Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Ronet, o tu pasigalvok ko nori. Gali būti taip, kad mums pasiūlys dar papildyt siuntinuką, o gal ir taip bus proga dar papildyt, vis tiek kol dar mus skaičiuos, pakuos ir t.t. užsitruks šiek tiek. Vietos mes dar turim apie 5 kg. Jei labai oepratyviai (per kokią dieną) sugalvoji, pasiskaičiuoji, paskaitai ką čia prirašėm, ir man persiunti, neprižadu, bet gal bus proga ir tave dar prijungt. Mums kuo daugiau norinčių, tuo labiau pinga siuntimas.
Atsakyti
Jau nebeliko laiko pasirinkti vilnelės sad.gif Savaitgaliui išvažiuoju, gryžtu, tik sekmadienį apie pusiaudienį. Tik gryžus turėsiu priėjimą prie interneto. Jei dar reikės papildyti siuntimąsi ir trūktų, kokių poros kg, tada prisijungčiau, bet tik sekmadienį.
Atsakyti
OK, turėsim tave omeny. Gali būt, kad mūsų iki pirmadienio neskaičiuos, tad ir sekmadienį gali būt dar nevėlu... Žodžiu apsilankyk kai galėsi šioj temutėj ir matysi kas čia vyksta.
Atsakyti
Šįryt bg parašė, kad pirmadienio vakare paskaičiavimą pateiks.
Atsakyti
Sugryžau į Vilnių ir peržiūrėjau puslapiukus apie vilnelę. Tai, kad daug man ten norisi doh.gif
Jei atsiras dar galimybė mane prijungti ,tai tada mano užsakymas būtų 3,520 kg.

Patį užsakymą nusiųsiu Besijuokianciai į az, jei priimsit dar, tai tada iš karto prašysiu ir sąskaitėlės, kad galėčiau apmokėti .

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 27, 14:14)
Šįryt bg parašė, kad pirmadienio vakare paskaičiavimą pateiks.


smagu, lauksim ziniu is taves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 27, 17:19)
smagu, lauksim ziniu is taves  4u.gif

Oi laukiam laukiam, mes vilnelės laukiam... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 27, 19:21)
Oi laukiam laukiam, mes vilnelės laukiam... biggrin.gif


mazai apsivele dar biggrin.gif
Atsakyti
Man vakar Katia parašė laiškutį, kad vėluoja mėginukus įdėt (anksčiau minėjau, kad žadėjo atsiųst), nes laukia tų naujų spalvų ir atsiųs daugiau skirtingų produktų pavyzdėlių thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 28, 10:15)
Man vakar Katia parašė laiškutį, kad vėluoja mėginukus įdėt (anksčiau minėjau, kad žadėjo atsiųst), nes laukia tų naujų spalvų ir atsiųs daugiau  skirtingų produktų pavyzdėlių  thumbup.gif .




Kaip faina, nu lauksim atsiliepimu, kas gales tuos meginukus paciupint, o dabar vilneles laukiam. Tikrai butu gerai, kad pasisektu mums su ta vilna. As jau pavargau nuo nesiveliancios, besidazancios ir tttt.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 02 28, 09:46)
Kaip faina, nu lauksim atsiliepimu, kas gales tuos meginukus paciupint, o dabar vilneles laukiam. Tikrai butu gerai, kad pasisektu mums su ta vilna. As jau pavargau nuo nesiveliancios, besidazancios ir tttt.

Kai gausiu, matysiu kiek ten ji bus įdėjusi, gal pavyks pasidalint pabandymui.
Manau, kad užsakytą vilnelę gausim anksčiau, negu man žadėtus mėginukus tongue.gif
Atsakyti
Panos, ar tinka jums toks šilkas? Jaučiu rusaitės prašo spalvotų ryškių, tai Katia pergyvena, kad mums tamsesnių spalvų netiks. Labai laukiu visų jūsų operatyvaus atsakymo.

У меня к вам возник один вопрос. Вы хотите заказать 7 кг шелковых лоскутов и обрезков. Но я боюсь вдруг вам что то не понравится, может закажите по-меньше для начала. В этой партии много обрезов черного, прозрачного шелка, цветные лоскуты на любителя, много темных тонов, сортировать их невозможно. Некоторым очень нравится, кто то ожидал другого. Поэтому предлагаю взять на пробу, не смотря на то, что товар дешевый. Что думаете?



Катя.

Ronet, vakar Katia parašė, kad tave irgi priskaičiuos be problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 01 kovo 2011 - 08:03