Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 24, 11:14)
Kadabra, tai taip. Bet įsivaizduok kažkas nesumoka, o mums subyra visas 300 euru (o visos kainos paskaičiuotos tai su nuolaida)... Nelieka nieko kito kaip kažkam perimti tą užsakymą...

Blanšyte, kiek suprantu ta dažyta sluoksna yra tos jų vietinės rodopo veislės. Jie rašo, kad pusiauplonavilnė, mic nenurodo. Tai turbūt dažo ploniausią rodopo sluoksną, kuri yra 31 ir 32 mic. Bet iš to atsakymo aišku, kad kažkada neužilgo pradės dažyt ir merino sluoksną (kuri yra 26 ir 28 mic).

besijuokianti , na gal aš ir perdaug pasitikinti žmonėmis, bet jei jau užsisakėm, tai ir perkam. Kai tik atsiųs paskaičiuotą sąskaitą, iškart tau ir susiunčiam pinigėlius. 4u.gif Ir tada tikrai nebeliks jokių abejonių. O jei jau tikrai kas nemokėtų, tada ir atsisakytume dalies užsakymo, kad nereiktų vienai kuriai perpirkt. Geriau netekt tų 5% nuolaidos, nei pirkt papildomą kiekį vilnos, kurios tau (ar man, ar kuriai kitai) nereikalingas. Na, mano tokia nuomonė, su kuria neprivalu sutikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 24, 11:27)
besijuokianti , na gal aš ir perdaug pasitikinti žmonėmis, bet jei jau užsisakėm, tai  ir perkam. Kai tik atsiųs paskaičiuotą sąskaitą, iškart tau ir susiunčiam pinigėlius. 4u.gif Ir tada  tikrai  nebeliks jokių abejonių. O jei jau tikrai kas nemokėtų, tada ir atsisakytume dalies užsakymo, kad nereiktų  vienai kuriai  perpirkt. Geriau netekt tų 5% nuolaidos, nei  pirkt papildomą  kiekį vilnos, kurios tau (ar man, ar kuriai kitai) nereikalingas. Na, mano tokia nuomonė, su kuria neprivalu sutikti mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano uzsakymas nesikeis smile.gif nori tik kuo greiciau susimoket, atsikratyt pinigiuku biggrin.gif
Atsakyti
Besijuokianti, kadangi as imu tik dvi prekiu rusis, tai gal gali prie manosios vilnos (merino, 26 mikr. sluoksnos) parasyti 1,5kg, o silko lieka 500g 4u.gif
Viskas, daugiau keist nenoriu. Barric, lengvu pinigu atsikratymu negundyk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 24 vasario 2011 - 14:31
Kad pirmadienį mūsų nenukištų kur nors į užsakymų galą, parašiau Katei, kad užsakinėsim. Kad nebūtų jokių paslapčių nuo jūsų sukeliu čia smile.gif

Спасибо, Катя, за ответ.

Мы (мы тут несколько девучек обединились) нехочем здать, потому будем заказывать то, что имеете. Крашеный топс интересует, но может когда нибудь потом его закажем.

Завтра я вам вышлю новый заказ, будет немного изменении (потому что некоторую шерсть нету).

Можно так?


Ir atsakymas:

Здравствуйте!

Конечно можно. Вы присылайте Ваш заказ, а я откорректирую, если чего то не будет в наличии. Только напишите мне если в посылке будет свободное место, которое надо заполнить, какой шерстью будем заполнять? И если будет наоборот перевес, от какой шерсти будем отнимать. Чтобы мне сразу знать и не задавать лишних вопросов.

Также напишите мне адрес на английском и помете где город, где улица J)) Пожалуйста!

С уважением, Катя.


Blanšyte, jei nori galim apie tą dažytą sluoksną paklausinėt. Jei ne dabar užsakinėt, tai vis tiek info turbūt įdomi (micronai, kas dar?).

Žodžiu bet kuriuo atveju ryt ryte aš jiems atiduodu mūsų užsakymą. O dėl dažytos sluoksnos galiu papildomai užklaust (nieks per galvą gi neduos), jei kam nors tikrai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 24, 14:31)
Только напишите мне если в посылке будет свободное место, которое надо заполнить, какой шерстью будем заполнять? И если будет наоборот перевес, от какой шерсти будем отнимать. Чтобы мне сразу знать и не задавать лишних вопросов.
blink.gif
, moj neponiala.Kokia tuščia vieta, kurią reik užpildyt? g.gif ir koks perviršis, kurį reiks nuimt? blink.gif Juk kiek svers, tai tiek ir svers. Vistiek į dvi dalis dalins? Gal tau, besijuokianti , aiškiau dėl šito reikalo?
Atsakyti
Tai jaučiu ji jau tarp tų užsakymų pasimetus. O gal galvoja, kad labai stipriai pildysim smile.gif .
Ryt atiduodu ir viskas, tegul pradeda skaičiuot.
Iki šiandien 24.00 galima dar pildyt. Mažint negalima ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 24 vasario 2011 - 16:57
jei tau nesunku tai paklausk apie ta dazyta,bent jau koks storis.
bet del uzsakymo tai darykit kaip tik patogiau ,as bet kuriuo atveju nieko dabar nekeiciu. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansyte: 24 vasario 2011 - 17:52
QUOTE(bulaukiux @ 2011 02 24, 10:27)

1. didinu šiek tiek savo užsakymą - 0,5 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти)
Цена 1 кг – 8.80 евро

Besijuokianti, o mano užsakymą padidinai?
Atsakyti
Besijuokianti , kaip tau sekasi, žiogeli, su tuo užsakymu? 4u.gif
Atsakyti
Skaičiuoju biggrin.gif .
Atsakyti
Nu ir as isokau i benuvaziuojanti traukini. laugh.gif

Aciu, Besijuokianti 4u.gif

Nu man ta spalvota sluoksna irgi idomi. Is nuotraukos sunku ka sprest, bet tos filecitavos tai plaukas gan ilgas atrodo. O ta kazi kita... Kain??, storis??? Nesupratau ju info. g.gif
Atsakyti