Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Mažinkit melanžą ir mano jei reikia
Atsakyti
As taip pat sutinku.






Atsakyti
OK, kas sutinka tam pamažinsim melanžo. Daugiau nieko nekeičiam, nes taip niekad su tuo užsakymu nebaigsim...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 02, 09:40)

Gal tikrai sumažinam melanžo karšinį visos proporcingai? Esam jį užakinėjusios 9 (pasirinktinai paėmiau tą vilnos rūšį, kurios norinčių buvo daugiausiai), tai kiekvienai sumažėja jos apie 66 gr. Kiekviena turėsim galimybę išbandyt įvairiasnes vilnas, nieko nenuskriaudžiant.

Jį užsakinėjo aš (aš už proporcingą mažinimą), Trakšt (matau irgi sutinka), Žollia, Bulaukiux, Raganėlė, Dago, Barric, Juperi ir Ronet. Jei kažkas nesutinka aš galiu ir daugiau susimažint, kad nors vienom tapkės išeitų pasibandymui ir gana smile.gif .




Jo jo as sutinku mazintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
gerai, sutinku smile.gif su viskuo sutinku
Atsakyti
Truputį paskaičiavau:
Mano - 29.2 eu; po nuolaidos - 23.36; (2,540 kg); Kaunas
Kadabra - 26.9 eu; 21.52;(2 kg); Kaunas
Žollia - 44.75 eu; 35.8; (4,5 kg); Žemaitija
Bulaukiux - 39.7 eu; 31.76; (4 kg 20 g); Vievis
Raganėlė - 45.8 eu; 36.64;(4,540 kg); Vilnius
Dago - 37.3 eu; 29.84;(3.5 kg); Visaginas
Barric - 29 eu; 23.2;(3 kg); Vilnius
Linada - 10.11 eu; 8.09;(1 kg 140 g) + magnetiniai užsegimai; ?
Katinytis - 4 eu; 3.2;(1 kg); Kaunas
Trakšt - 37,15 eu; 29.72;(3 kg 125 gr); Vilnius
Stewie - 2 eu; 1.6;(0.5 kg); Vilnius
Blanšytė - 4 eu; 3.2 ;(1 kg); Šiauliai?
Juperi - 17.5 eu; 14; (2 kg)+ magnetiniai užsegimai; Alytus
Corrie - 21.2 eu; 16.96; (1.5 kg) + masažuokliai; ?
Ronet - 30.5 eu; 24.4; (3 kg 20 gr.)?
Viso - 379,11 eu, po nuolaidos 303.3.

Čia yra be siuntimo, konvertavimo, banko pavedimo mokesčių.
Į Katios skaičiavimus išeinu be klaidų. Pritaikė geras kainas, t.y. rudą karšinį paskaičiavo po 8.8 eu (buvo po 9.8), taip pat tai dažytai sluoksnai pritaikė vasario mėn. kainas ir dar kartą nuo visos kainos pritaikė 20 proc. nuolaidą thumbup.gif .
Katia kol kas neatsakė, nors vakar dar iki pietų parašiau, kad sutinkam mažint melanžo sąskaita. Taip pat ryškinomės apmokėjimą per junistrymą su ja, nes jos teigimu PayPal-as labai nepalankus. Junistrymo mokesčiai lygtais mažėja iki 2.5 proc. nuo pervedamos sumos.

Siuntimo kiek tenka kiekvienai neskaičiuoju, nes turbūt dar bus korekcijų po melanžo pamažinimo, tad kad 10 kart neperskaičiuot kol kas turim tokias kainas.

Po visų paskaičiavimų matyt, kad turim pačia mažiausią siuntimo kainą (dar didinant siuntinį, kaina nebemažėja, o tiesiog auga proporcingai) ir pačią didžiausią jų taikomą nuolaidą mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 kovo 2011 - 08:36
Dekui, Besijuokianti smile.gif
Atsakyti
Laukiam galutiniu kainu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.
thumbup.gif .
1 kg kaina (be siuntimo ir kt. ) labai gera wub.gif . O jei dar ir velsis gerai, tai triskart valio thumbup.gif . Laikiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti
Kaina tikrai labai gera gaunasi thumbup.gif Aš iš Vilniaus smile.gif
Kai bus galutiniai skaičiukai, nurodysit į kur padaryti pavedimą. Man reikės paštu persiųsti, tai viską supliusuosim ir pripliusuosim Jūsų vargą dėl užsakymų 4u.gif
Atsakyti
palaukit palaukit, man gavosi 29 eurai, uz 2900 gramu, vadinas 100 g - 1 euras, vadinasi be siuntimo apie 35 lt/kg - nu tarkim su siuntimu bus 40 lt/kg vidutine kaina... labai super, jeigu dar patiks velt is tos vilnos - tai busiu nuolatine kliente bulgaru, juolab jie spalvu kieki didina smile.gif

Ronet,
manau kas is Vilniaus yra pasiims visi vienu ypu, t.y. kas is vilnieciu pirmas paims (pvz. mano sesuo buna Kaune daznai), is to visi like vilnieciai ir susirinks savo vilnas smile.gif

sekantis siuntimas turetu vykt sklandziau, manau smile.gif bus jau atidirbta viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 03 kovo 2011 - 11:04
Merginos, bet persitikrinkint viską. Ką nuskriaudžiau garsiai rėkit, nors perskaičiavau po kelis kart ir į galutinę kainą išėjau, klaidų neturėtų būt.

Šiaip jau jūs pačios tarpusavy tarkitės ką prie ko prijungt čia LT siunčiant, kas kuo pasitiki, kas ne smile.gif . Kai bus galutiniai skaičiai, kiekvienai į až parašysiu kur pervest.

Ronet, apie kokius tu čia vargus smile.gif . Pirmas kartas, net ir sau vienai užsakinėjant gali būt nesklandus. Nežiūriu į tai, kaip į kažkokį vargą, kiekviena prisidėjusi sumažino visoms kitoms siuntimo išlaidas ir padidino nuolaidą, tame tarpe ir man smile.gif . Nesusikoperavus, kažin ar apsimokėtų siųstis... Vienas nerimas tik yra, kad sėkmingai tas siuntinys iki mūsų atkeliautų...

Barric, tavo:
Barric - 29 eu; 23.2;(3 kg); Vilnius.
To 100 gr. nemažinau, sumažinsim to melanžo kai Katia atrašys.

Tavo užs buvo:
karšinys melanžas - 0,5 kg;
karšinys rudas - 0,5 kg;
merino sluoksna 28 mic. - 0.5 kg;
dažyta sluoksna (lylovy ir ciklamen) - po 0,5 kg;
šilko atraižos - 0.5 kg.

Viso 3 kg, prieš nuolaidą 29 eu, po nuolaidos - 23.2 eu (be siuntimo).
Pas mane tokia info smile.gif
Atsakyti