Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:27)
Aš irgi jau atsispiriu visokioms pomidorinėms pagundoms vien todėl, kad tikrai nebus kur sodint. Dar Agnė ir Gaudvilė jurzina ir taip išsitabalavusias smegenis su RAF....  lotuliukas.gif  ech... cool.gif

tikrai tikrai nebus vietos, kur sodint? g.gif O jau mąsčiau, kokios spalvos kaspinu daigus reiks perrišti rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2011 02 16, 20:32)
juodo princo noreciau  idomu sekleleje yra pirkti ar ne ?

Yra 4u.gif ...ir ne tik... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 16, 20:34)
tikrai tikrai nebus vietos, kur sodint?  g.gif O jau mąsčiau, kokios spalvos kaspinu daigus reiks perrišti  rolleyes.gif  biggrin.gif

Juodos... mad.gif ..vat reik paskutinį nervą ištraukt, nors tu ką... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 16, 21:34)
tikrai tikrai nebus vietos, kur sodint?  g.gif O jau mąsčiau, kokios spalvos kaspinu daigus reiks perrišti  rolleyes.gif  biggrin.gif

tikrai jau, ar gali taip buti, kad porai daigeliu neatsirastu vietos, daigas kitas ten ar ten lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:30)
Svarbu, kad pas mus palatoje esi biggrin.gif

Aš irgi jau atsispiriu visokioms pomidorinėms pagundoms vien todėl, kad tikrai nebus kur sodint. Dar Agnė ir Gaudvilė jurzina ir taip išsitabalavusias smegenis su RAF....  lotuliukas.gif  ech... cool.gif
Papildyta:

Tai tik tai mozaikai ir atsparus.. bet purškiau vandeniu+pienas+jodas, tai išsikapstė, iki rudens noko vaisiai. Ne kažin kiek to derliaus paskui bebuvo, bet pakako smile.gif

Nu užteks gal kuklių 25 veislių doh.gif Jau mintyju gal ne visas sėt blush2.gif

QUOTE(adra @ 2011 02 16, 19:32)
ax nail.gif as irgi susilaikau nuo jusu smile.gif gana uzteks man raisos ir lauko kazkokiu deja pavadinimo nezinau bet dera nerealiai tik va juodo princo noreciau  idomu sekleleje yra pirkti ar ne ?

Dėl juodojo princo negaliu pasakyt, bet juodasis mauras tai tikrai buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:37)
Juodos... mad.gif ..vat reik paskutinį nervą ištraukt, nors tu ką... doh.gif  biggrin.gif

juodos tai juodos. Imsiu aksominį, dar yra laiko ir kryžiuku išsiuvinėt R A F hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 16, 20:49)
.. dar yra laiko ir kryžiuku išsiuvinėt R A F hihihi.gif

tai jau tuo kryžiuku ir užsibaigtų šiųmetinis mano pomidorų veislynas smile.gif
Gaila, kad aplink mane 50 km spinduliu į jokią maxę neveža tokių rafų, bent paragaut reiktų g.gif
Nu mergelkos, kas ten per skonis, a? ..atmetus visus pesticidus, nitratus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 18:48)
Bet kai pardaveika vos ne per prievarta man įbruko Corazon - paragavusi visiškai pakeičiau nuomonę.

Ačiū už atsakymą 4u.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:37)
Yra 4u.gif ...ir ne tik... lotuliukas.gif

O kur gaut pirkt to juodojo princo ar koks ten tas princas biggrin.gif ?
Pernai auginau Japoninį triufelį ir Negriukę iš Loretos sodų (abieji tamsūs)-na man jie skanesni buvo nei raudoni pomidorai. Tai ir dabar norėčiau ko nors tamsaus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 16 vasario 2011 - 20:16
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:59)
Nu mergelkos, kas ten per skonis, a? ..atmetus visus pesticidus, nitratus.. g.gif

pagal aprašymą turėtų jie būti saldesni, o buvo saldžiarūgščiai. Su vasariniais nėr ką lyginti, tačiau šalia beskonių žiemą parduodamų, šie bent jau pomidoriški smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 20:30)
Tai tik tai mozaikai ir atsparus.. bet purškiau vandeniu+pienas+jodas, tai išsikapstė, iki rudens noko vaisiai. Ne kažin kiek to derliaus paskui bebuvo, bet pakako smile.gif

ai nu vien žo, kaip bus taip, gal kiek mažiau jų reiks tadu sodint smile.gif

QUOTE(adra @ 2011 02 16, 20:32)
uzteks man raisos ir lauko kazkokiu

neįsivaizduoju kaip gali dvieju veisliu užtekt, nebent jos pačios pačiausios iš dešimties metų auginimo ir ieškojimo...

Aš tai jau gatavai užsikemšu ausis ir nieko negirdžiu apie jokius RAF 000189.gif dirol.gif
Atsakyti
Taigi ir as, kaip begalve kokia nulekiau i max'e vakar ir nepraejau pro Raf'us.O snd jau ir seklas iskrapsciau. Visgi neuzsidare su Marfa mano kolekcija doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgathaGray: 16 vasario 2011 - 20:30
QUOTE(AgathaGray @ 2011 02 16, 21:26)
Taigi ir as, kaip begalve kokia nulekiau i max'e vakar ir nepraejau pro Raf'us.O snd jau ir seklas iskrapsciau. Visgi neuzsidare su Marfa mano kolekcija  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
juodajį princą pernai pirkau iš Loretos sodų. Šitų sėklyčių dar yra Kaune turgelyje prie Saulėtekio, tokiam kioskely. Čia nusipirkau dar vieną veislę "Sachar belyj". gal kas auginot ar verta sėt? Nes turiu jau 27 rūšis ir galvoju ar visų man reik biggrin.gif žiūriu reik, negaliu nei vienos atsisakyt lotuliukas.gif
Atsakyti