink.gif  umn.gif

nu man linksma...kad jus esat tokios saunios ir organizuotos....cia jau RIMTAI unsure.gif
Ir Tau didziausias ACIU... skaiciuot neisiu- galit mane ir apgaut, as susipykus su skaiciukais, fuiii kaip ju nemegstu, nors kasdien siek tiek prie ju prisilieciu...
kokiu kursu man tuos EU konvertuot? Kudyš siusti pinigi??? rolleyes.gif
Atsakyti
Panos, jau labai tingiu tuos konvertavimus sužiūrėt.

Palyginkit kuri Vilniaus banko ir Ūkio banko euro kursą, sumokėt galim tik per Ūkio banką. Bet abu vis tiek centre, tai man jokio skirtumo kur išsikeist. Kur palankesnis, tuo kursu ir skaičiuojam. Tik šioj temoj parašykit, kad kitoms nereiktų to pat darbo daryt.

Einu vaikus maitint, jau rėkia, kad valgyt duok smile.gif .
Paskui sumesiu į až visoms pavedimo duomenis.
Atsakyti
Besijuokianti , čia LT lietuviško karšinio už tokią kainą tegautum. Žinoma, perkam. Ir ačiū už padarytą didžiulį darbą mūsų visų labui group.gif oro_buckis.gif

Besijuokianti, man už tuos 67 g. gaunasi 0,6 euro. Man už pačią vilną reiktų daugiau mokėt 35,77 eurai ( paskaičiuota 35,64). Ar čia baika? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 04 kovo 2011 - 14:20
Besijuokianti, aciu uz suskaiciavima 4u.gif Gal galima eurais is karto pervesti?
Atsakyti
Dago, ne. Tik litais.
Kiek teko kažkada ankščiau aiškintis pervedimas valiuta labai brangus. Būtent todėl ir bulgarams mokam pinigine perlaida, o ne bankiniu pavedimu (bankai labai daug pinigėlių sau nusirašo). Na nebent ten kažkokią super krūtą kortelę turit smile.gif , bet mano sąskaita ne valiutinė, tai vis tiek tų eurų nepriimtų...

Žollia, Katia kai skaičiavo, tai tuos 0,6 kg karšinio kažkaip keistai paskaičiavo, kažkur truputį virš euro mūsų naudai. Tai ir gavosi šiokie tokie netikslumai... Bet kad mūsų naudai, tai gal tada baika smile.gif ?
Atsakyti
oi kiek čia darbelio įdeta skaičiuojant . Ačiū notworthy.gif Pinigėliai jau laukia, kada peršoks į kitą sąskaitą smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti, mieloji, gal tu ir parasyk kokiu kursu ta valiuta konvertuot? ziurek, kad tau butu palankiausias- as ,dievaz, pazadu ne cypt ne krypt notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Ūkio banko palankesnis kursas operacijom grynaisiais pinigais (būtent tokią ir darysim) :
1 Euro pardavimo kaina grynaisiais pinigais: 3,4618.
Papildyta:
Juperiuk, tu galvoji aš moku skaičiuot?
Atrodo nesuklydai. Tik kas patikrins mane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 04, 16:26)
Ūkio banko palankesnis kursas operacijom grynaisiais pinigais (būtent tokią ir darysim) :
1 Euro pardavimo kaina grynaisiais pinigais: 3,4618.
Papildyta:
Juperiuk, tu galvoji aš moku skaičiuot?
Atrodo nesuklydai. Tik kas patikrins mane doh.gif

ech, bylo niebylo...trukumus padengsim bendrai mirksiukas.gif
jau pervedziau, gaudyk...Pavedimo Nr. 294
Atsakyti
mano banko sąskaita laiminga, ji ką tik numetė svorio tongue.gif
Atsakyti
Dago pavedimas jau atėjo.
Fu, vadinas bent jau sąskaitą jums visoms teisingą nurodžiau...
Atsakyti
mano irgi iškeliavo litai, pamiršau kad čia tik nickai, gausi iš Rasos
Atsakyti