Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 26, 11:35)
O, linksma kad ne vienas vyriškosios lyties atstovas aš čia thumbup.gif  Labai dėkoju už info, ir nesvarbu kiek kartų tą esi skaitęs ar girdėjęs, vistiek duoda naudos... Jau nusipirkau ir bokalų, ir daigyklų(auštų tokių), senukuose už 20 vietų didelę daigyklą sumokėjau 1.39 lt  thumbup.gif , žodžiu semiu informaciją kibirais iš šito forumo... lotuliukas.gif Jau daugiau žinių nei vietos šiltnamį  mirksiukas.gif


Radau keles foto kur matosi mano daigyklos, bokalai ir durpinei indelei supelyje
user posted image
user posted image
user posted image

Jei tavo daigyklos yra be dangcio tai uzdenk maistine plevele kol sudygs, o tada iskarto nuimk ir jokiais budais nereikia vel daigu uzdengineti, jiems reikia oro ir kuo maziau silumos, kitaip isstyps ir pasidarys labai lepus, o is tokiu nieko gero nebus!
Atsakyti
Suskaičiavau pomidorų rūšis, tik 17 blush2.gif - dar labai toli iki Jūsų skaičių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 14:13)
Suskaičiavau pomidorų rūšis, tik 17 blush2.gif

Kaip pomidorinė naujokė, gali nesisarmatyt - mane su tokiu rūšių skaičiumi jau perspjovei... smile.gif
Atsakyti
o as turiu tik 2 pakelius pomidoru sad.gif gal per mazai?niekada nesodinau tai nezinau.o kada juos jau sodinti?ir jei as sodinsiu taip kaip paprikas ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 02 27, 14:00)
o as turiu tik 2 pakelius pomidoru sad.gif gal per mazai?niekada nesodinau tai nezinau.o kada juos jau sodinti?ir jei as sodinsiu taip kaip paprikas ar gerai?


jei geri pomidorai, puikiausiai užteks ir dviejų smile.gif Čia maniakių prisirinkę, nekreipk dėmesio į tas šimtais skaičiuojamas veisles biggrin.gif
Paprikas jau reikėjo pasodinti. Jei nepasodinai, paskubėk. O pomidorus sėsim apie kovo vidurį. Na, gal pirmam kovo dešimtadieny.
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 13:13)
Suskaičiavau pomidorų rūšis, tik 17 blush2.gif  - dar labai toli iki Jūsų skaičių  unsure.gif


aš pernai auginau gerokai virš 30, o šiemet - labai tikiuosi - auginsiu mažiau negu tu. Svarbu kokybė, ne kiekybė mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dar reikia atsirinkti rūšis ir čia galbūt tik pradžia 4u.gif (apie Marfą iki šiol nieko nežinojau blush2.gif )
Atsakyti
paprikos jau dygsta pas mane smile.gif)) oij tai dar reik palaukti su pomidorais
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 02 27, 14:28)
paprikos jau dygsta pas mane smile.gif)) oij tai dar reik palaukti su pomidorais


pas mane kaip nekeista paprikos sudygo g.gif ,o vakar naujam sejimui pasimerkiau ,nes galvojau kad nebesudygs ,tai ir siand nauju prie to paties dar pasejau (na vsiakij pazarnyj) ,nenumatytam atvejui jeigu kas bigsmile.gif tai dabar papriku turesiu kaip ir pomidoru doh.gif tik papriku 3 rusiu

nu kiek cia laukt su ta pomidoru seja ,kovo 6,7,8 - savaitike ir prasides didziosios pomidoru linksmybes - seja ,pikiavimas ,persodinimas ir SILTNAMIS ,o cia ir VAISIAI....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 27 vasario 2011 - 15:41
QUOTE(serzas @ 2011 02 27, 00:04)
Radau keles foto kur matosi mano daigyklos, bokalai ir durpinei indelei supelyje
user posted image
user posted image
user posted image

Jei tavo daigyklos yra be dangcio tai uzdenk maistine plevele kol sudygs, o tada iskarto nuimk ir jokiais budais nereikia vel daigu uzdengineti, jiems reikia oro ir kuo maziau silumos, kitaip isstyps ir pasidarys labai lepus, o is tokiu nieko gero nebus!


Taip ir darysiu thumbup.gif Nu galutinai atkalbėjot mane nuo durpinių indelių smile.gif , pradžiai sėti pomidorus imsiu papraščiausias medines,negilias dėžutes, o jau vėliau pikiuosiu į bokalus tada smile.gif, beje gal prie šitos temos ir netinka, bet paklausiu...Šiandien į daigyklą pasėjau dar porą eilučių baklažanų, bet ten prieš kokias 4-5 dienas jau sėjau, na liko vietos o čia dar planuojam antrą šiltnamį tai pamaniau nepakenks.Tai va, bet kur pirma sodinti tai jau lyg ir lenda, tai kaip man daryt reiks kada jie sudygs, ar paisyt sudygusiu ir laikyt šalčiau ar dar palaikyt šilčiau ir laukt kol kiti sudygs, nes aš ant palanges pasidariau tokį šiltnamiuką, tai jame daigykla ir randasi dabar, dar plevele užtraukiau...Tik dabar pamąsčiau, kad nevykusiai padariau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 17:34)
..... kaip man daryt reiks kada jie sudygs, ar paisyt sudygusiu ir laikyt šalčiau ar dar palaikyt šilčiau ir laukt kol kiti sudygs.......Tik dabar pamąsčiau, kad nevykusiai padariau... schmoll.gif

Visai įmanoma tokia misija: sudygusius daigelius atsargiai su šakute išimti, (aišku stengtis kad su daigeliu būtų ir žemės gumulėlis) ir perkelti į kitą dėžutę. Gausias kaip pikiavimas. Dėžutę su nesudygusiom sėklutėm vėl statyti šiltai ir laukti naujų daigelių. Aš kartais taip darau smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti