Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(raganele @ 2011 02 15, 22:22)

Jei rimtai tai ieškinėjuosi labiau atsiliepimų apie sluoksną iš ten, o dar man gražios tos dažytos "Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая) Только в феврале! Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.) С марта цена 1 кг – 14,8 евро (600 руб.) " abi

drinks_cheers.gif man jos irgi abi fainos
Atsakyti
Iki kada renkam info (as siulau bent jau savaite kokia tai tikrai - pasigalvot, pasvarstyt reikia)?
Gal visgi apie prekes diskutuojam cia, o uzsakymo turini sutarta forma siunciam i AZ Besijuokianciai? Cia tam, kad vienodu gaminiu paskui nepavaryt tongue.gif .
Nesijuokit, bet man tai atrodo siek tiek konfidencialu tongue.gif
Atsakyti
Man kai su rusu kalba prastai, tai bijau nugrybaut uzsisakinedama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juste-G @ 2011 02 15, 23:04)
Man kai su rusu kalba prastai, tai bijau nugrybaut uzsisakinedama  doh.gif


klausk cia jei kas neaisku, isversim.
Atsakyti
As irgi noreciau prie uzsakymo prisideti, jei priimsit ax.gif
Sąrašas:
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Bulaukiux(Vievis)
8. laguna
9. srauni upe
10. Juperi
11. Barric
12. Juste-G (Utena)
13. Dago
Atsakyti
registruojuos temukej, ryt jauciu jau zinosiu kokios vilnos is ten noriu smile.gif
Atsakyti
Aš tai visos vilnos noriu mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 16, 12:39)
Aš tai visos vilnos noriu  mastau.gif


na tai gal eitu dalintis zallia, ar taip jau visa ir pasiimsi tongue.gif ?
Besijuokianti, o kada uzsakyma formuosi? Koki termina gal nusistatom, paskutine diena, ar ka?
Atsakyti
Aš savo norus jau išsiunčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Panos, aš ne viršininkas, tik vykdytojas smile.gif . Tai manęs nieko neklauskit. Kaip nuspręsim visos, taip ir bus.
Šiaip būt gerai per savaitę gal pabandyt susidėliot kas ko nori. Paskui pateikt apskaičiuot bulgarams. Dar kažkaip pinigėlius reikia susirinkt, nežinau kaip daryt. Jei labai daug užsakinėsim, tai man už visas iš anksto apmokėt irgi beryšio g.gif .

Man kyla klausimai-pasiūlymai:
1) Užsakinėjam visos po 0,5 kg arba pilnais kg (1, 2, 3 ir t.t.), nes užsiknisim skaičiuot po 150 gr, paskui dalint siuntimo išlaidas proporcingai, svert ir t.t.;
2) Kaip su apmokėjimu bulgarams - pervedat man iš anksto ar dar kažkaip kitaip?;
3) kaip dalinamės siuntimo išlaidas - proporcingai užsakymui, ar lygiom dalim ant visų?;
4) kaip dalinamės siuntimo išlaidas Lt, nes jei užsakinėju aš, tai Kaunas siuntimo išlaidų neturės, kt miestai turės?
5) būtų smagu jei kažkas iš kauniečių (Kadabra ax.gif ) prisidėtų kai ateis siuntinys jį išdalint - vis tiek reiks susvert, supakuot persiuntimui kievienai atskirai.

Pamąstom visos kaip geriau...


Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 16, 14:46)
Panos, aš ne viršininkas, tik vykdytojas smile.gif . Tai manęs nieko neklauskit. Kaip nuspręsim visos, taip ir bus.
Šiaip būt gerai per savaitę gal pabandyt susidėliot kas ko nori. Paskui pateikt apskaičiuot bulgarams. Dar kažkaip pinigėlius reikia susirinkt, nežinau kaip daryt. Jei labai daug užsakinėsim, tai man už visas iš anksto apmokėt irgi beryšio g.gif .

Man kyla klausimai-pasiūlymai:
1) Užsakinėjam visos po 0,5 kg arba pilnais kg (1, 2, 3 ir t.t.), nes užsiknisim skaičiuot po 150 gr, paskui dalint siuntimo išlaidas proporcingai, svert ir t.t.;
2) Kaip su apmokėjimu bulgarams - pervedat man iš anksto ar dar kažkaip kitaip?;
3) kaip dalinamės siuntimo išlaidas - proporcingai užsakymui, ar lygiom dalim ant visų?;
4) kaip dalinamės siuntimo išlaidas Lt, nes jei užsakinėju aš, tai Kaunas siuntimo išlaidų neturės, kt miestai turės?
5) būtų smagu jei kažkas iš kauniečių (Kadabra  ax.gif ) prisidėtų kai ateis siuntinys jį išdalint - vis tiek reiks susvert, supakuot persiuntimui kievienai atskirai.

Pamąstom visos kaip geriau...

1. pritariu.
2. man geriausia pervest iš anksto. klausimas-pervest reikia litais ar eurais?
3. net nežinau, kaip dauguma nuspręs.
Atsakyti
Besijuokianti, as sutinku prisideti pakuojant/siunciant..
Pinigus geriausiai butu tau gauti is anksto ir dar + siuntimo islaidas reiketu pripliusuoti cia lt pagal post.lt puslapio tarifus (juk kiekviena zino koki svori mazdaug uzsisakys
Del siuntimo islaidu dalinimo manau taip: sulauk kiekvienos uzsakymo ir tada reikia pasiziureti kiekius, jeigu daugmaz visos po vienodai - tai polygiai dalinsimes, o jei skirsis kiekiai labai, tai - siulau proporcingai.
Atsakyti