Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Štai kas rašoma Loreto sodų tinklapyje:
Jei reikėtų rinkti populiariausią veislę, šiemet be konkurencijos būtų "Japoninis triufelis". Jų sėklytės jau baigėsi..
Iš tamsiųjų dar liko "Black Plum", "Negriukė" ir "Black sea men".


Nebandžiusi esu Black Plum ir Black sea men. Gal kas turit atsiliepimų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 16 vasario 2011 - 21:18
QUOTE(mamadonata @ 2011 02 16, 23:04)
"Sachar belyj". lotuliukas.gif

ir vel temoje nauji pavadinimai?! lotuliukas.gif sitas taip zaviai nuskambejo...
bet realiai, tai jau laikas uzsikoduoti ax.gif
Atsakyti
Aha, dar yra ir sahar korichnevy. Nežinau kaip viskas ko noriu į šiltnamį sutilps blink.gif O dar šiltnamis po šios žiemos išdaigų primena M raidę... verysad.gif Eh....
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 16, 21:41)
O dar šiltnamis po šios žiemos išdaigų primena M raidę...  verysad.gif  Eh....


jei lankinis ir nelužo, o tik įlinko, tai nieko, paremsit ir išsitiesins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2011 02 16, 18:42)
o pries dedant raudonus  i stiklaini ar su dantu krapstuku subadydavote ?

visuomet koncervuoju tik sunokusius pomidorus (atleiskit, bet žali koncervuoti - kažkokia nesamonė), niekad nebadau, nieko nedarau, o sutrūksta tik vienas kitas...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 17, 01:02)
visuomet koncervuoju tik sunokusius pomidorus (atleiskit, bet žali koncervuoti - kažkokia nesamonė), niekad nebadau, nieko nedarau, o sutrūksta tik vienas kitas...

O ragavote žalių konservuotų? g.gif Daug skanesni nei išnokę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 17, 00:18)
O ragavote žalių konservuotų? g.gif  Daug skanesni nei  išnokę  rolleyes.gif

O žali, tai visai žali, ar tik tokie nevisai prinokę? g.gif
Atsakyti
Mergaitės, rytoj išsiųsiu visoms, kurioms buvau pažadėjus atsiųst greičiau. Jei kuriai išsiųsiu truputėlį vėliau, tai labai prašau nepykit 4u.gif nes nebespėju niekaip doh.gif blush2.gif


Toms, kurioms šiandien išdalinau, norėjau pasakyt, kad Jūs nuostabios wub.gif visoms ir kiekvienai asmeniškai labai ačiū už punktualumą, nuoširdumą ir visa kita 4u.gif A.d. - didelis bučkis už sėklytes wub.gif Ar susiskaičiavot Marfą? Nei vienai netrūksta?
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 17, 00:25)
Mergaitės, rytoj išsiųsiu visoms, kurioms buvau pažadėjus atsiųst greičiau. Jei kuriai išsiųsiu truputėlį vėliau, tai labai prašau nepykit 4u.gif  nes nebespėju niekaip doh.gif  blush2.gif

Tai tau ačiū už tą vargą ir rūpestį,palauksim

user posted image

Tikuosi moderatoriai nenubaus
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 17, 01:25)
Mergaitės, rytoj išsiųsiu visoms, kurioms buvau pažadėjus atsiųst greičiau. Jei kuriai išsiųsiu truputėlį vėliau, tai labai prašau nepykit 4u.gif  nes nebespėju niekaip doh.gif  blush2.gif
Toms, kurioms šiandien išdalinau, norėjau pasakyt, kad Jūs nuostabios wub.gif visoms ir kiekvienai asmeniškai labai ačiū už punktualumą, nuoširdumą ir visa kita 4u.gif A.d. - didelis bučkis už sėklytes wub.gif Ar susiskaičiavot Marfą? Nei vienai netrūksta?

Labai ačiū tau už vargą 4u.gif
Atsakyti
*TAU*,dideliausias nuoširdžiausias AČIŪ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 16, 23:02)
visuomet koncervuoju tik sunokusius pomidorus (atleiskit, bet žali koncervuoti - kažkokia nesamonė), niekad nebadau, nieko nedarau, o sutrūksta tik vienas kitas...

Pabandykite žalius pomidorus užsiraugti kaip agurkus essen.gif Skanu. Didžiulis kibiras buvo užraugtas, o vakar pagraibiau, tai tik 3 paskutiniai beliko pomidorai. smile.gif
Aišku, skonio reikalas, bet man žali rauginti - nerealūs ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrap: 17 vasario 2011 - 08:23