Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Ajatus, aš čia kaip kokia vėlėja tikra daugiausiai užsiplėšiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ui tai dar manau susiderinsim del išsidalinimo vilnelės kol ji iki LT atkeliaus smile.gif Siuntimą paštu paminėjau tik dėl to, kad visom dienom nuo ryto iki vakaro dirbu, tai vakare jau nesinori trukdyti, o savaitgaliai pas mane nuo pavasario irgi nelabai prognozuojami. Niu pažiūrėsim smile.gif
Bet vėlimą, tai pamilau wub.gif Nors dar nedaug ką esu nuvėlusi, bet tapkutėm jau apdovanojau ir pati negaliu be jų wub.gif Gryžtu po darbo, pavalgau ir vonion lotuliukas.gif
Jūsų nuvelti darbeliai tai mmmm wub.gif labai jais gėriuosi:)
Atsakyti
a tai su ta nuolaida dar pigiau gaunas oi oi smile.gif po 27 lt uz kg smile.gif
Atsakyti
Oi vargas vargas tau Besijuokianti. Ir tikrai medalis uz nuopelnus. notworthy.gif Aciu sirdingai. notworthy.gif Kad tik vilna veltusi, nereiktu padusku siut ir, kad sekmingai atkeliautu. Laukiu, o taip smalsu... ax.gif ax.gif ax.gif

Barric, tai as tada taves zysiu, kad mano vilna is Kauno tavo sese irgi prigriebtu. blush2.gif ZZZZZZZZZZZZZZZzzzz biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 03, 19:40)
  ZZZZZZZZZZZZZZZzzzz  biggrin.gif

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif niežuržy lotuliukas.gif
Atsakyti
dūgzzzzzzzzzzzzzzzz visas Vilnius lotuliukas.gif prisijungsiu, man čia pakeliui iš Kauno pamest 4u.gif
Atsakyti
Ir aš prisijungiu prie zyyyyyziančių vilniečių biggrin.gif
Atsakyti
Idomu, ar iki kovo 13 d. atkeliaus siuntinukas mastau.gif Pasiimciau pati tada is Kauno. Keliausiu pro Utena namo, tad jei kazkas yra is Utenos, galeciau prigriebti kartu (vilna turiu galvoje) mirksiukas.gif
Atsakyti
na tai kas pirmas is vilnieciu susiruos kaunan, tas ir paims visoms nu, ar mano sese, ar kas kitas smile.gif is principo galeciau pamegint suorganizuot, kad i ex darbovietes masina idetu, nes kasdiena vazineja i vilniu is kauno smile.gif mano ex darboviete baziu teritorijoj, Besijuokianti, ale nujauciu, kad tu toli kazkur nuo baziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 03, 21:03)
na tai kas pirmas is vilnieciu susiruos kaunan, tas ir paims visoms nu,

Nu jūs ir graitos doh.gif . Dar net neišsiųstas, net nesumokėjom, o jau dalinatės biggrin.gif Apie dvi savaites keliaus siuntinys.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 03, 21:25)
Nu jūs  ir graitos doh.gif . Dar net  neišsiųstas, net nesumokėjom, o jau dalinatės biggrin.gif  Apie dvi savaites  keliaus siuntinys.

tai baike, aš jau ir "suvėlus" pora melanžinių tapkių ir ciklameninį ridikiulį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 03, 22:01)
tai baike, aš jau ir "suvėlus" pora melanžinių tapkių ir ciklameninį ridikiulį  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti