QUOTE(zaza1 @ 2011 02 17, 23:49)
Jeigu taip jau gaunasi, tai tik pagal savo asmeninius stebėjimus galiu pasakyti, kad kažkas lėmė jų skirtingą dydį žinau, kad pirmoj vietoj stresas - galo įtakoti, kad jie skiriasi, tada gali įtakoti mityba arba jos ne koks buvimas ir trečia - vaistai arba alkoholis. Bet jeigu jau taip nutinka, tai daktaras rišasi prie kažkurio folikulo, kaip ir buvo mano 3 IUI metu, ką darysi, bet matai, kaip neprognozuojamai ta sėkmė aplanko mūsų bendražyges, todėl ne "viskas idealu" tikrai nėra blogas ženklas tikimės, kad Tau pavyks ir galėsiu Tave sveikinti
O ką sako daktarė?
O ką sako daktarė?
visi tavo isvardinti veiksniai tinka buvo ir streso ir mityba nebuvo ideali ir alkoholio buvo o jis labai kenkia foliu augimui??? nes jei taip tai kita karta ne laso negersiu..
o gydytoja dziaugiasi tuo vienu foliu 18 mm, sako mums juk reikia veino vaikucio ir vieno pilnavercio folikulo, jai nesvarbu kiek foliu sake, sake svarbu pastotum.. na is dalie sji teisi, bet taip noris, kad viskas kuo puikiau butu..
QUOTE(Kiki1 @ 2011 02 18, 02:15)
mergaites, ryt 12CD einu echo ziuret kiek uzaugo (treciadieni buvo 13 mm) bet pasidariau si vakara O testuka ir teigiamas Manai jau rytoj man bus O tai IUI daryt pirmadieni jau per velu Ai susinervinau, pabandysim si vakara ND ir ziuresiu ka gyd sakys rytoj
labai jau panasi musu situacija... gali buti rami ryt O tikrai dar neturetu buti