Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(anemone @ 2011 02 16, 11:47)
SAN MARZANO 3
SAN MARZANO 2

Idomu kuo skiriasi sios rusys? g.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau pomidorus LAUKO,raso kad labai gero skonio,stiebas tvirtas,nebutina risti,dera ir nepalankia vasara.Gal kas auginote siuos pomidorus?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 16, 12:46)
Ex ir saintlina, atkapsčiau senesnes jūsų žinutes apie CORAZON pomidorus.
Mane "kankina" tik vienas klausimas: ar jie nėra sausi, miltingi (kaip jaučio širdys)? Kažkada seniai kažkas pavaišinio tomis jaučio širdimis, tai iki šiol prisimenu kaip prasčiausius kada nors ragautus pomidorus  blush2.gif . Jokių sulčių, kažkokia sausa, miltinga masė ir tiek. Ar CORAZON ne tokie?  unsure.gif

nu bet ir atkapsto žmonės žinutes biggrin.gif
o dėl skonio tai čia laabai subtilus reikalas, man tai jaučiaširdžiai tikrai nėra sausi schmoll.gif ir visai skanus pomidoras i salotas, aišku dideliu sultingumu nepasižymi, labiau miltingas, bet tikrai ne sausas, ir šiaip toks nerūgštus, labai tinkamas pas ką žemas rūgštingumas, o CORAZON dar nesu ragavus, bet tikiuosi jis bus panašus tik labiau atsparesnis ligoms ir be žalumos prie vaiskočio smile.gif

QUOTE(anemone @ 2011 02 16, 12:47)
Is manes papidomai bus informacija apie shias pomidoru veisles . Ziuresim ar bus vertos auginti kita sezona .
CHOCOLATE CHERRY
FANTASIO H
JASMINIA H
SAN MARZANO

apie šitas aš irgu surinksiu info, bus idomu palyginti mirksiukas.gif tik pas mane SAN MARZANO be skaičiuku smile.gif

QUOTE(diana7777 @ 2011 02 16, 13:15)
Siandien nusipirkau pomidorus LAUKO,raso kad labai gero skonio,stiebas tvirtas,nebutina risti,dera ir nepalankia vasara.Gal kas auginote siuos pomidorus?

nu koks įdomus pavadinimas smile.gif tai gal jie lauke skirti auginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 02 16, 12:15)
Siandien nusipirkau pomidorus LAUKO,raso kad labai gero skonio,stiebas tvirtas,nebutina risti,dera ir nepalankia vasara.Gal kas auginote siuos pomidorus?

kitoj pakuotės pusėj turėtų būti tikrasis pavadinimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 16, 11:46)
Ex ir saintlina, atkapsčiau senesnes jūsų žinutes apie CORAZON pomidorus.
Mane "kankina" tik vienas klausimas: ar jie nėra sausi, miltingi (kaip jaučio širdys)?


Na tikra šaunuolė, kad netingi senas temas perskaityt wub.gif
Taip, Corazon nėr labai sultingi. Bet visai sausais irgi nepavadinčiau. Jaučio širdžių, bijau, kad nesu ragavus. Bet renkuosi tokio tipo pomidorus. Na, matėt turbūt ant pakelių daug kur rašo 'Ox heart type' (ar Ochsenhertz). Corazon taip pat šiam tipui priskiriami. Bet man tai jų skonis superinis buvo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 16, 13:04)
kitoj pakuotės pusėj turėtų būti tikrasis pavadinimas wink.gif


nea, nebus. Šitų ir yra toks pavadinimas -LAUKO. Aš užpernai juos auginau. Nieko ypatingo, lauke vasaros pabaigoj sėkmingai pajuodavo kaip ir kiti.
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 16, 12:30)
1. nu bet ir atkapsto žmonės žinutes biggrin.gif
2. o dėl skonio tai čia laabai subtilus reikalas, man tai jaučiaširdžiai tikrai nėra sausi schmoll.gif ir visai skanus pomidoras i salotas, aišku dideliu sultingumu nepasižymi, labiau miltingas, bet tikrai ne sausas,

1. Tiesą pasakius nėr tai labai sudėtinga biggrin.gif , įvedžiau į paiešką žodį Corazon-štai ir atsakymas smile.gif
2. Nu iš ties, skiriasi žmonių skoniai smile.gif . Arba tos jaučio širdys, kuriomis mane vaišino buvo kažkokios nekokybiškos unsure.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 16, 13:11)
Na tikra šaunuolė, kad netingi senas temas perskaityt  wub.gif  Corazon taip pat šiam tipui priskiriami. Bet man tai jų skonis superinis buvo  wub.gif

Na gerai biggrin.gif -pabandysiu pasodinti keletą daigelių-žiūrėim, kas per skonis smile.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 16 vasario 2011 - 13:35
QUOTE(diana7777 @ 2011 02 16, 12:15)
Siandien nusipirkau pomidorus LAUKO,raso kad labai gero skonio,stiebas tvirtas,nebutina risti,dera ir nepalankia vasara.Gal kas auginote siuos pomidorus?


o tu gerai paskaityk ar ne LAUKIAI vadinas ,nes ir tokie yra lauko pomidorai
Atsakyti
as atsinesiau siandien is rusio koncervuotu pomidoru, stiklainyje buvo kelios rusys, deja vienos is ju nepamenu, bet mesingi ir pailgi, spava raudona, o kiti Green Zebra, na zinokit skonis kaip diena ir naktis. Kas liecia koncervavima Green Zebra super wub.gif stiklainyje ju buvo daugiau sunokusiu ir maziau sunokusiu - tai sakyciau zalesni zymiai skanesni ax.gif Simet sakiau jau nesesiu, bet turbut vel teks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 16 vasario 2011 - 14:19
Aš konservuodavau žalius (neprinokusius) pomidorus, nes raudoni "ištyždavo" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 16, 16:15)
o tu gerai paskaityk ar ne LAUKIAI vadinas ,nes ir tokie yra lauko pomidorai


Man irgi atrodo, kad turėtų būti Laukiai, gan sena veislė. Teko pasivartyti senus (dar ne mano) vestus užrašus, tai auginom prieš kokia 10 metų juos masiniai prekybai. Tada skaitės neblogi tokie, bet dabar tikrai už juos yra daug geresnių.



Atsakyti
[quote=anemone,2011 02 16, 12:47]
Is manes papidomai bus informacija apie shias pomidoru veisles . Ziuresim ar bus vertos auginti kita sezona .
HURMA


Sakykit,kur pirkot HURMA pomidoru seklu ir kokios jie spalvos?
Atsakyti
linagele

HURMA pomidorai pirkti Maskvoje . Jie geltonos - oranzines spalvos misinys .
Atsakyti