Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Man tiks, bus kaip tik atsvara mano medžiagų lentynoms, nes pati nemėgstu tamsių, tai pastoviai bėda kai maži gabaliukai reikalingi, dings problema iš kur gaut juodą skiautę...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 01, 09:01)
Panos, ar tinka jums toks šilkas? Jaučiu rusaitės prašo spalvotų ryškių, tai Katia pergyvena, kad mums tamsesnių spalvų netiks. Labai laukiu visų jūsų operatyvaus atsakymo.

У меня к вам возник один вопрос. Вы хотите заказать 7 кг шелковых лоскутов и обрезков. Но я боюсь вдруг вам что то не понравится, может закажите по-меньше для начала. В этой партии много обрезов черного, прозрачного шелка, цветные лоскуты на любителя, много темных тонов, сортировать их невозможно. Некоторым очень нравится, кто то ожидал другого. Поэтому предлагаю взять на пробу, не смотря на то, что товар дешевый. Что думаете?



Катя.

Ronet, vakar Katia parašė, kad tave irgi priskaičiuos be problemų.

man tiks...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 01, 09:01)
Panos, ar tinka jums toks šilkas? Jaučiu rusaitės prašo spalvotų ryškių, tai Katia pergyvena, kad mums tamsesnių spalvų netiks. Labai laukiu visų jūsų operatyvaus atsakymo.

У меня к вам возник один вопрос. Вы хотите заказать 7 кг шелковых лоскутов и обрезков. Но я боюсь вдруг вам что то не понравится, может закажите по-меньше для начала. В этой партии много обрезов черного, прозрачного шелка, цветные лоскуты на любителя, много темных тонов, сортировать их невозможно. Некоторым очень нравится, кто то ожидал другого. Поэтому предлагаю взять на пробу, не смотря на то, что товар дешевый. Что думаете?



Катя.



man tinka smile.gif
Atsakyti
Valio spėjau į beveik nuvažiavusį traukinį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Man tiks bet kokios spalvos, bus proga ką nors sumąstyt.
Labai džiaugiuosi, kad suspėjau prisijungti prie siuntimosi. Ačiū Besijuokianti, kad parašėte Katiai dėl mano užsakymuko.
Lauksiu tolesnių žinių ir paskaičiavimų.
Atsakyti
na už 2 eurus tinka bet koks, bele šilkas smile.gif gal pasitaikys vienas kitas ir ne juodas - na, ir bus gerai. nes aš kiek pigiuose drabužiuose matau tai šilkinė skarelę ir 5 Lt kainuoja. tau jau už 2 eurus puskilogramiui į dantis nežiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
Pradžiai pabandymamas tiks tas, ką gausiu;).
Atsakyti
Su pavasariu, merginos wub.gif !

Besijuokianti, rizikuosiu ir as del to silko, ziuresim kas ten bus g.gif .
Tai bent prasivalys bg sandeliai biggrin.gif - as jau isivaizduoju kaip puse kg to silko atrodo, o cia visi 7kg iskeliaus smile.gif .
Atsakyti
Rašau, kad tinka tada. Pusė atsiliepė, o rizika ta pati kaip suprantu lieka, kaip užsakinėjant nežinojom ką gausim, tai ir dabar tas pats. smile.gif
Atsakyti
Man irgi viskas tinka, bus kaip bus , manau gal nepaskutinis kartas lotuliukas.gif
Atsakyti
man irgi tinka wub.gif
Atsakyti
Tinka bile koks, kad tik kuo plonesvis butu, o spalvu negraziu man nera. biggrin.gif Jei ka galesim dar silko skiauciu mainais uzsiimt. bigsmile.gif
Atsakyti
arba šią vasarą bus populiarios suknelės iš šilko atraižų wub.gif biggrin.gif
Atsakyti