Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

hmmm savo uzsakyme buvau irasiusi 500 g БЕЛАЯ (топленое молоко) Цена 1 кг – 8.80 евро. sito jau is karto bendram paskaiciavime nematau, tai mano uzsakymukas gaunasi 3,020 kg ir tada jau ziuriu kur 600 g numest...
Atsisakau 500g МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро ir 100 g КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро

Vadinasi mano uzsakymukas susitraukia iki 2,420 kg.... sad.gif

Jei ka negerai paskaiciavau, pataisykit g.gif

As uz ivertinta siuntima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 01 kovo 2011 - 21:28
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 01, 20:39)
Rašo tai, kad
Общий вес: 37605 гр.
Iki Ronet buvo 34.365 gr.

Bet tai išėitų, kad Ronet užsakymą Katia pridėjo 3240 g. Pati ronet sako, kad norėjo 3520 g g.gif . Kadangi Katia į bendrą katilą neįtraukė papildomo užsakymo, o paskaičiavo kaip atskirą užsakymą, tai čia tik su Katia galima pasitikslint tuos kiekius.
Atsakyti
Kadangi prie bendro uzsakymo nera 500 g БЕЛАЯ (топленое молоко) tai mano uzsakymukas prie bendro svorio prisidejo 3,020 g. Skirtumas tarp svoriu 3,240 kg. Neatitikimas gautusi 220g. Tai logiskai gavojant gal tas 220 g turetu buti maisai, kuriuose viskas sudeta. Na bet cia tik mano pasvarstymai.
uch kiek tas mano uzsakymukas bedu pridare ax.gif
niu ziurekit merginos, jei viskas tvarkoj, tai parasiau ko atsisakau, jei neitelpu, tai tada ka jau bepadarysi, tada gal sekanti karta neprazioplinsiu...

Galutiniame rezultate mano uzsakymukas liktu toks:
1. 500 g. ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК Разного размера и цвета. Цена: 500 гр – 2 евро
2. 2 vnt Волокна шелка (волнистые, мягкие, блестящие) Цена: 0.50 евро – 10 гр /
3. 500 g Мериносовый топс, производство Болгария. Толщина волокна 26 микрон, длинна 84 мм Цвет белый натуральный Цена: 16,60 евро - 1 кг (фасовка любая)
4. 500 g Мериносовый топс, производство Болгария. Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный светлый (топленое молоко) Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая)
5. 500 g Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный серо-коричневый Цена: 8.80 евро- 1 кг (фасовка любая
6. 400 g КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро


2,420 kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronet: 01 kovo 2011 - 22:24
Jei reiketu dar pamazinti, ar kitos po truputuka atsisakytu, tai galima is mano uzsakymo atimti 100 gr. БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро (liktu 400 gr.).
Atsakyti
Labas rytas,


O gal vienos Rone "neskalpuojam". Kas gi tie 600 g ant visu isdalinus. Na, kad ir sesios imusios ta pacia vilna po 100 g nubraukia ir psio. Niekam nuo to bais gi neskaudes. As manau taip. smile.gif


Atsakyti
Ronet, balto karšinio bulgarai nebeturi. Katia buvo parašius, aš buvau įdėjus jos laiškutį čia anksčiau. Tai tavojo balto aš jai net nerašiau, atsiprašau, kad tau neparašiau, tiesiog nebuvo laiko, o pasku ir pamiršau...

Gal tikrai sumažinam melanžo karšinį visos proporcingai? Esam jį užakinėjusios 9 (pasirinktinai paėmiau tą vilnos rūšį, kurios norinčių buvo daugiausiai), tai kiekvienai sumažėja jos apie 66 gr. Kiekviena turėsim galimybę išbandyt įvairiasnes vilnas, nieko nenuskriaudžiant.

Jį užsakinėjo aš (aš už proporcingą mažinimą), Trakšt (matau irgi sutinka), Žollia, Bulaukiux, Raganėlė, Dago, Barric, Juperi ir Ronet. Jei kažkas nesutinka aš galiu ir daugiau susimažint, kad nors vienom tapkės išeitų pasibandymui ir gana smile.gif .

Aš jau galvoju apie sekantį užsakymą bigsmile.gif ir net turiu minčių kaip jį paprastesnį padaryt smile.gif .

P.s. jei dar kelios parašo, kad sutinka sumažint, rašau Katiai nieko nelaukdama.
Būtų gerai rytoj žinot galutinę sumą (arba net šiandien) po to pamažinimo, kad iki savaitgalio aš spėčiau sumokėt pinigėlius jai. Savaitgalį gal suruoštų mūsų siuntinį pilnai ir pirmadienį išsiųstų, nes pavargsim laukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 02 kovo 2011 - 08:47
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 02, 09:40)
Ronet, balto karšinio bulgarai nebeturi. Katia buvo parašius, aš buvau įdėjus jos laiškutį čia anksčiau. Tai tavojo balto aš jai net nerašiau, atsiprašau, kad tau neparašiau, tiesiog nebuvo laiko, o pasku ir pamiršau...

Gal tikrai sumažinam melanžo karšinį visos proporcingai? Esam jį užakinėjusios 9 (pasirinktinai paėmiau tą vilnos rūšį, kurios norinčių buvo daugiausiai), tai kiekvienai sumažėja jos apie 66 gr. Kiekviena turėsim galimybę išbandyt įvairiasnes vilnas, nieko nenuskriaudžiant.

Jį užsakinėjo aš (aš už proporcingą mažinimą), Trakšt (matau irgi sutinka), Žollia, Bulaukiux, Raganėlė, Dago, Barric, Juperi ir Ronet. Jei kažkas nesutinka aš galiu ir daugiau susimažint, kad nors vienom tapkės išeitų pasibandymui ir gana smile.gif .

Aš jau galvoju apie sekantį užsakymą bigsmile.gif ir net turiu minčių kaip jį paprastesnį padaryt smile.gif .

P.s. jei dar kelios parašo, kad sutinka sumažint, rašau Katiai nieko nelaukdama.
Būtų gerai rytoj žinot galutinę sumą (arba net šiandien) po to pamažinimo, kad iki savaitgalio aš spėčiau sumokėt pinigėlius jai. Savaitgalį gal suruoštų mūsų siuntinį pilnai ir pirmadienį išsiųstų, nes pavargsim laukt...

sutinku sumažint drinks_cheers.gif
ir aš už įvertintą siuntą
Atsakyti
na jau tiek to del 66 g. gal nesipesim, a?
Atsakyti
Merginos Jūs tikrai šaunios smile.gif Būtų smagu jei nereiktų tiek daug atsisakyti vilnelės, o visos po truputį. Norėtųsi išbandyti daugiau vilnelės... Ir mano užsakymukas tada taip nesumažėtų ax.gif
Dėl tos baltos vilnelės, tai aš nepastebėjau, kad buvo parašyta, jog jos nėra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronet @ 2011 03 02, 10:15)
Merginos Jūs tikrai šaunios smile.gif Būtų smagu jei nereiktų tiek daug atsisakyti vilnelės, o visos po truputį. Norėtųsi išbandyti daugiau vilnelės... Ir mano užsakymukas tada taip nesumažėtų  ax.gif
Dėl tos baltos vilnelės, tai aš nepastebėjau, kad buvo parašyta, jog jos nėra  blush2.gif

visi uz viena, vienas uz visus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas. Sutinku ir aš dėl sumažinimo 4u.gif
Atsakyti
gerai koreguoju savo uzsakyma smile.gif

БОЛГАРСКАЯ КАРДОЧЕСАННАЯ ШЕРСТЬ
1) 0,5 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
2) 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;

ТОПС, ГРЕБЕННАЯ ЛЕНТА
1) 0,4 kg - Мериносовый топс, производство Болгария.
Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм
Цвет натуральный светлый (топленое молоко)
Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая)
2) 0,5 kg Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
3) 0,5 kg Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.).

(baltos sluoksnos 400 gr, vietoj 500)
Atsakyti