Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

QUOTE(kadabra @ 2011 02 23, 18:35)
Klausimas: kas esat vele is 26 mikronu merinosu sluoksnos, kaip ten kas gaunasi, kokie atsiliepimai?

Čia prašoma atsiliepti tų, kas vėlė. Mes, kai nevėlę, tai ir neatsiliepiam.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 02 23, 22:35)
Čia prašoma atsiliepti tų, kas vėlė. Mes, kai nevėlę, tai ir neatsiliepiam.


gerai. tada visos kartu isbandinesim ar sia, ar storesne - bus matyt.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 23, 18:45)
aš savo norėtą baltą tada keičiu į melanžą rudą ir jo ne 0,5, o 1 kg bus.
Gausis geras meškinas jeigu ką biggrin.gif Neseniai pavarčiau dėžę su vilnom radau lietuviško natūralaus prie rankų net kimbančios smirduko... Tikiuosi ten bus kiek malonesnis reikalas.

Raganėle
gal gali surašyt savo pilną užsakymą, nes nieko nesuprantu. Melanžo rudo ir taip buvo 1 kg, o grynai rudo - 0,5 kg.

Merginos, sumažinusios savo kiekius, o tai atsitiko iš dalies natūraliai (nes kai kurios vilnos neturi jie), į 20 proc. nuolaidą nebepatenkam verysad.gif. Jei Kadabra suskaičiavo 312 euro, tai buvom beveik ant ribos. Kiek matau po dabartinių korekcijų jau 300 eu nebesiekiam..., nes po pamažinimų netekom 3 kg, o nuolaida 20 proc. taikoma tik nuo 300 eurų.

Atsakyti
Ups susivėliau pati... Perrašiau, galutinis tebūnie toks (pridėjau šilko gijų (1) ir padauginau baltos sluoksnos (7):

1. ...40 g - Волокна шелка (волнистые, мягкие, блестящие). Цена: 0.50 евро – 10 гр
2. 1 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти) Цена 1 кг – 8.80 евро;
3. 0,5 kg - КОРИЧНЕВАЯ Цена 1 кг – 9.80 евро;
4. 0,5 kg - Топс 30 микрона серый, 100 % овечья шерсть Толщина волокна 30 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный серо-коричневый Цена: 8.80 евро- 1 кг (фасовка любая);
5. 0,5 kg - Лиловый Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
6. 0,5 kg - Цикламен Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая). Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.);
7. 1 kg - Мериносовый топс, производство Болгария. Толщина волокна 28 микрон, длинна 84 мм Цвет натуральный светлый (топленое молоко) Цена: 12 евро - 1 кг (фасовка любая);
8. 500 g - ЛОСКУТЫ 100% ШЕЛК Разного размера и цвета. Цена: 500 гр – 2 евро
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 24 vasario 2011 - 08:52
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 24, 09:32)
Raganėle[/b] gal gali surašyt savo pilną užsakymą, nes nieko nesuprantu. Melanžo rudo ir taip buvo 1 kg, o grynai rudo - 0,5 kg.

Merginos, sumažinusios savo kiekius, o tai atsitiko iš dalies natūraliai (nes kai kurios vilnos neturi jie),  į 20 proc. nuolaidą nebepatenkam verysad.gif. Jei Kadabra suskaičiavo 312 euro, tai buvom beveik ant ribos. Kiek matau po dabartinių korekcijų jau 300 eu nebesiekiam..., nes po pamažinimų netekom 3 kg, o nuolaida 20 proc. taikoma tik nuo 300 eurų.

opa, nieko gero schmoll.gif arba reik ieškot dar prisijungsiančios arba pačioms kiekius didint g.gif
1. didinu šiek tiek savo užsakymą - 0,5 kg - МЕЛАНЖ (смесь белой и коричневой шерсти)
Цена 1 кг – 8.80 евро
Atsakyti
besijuokianti , ar dar galima tikslint kiekius? Nuojauta sako, kad ta vilna turėtų būti gera, tai didinsiu geriau kiekį. nugi negali jie š.. platinti, prarastų klientus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 vasario 2011 - 10:00
Jeigu zinociau, kad storesne sluoksna velsis gerai, imciau daugiau, bet is kur zinoti nepabandzius doh.gif . Rizikuoti nelabai norisi, na, bet dar perziuresiu kiekius.
Beje, bg forume skaiciau, kad savininke mielai ideda vilnos pavyzdziu i siuntini, gal reikia paprasyti g.gif ?

Ech, kaip man patiktu, kad vietoj butu normali parduotuve su normaliom kainom ir dideliu spalvu pasirinkimu biggrin.gif ...
Atsakyti
Kadabra, tai galim paprašyt. Bet užsakinėjam ir taip labai įvairią, tik kelių pozicijų neužsakom, tos sluoksnos 34 mikronų - niekas neiima. Tai kažkaip nelabai korektiška gal būtų...
Aš savo kiekį pasilikau ant galo pasikoreguot. Jei matysiu, kad kokio kg trūksta, tai paimsiu. O šiaip, kažkaip įtariu, kad turbūt liks man tos vilnos kažkuriuo būdu, kas nors dings kai reiks mokėt smile.gif

Žollia, va geraširdiškai pasididino kiekį.

Vakar ryškinaus su tais paypalais. Absurdas kažkoks, sąlygos tokios, kad lieki beveik be jokių teisių, vien tik ant jų geranoriškumo... O ir brangiau gaunąs nei Junistreamu mokėt (prasiryškinsiu šiandien dar su banku). Pgl mane paypalas ima 3,4 proc. + 0,35 euro už kiekvieną pervedimą.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 24, 10:31)
Vakar ryškinaus su tais paypalais. Absurdas kažkoks, sąlygos tokios, kad lieki beveik be jokių teisių, vien tik ant jų geranoriškumo... O ir brangiau gaunąs nei Junistreamu mokėt (prasiryškinsiu šiandien dar su banku). Pgl mane paypalas ima 3,4 proc. + 0,35 euro už kiekvieną pervedimą.

Manau, kad paprasčiau bus su tuo junistrim, tuo labiau, kad ir patys akcentavo tą junistrim. Matyt, jau atidirbta sistema su juo yra. Procentai gaunasi tie patys, kaip ir Pay Pal.
Atsakyti
as tai kazka dar paimciau ,jei palauktume tos spalvotos vilnos.ten berods sluoksnos tures g.gif .Tik nesuprantu kiek ji mikronu bus. g.gif O kitos sluoksnos tai man tikrai per storos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 02 24, 11:31)
Kadabra, tai galim paprašyt. Bet užsakinėjam ir taip labai įvairią, tik kelių pozicijų neužsakom, tos sluoksnos 34 mikronų - niekas neiima. Tai kažkaip nelabai korektiška gal būtų...
Aš savo kiekį pasilikau ant galo pasikoreguot. Jei matysiu, kad kokio kg trūksta, tai paimsiu. O šiaip, kažkaip įtariu, kad turbūt liks man tos vilnos kažkuriuo būdu, kas nors dings kai reiks mokėt smile.gif

Žollia, va geraširdiškai pasididino kiekį.

Vakar ryškinaus su tais paypalais. Absurdas kažkoks, sąlygos tokios, kad lieki beveik be jokių teisių, vien tik ant jų geranoriškumo... O ir brangiau gaunąs nei Junistreamu mokėt (prasiryškinsiu šiandien dar su banku). Pgl mane paypalas ima 3,4 proc. + 0,35 euro už kiekvieną pervedimą.


gerai, kaip bus taip bus.
suderinus viska su bg, reik is karto pervesti pinigus tau, o nelaukt siuntinio doh.gif .

QUOTE(blansyte @ 2011 02 24, 11:48)
as tai kazka dar paimciau ,jei palauktume tos spalvotos vilnos.ten berods sluoksnos tures  g.gif .Tik nesuprantu kiek ji mikronu bus. g.gif O kitos sluoksnos tai man tikrai per storos  doh.gif


jau dabar kazkaip apetitas apkrites, o veliau tai manau visai pasibarstysim.
gal isbandom si uzsakyma, o veliau ir kt.spalvu, jei tiks viskas, pasiimsim. na, bent jau mano tokia nuomone.

as iki rytoj ryto susiderinsiu kieki 4u.gif
Atsakyti
Kadabra, tai taip. Bet įsivaizduok kažkas nesumoka, o mums subyra visas 300 euru (o visos kainos paskaičiuotos tai su nuolaida)... Nelieka nieko kito kaip kažkam perimti tą užsakymą...

Blanšyte, kiek suprantu ta dažyta sluoksna yra tos jų vietinės rodopo veislės. Jie rašo, kad pusiauplonavilnė, mic nenurodo. Tai turbūt dažo ploniausią rodopo sluoksną, kuri yra 31 ir 32 mic. Bet iš to atsakymo aišku, kad kažkada neužilgo pradės dažyt ir merino sluoksną (kuri yra 26 ir 28 mic).

Atsakyti