Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikutės ,susisuko galva , nes draugė pasiūlė nusipirkti labai jau gerą rūšį , skynė pernai ir neturėjo kur dėtitai ''Polbig F1'' , ką jūs pasakysit g.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 02 16, 17:46)
linagele

HURMA pomidorai pirkti Maskvoje . Jie geltonos - oranzines spalvos misinys .




Ot,pasiseke.As taip pat uzsakiau,kad atsiustu Hurma seklu is Maskvos,bet tikriausiai nespes jos iki sodinimo ateiti.

Atsakyti
LAUKO pomidorus pernai drauge augino.sake labai daug pomidoru buvo.pati netikejo kad tiek daug buvo. thumbup.gif ir as siemet juos nusipirkau bandysiu augint.gal kas auginot pomidorus DUO ir SABALA?ar tie sabala auksti ar zemi,neraso nei ant pakelio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjehaxxx: 16 vasario 2011 - 17:32
Jau tikrai liga prasidejo,tik paskaitau apie kokia pomidoru rusi,ir man reikia,pro seklas praeiti nebegaliu,matyt siais metais,mano sode augs vieni pomidorai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 02 16, 18:10)
Jau tikrai liga prasidejo,tik paskaitau apie kokia pomidoru rusi,ir man reikia,pro seklas praeiti nebegaliu,matyt siais metais,mano sode augs vieni pomidorai doh.gif

Taip jau buna thumbup.gif

Pas mane siandien vyko balkoniniu pomidoru gelbejimo akcija, gi vienas is pagalbininku nusprende, kad reikia teciui parodyk kaip jie auga,tai su visa dezute nuleke, nesdamas atgal atsitrenke i broli. Vaikai tai sveiki, bet dezute atsidure ant zemes doh.gif
ir cia jau taip siandien antra syki,is ryto numete dezute su ka tik isdygusiomis gelytemis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 17:59)
Galima ir be stabdžių lekiant visą stendą griebt - namie atsirinktum ko reik smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos is kedes neisvirtau, bet pritariu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(diana7777 @ 2011 02 16, 14:15)
Siandien nusipirkau pomidorus LAUKO,raso kad labai gero skonio,stiebas tvirtas,nebutina risti,dera ir nepalankia vasara.Gal kas auginote siuos pomidorus?

labai panasus aprasymas ir ant betalux pakelio. apie juos tiek cia kalbeta, bet, kad jie lauko pomidorai, tai pamaciau kai nusipirkau. bet kai tiek info prisirenki kasdien, tai jau nesistebiu, kad ko ir nepamenu
QUOTE(jediara @ 2011 02 16, 16:56)
Aš konservuodavau žalius (neprinokusius) pomidorus, nes raudoni "ištyždavo" blush2.gif

ir man prinoke nepatinka ir kai visai zali, tai irgi ne pats geriausias variantas. man konservuoti patiko labiausiai vos pradedantys nokti.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 16, 14:56)
Aš konservuodavau žalius (neprinokusius) pomidorus, nes raudoni "ištyždavo" blush2.gif


o pries dedant raudonus i stiklaini ar su dantu krapstuku subadydavote ?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 16, 12:46)
Ex ir saintlina, atkapsčiau senesnes jūsų žinutes apie CORAZON pomidorus.
Mane "kankina" tik vienas klausimas: ar jie nėra sausi, miltingi (kaip jaučio širdys)? Kažkada seniai kažkas pavaišinio tomis jaučio širdimis, tai iki šiol prisimenu kaip prasčiausius kada nors ragautus pomidorus  blush2.gif . Jokių sulčių, kažkokia sausa, miltinga masė ir tiek. Ar CORAZON ne tokie?  unsure.gif

Iš pradžių aš irgi pas mamą kai pirmąkart paragavau tų "jaučių", tai buvo atšokusi fantazija augint bet kokius panašaus tipo pomidorus. Jie man kaip smėlio pripilti pasirodė...
Bet kai pardaveika vos ne per prievarta man įbruko Corazon - paragavusi visiškai pakeičiau nuomonę. Nelabai mėgstu salotinių pomidorų, bet Corazon vienas iš skaniausių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 16, 13:30)
CORAZON dar nesu ragavus, bet tikiuosi jis bus panašus tik labiau atsparesnis ligoms ir be žalumos prie vaiskočio smile.gif

Corazon visai neatsparus ligoms. Bet dera smile.gif
Atsakyti
Na ką... Marfoms atsispyriau, gal jau šiemet apseisiu su turimomis veislėmis nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 16, 19:48)
Corazon visai neatsparus ligoms. Bet dera smile.gif

Nu va, o as galvojau atsparesni uz jaučiačirdžius, nes tie tai man pernai pirmi susirgo ir jau krumai tokie grmezdiski buvo, ant galo liko praktiskai be lapu, tai kaip lianos atrode su didelėm širdutėm, nesunokdavo pilnai, likdavo kieta dalis prie vaiskočio, nu tokie šiaip sau kas liečia augimą, bet skonis man jų vis tiek geras... tikiuosi, kad CORAZON kaip hibridas bus gerenis, o dar rašo, kad atsparūs pomidorų mozaikos virusui..aš tai mėgstu salotinius, bet jų daug nereikia...
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 16, 20:17)
Na ką... Marfoms atsispyriau, gal jau šiemet apseisiu su turimomis veislėmis nail.gif

Svarbu, kad pas mus palatoje esi biggrin.gif

Aš irgi jau atsispiriu visokioms pomidorinėms pagundoms vien todėl, kad tikrai nebus kur sodint. Dar Agnė ir Gaudvilė jurzina ir taip išsitabalavusias smegenis su RAF.... lotuliukas.gif ech... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 16, 20:24)
... tikiuosi, kad CORAZON kaip hibridas bus gerenis, o dar rašo, kad atsparūs pomidorų mozaikos virusui..

Tai tik tai mozaikai ir atsparus.. bet purškiau vandeniu+pienas+jodas, tai išsikapstė, iki rudens noko vaisiai. Ne kažin kiek to derliaus paskui bebuvo, bet pakako smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 16 vasario 2011 - 19:31
ax nail.gif as irgi susilaikau nuo jusu smile.gif gana uzteks man raisos ir lauko kazkokiu deja pavadinimo nezinau bet dera nerealiai tik va juodo princo noreciau idomu sekleleje yra pirkti ar ne ?
Atsakyti