Įkraunama...
Įkraunama...

Perkam vilną iš bulgarų

Sąrašas:
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Bulaukiux
8. laguna
9. srauni upe
10. Juperi
11. Barric

Planuojam pirkt iš čia:
http://ecohobby.info/index.html

Bandom susiskaičiuot kas kiek konkrečiai ko nori ir tikslinam aukščiau esantį sąrašiuką konkrečiais kiekiais.

Jungtis gali visos norinčios smile.gif


Atsakyti
Sąrašas:
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Bulaukiux
8. laguna
9. srauni upe
10. Juperi
11. Barric
12. Juste-G
Atsakyti
Žollia, o tai gal tu gali užklausti Ekaterinos ar jos nuomone jų parduodama sluoksna tinka tapukų vėlimui. Kuri labiausiai tapkiukiams, jos nuomone, tiktų.
O paskui užsakymą aš perimsiu doh.gif , jei nieks kitas nepanorės smile.gif .
Dar siūlyčiau į sąrašą miestus susirašyt. Kad matytumėm iš kur daugiausiai, tai verta į tą miestą ir užsakymą formuot, paskui Lt sutaupytumėm persiuntinėdamos.
Atsakyti
Sąrašas:
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Bulaukiux
8. laguna
9. srauni upe
10. Juperi
11. Barric
12. Juste-G (Utena)
Atsakyti
Komentaruose skaičiau, kad karšinys ir tapukams ir rankinėms labai tinkamas. Tik šaliams rekomenduoja šukuotinę vilną (suprantu, kad sluoksna). Traukiasi tik 20-25 %. Tarp kitko, ji labai aktyviai su manim bendravo, nes parašiau, kad norėčiau 20 kg. biggrin.gif . jiems aktualu didesni kiekiai. Bet siunčia, kaip supratau, tik 20 kg vienu siuntiniu.
Atsakyti
Sąrašas:
1. Besijuokianti.
2. Zollia.
3. Kadabra.
4. Raganele.
5. Šelma
6.Trakst
7. Bulaukiux(Vievis)
8. laguna
9. srauni upe
10. Juperi
11. Barric
12. Juste-G (Utena)
Atsakyti
Tokio storio sluoksnos šaliams aš nenorėčiau smile.gif . Įdomu kaip tapukams ji būtų tinkama...
Panos tai dabar to sąrašo su vardais nėra prasmės pildyt. Pradedam galvot kas ko nori konkrečiai ir bandom rašyt į tą sąrašėlį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 15 vasario 2011 - 17:24
o perkam tik vilną ar galima smulkintis pvz į tašiukų rankenas? Man patiko rankines daryt, bet nepatinka tos dešrinės rankenos iš vilnos, o čia tokios "zgrėbnos" odinės biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip siuntimo kaina bus pagal svorį. Nežinau, kaip tuos mokesčius dalinsim g.gif . Juk pagal svorį turbūt. Tai reiktų sužinot, kiek svers ir žinosi ar apsimokės siųstis. kaip pirmą kartą, siūlyčiau tik vilną, kad paprasčiau būtų.
Paklausiau Ekaterinos dėl sluoksnos tapukams, rytoj gal jau žinosim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 15 vasario 2011 - 20:40
Kaip jau išsiaiškinom anoj temoj - buhalterių pas mus yr, tai gal ir skaičiuosim - jei siuntinio kaina priklauso nuo svorio - atitinkamai nuo savo užsakymo, jei nepriklauso - "shipą" į lygias dalis?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 02 15, 20:40)
o perkam tik vilną ar galima smulkintis pvz į tašiukų rankenas? Man patiko rankines daryt, bet nepatinka tos dešrinės rankenos iš vilnos, o čia tokios "zgrėbnos" odinės  biggrin.gif


as manau, kad turetu buti galima rinktis is viso pard.asortimento. Kiek jau ta Raganele tu rankenu uzsisakys cool.gif . Tuolabiau jos ne ka ten ir svers.

Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 02 15, 21:14)
as manau, kad turetu buti galima rinktis is viso pard.asortimento. Kiek jau ta Raganele tu rankenu uzsisakys cool.gif . Tuolabiau jos ne ka ten ir svers.

nu kilą kokį biggrin.gif šiaip visų po vieną spalvą, dabar gaminuosi tašes, kad turėčiau pagal orą ir nuotaiką, džiūsta balta - atšalimo proga.
Jei rimtai tai ieškinėjuosi labiau atsiliepimų apie sluoksną iš ten, o dar man gražios tos dažytos "Родопский топс - 100% овечья шерсть (полутонкая) Только в феврале! Цена 1 кг – 12,2 евро (500 руб.) С марта цена 1 кг – 14,8 евро (600 руб.) " abi
Atsakyti