Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 20:18)
TAU, o kada iš Vilniaus išvažiuojat? Gal pakeliui kur ir vilnietėms sulėkt?

su vilnietėm galiu bet kurią darbo dieną susitikt mirksiukas.gif jau kai kas ir ruošiasi mini meetui ir 17 dieną Vilniuje nail.gif tongue.gif
Papildyta:
saintlina, ne Vilniuje aš gyvenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 15, 20:53)
su vilnietėm galiu bet kurią darbo dieną susitikt mirksiukas.gif  jau kai kas ir ruošiasi mini meetui  ir 17 dieną Vilniuje nail.gif  tongue.gif
Papildyta:
saintlina, ne Vilniuje aš gyvenu ax.gif


aaa.. aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad Vln ax.gif
Na tada rašyk, kada ir kur tas meetas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 21:07)
aaa.. aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad Vln  ax.gif
Na tada rašyk, kada ir kur tas meetas  biggrin.gif

meetas Vilniuje darbo dienomis Gedo prospekte tongue.gif Kartais ir nedarbo dienom važiuojam į Vilnių, bet čia jau reiktų tartis asmeniškai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *TAU*: 15 vasario 2011 - 22:10
Labas rytas smile.gif

Aš vis dar su ta Marfa čia į temą lendu doh.gif

Sėklos visos išskirstytos, atrodo, kad tikrai nesuklydom beskaičiuodami, nes abu su vyru skaičiavom, tikrinom kelis kartus doh.gif , bet pas mane vis dar lieka MARFOS sėklų g.gif Jei ir Jūs, kurios pagal sąrašiuką esat, gausit tiksliai tiek, kiek užsirašėt, vadinasi, pakuotėje iš tiesų buvo įdėta daugiau nei 1000 sėklų. Tai jei kas dar norėsit, rašykit į až - jei tikrai niekam netrūks, galėsiu atsiųst 4u.gif

Rituliukas777 įlįsk į savo el.paštą, a? ax.gif Jei ką skambink - galima ir vakarop tartis mirksiukas.gif

Venta9 irgi įlįsk į savo el.paštą - neturiu telefono 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *TAU*: 16 vasario 2011 - 08:24
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 15, 22:10)
meetas Vilniuje darbo dienomis Gedo prospekte  tongue.gif Kartais ir nedarbo dienom važiuojam į Vilnių, bet čia jau reiktų tartis asmeniškai ax.gif

O kur galim tave rast ne darbo dienom, kokiam rajone gyveni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 20:20)
siemet, seseiu ne i gulscius pokelius o stacius nes sesiu po maziau bet ivairiu ant tu dezuciu klijuoju lipukus , na lipnu popieriu ir rasau, isodinsiu po viena i sulciu pokelius stacius ant kiekvieno bus atskiras uzrasass, k

tai iskart sesi i didelius indelius? ar nebepikiuosi i didesnius? sulciu pakeliai tai tikrai gera tara pomidorams biggrin.gif bet kiek ju reiketu prikaupt doh.gif mes tai kai pokeliais beveik neperkam, o geriam savo darytas sultis, tai kiek sunkiau su tokia tara butu smile.gif

QUOTE(Venta9 @ 2011 02 15, 20:21)
As tai seju kiekviena veisle  i atskirus indelius ,kur buna  200gr ir sone uzrasau pavadinima,uztenka keliems metams,o ispikuoju taippat i atskirus indelius su uzrasais,tik siltnamyje tenka pavargt susodinant,nes jis nedidelis tik 6m ilgio,sudarau planeli ir viska surasau,nes auginu apie 20 veisliu.

o kiek daigu sodini tokio dydzio siltnamiui, kokiais atstumais gaunasi pomidorus sukist? nes pas mane 5.5m ir veisliu tiek pat bandysiu augint, bet jauciu siemet kiek mazesniais atstumais sodinsiu, nes laabai jau niekas nebetelpa biggrin.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 15, 20:54)
galima ir taip padaryt -ant popieriuko uzrasyt pomidoro veisles pavadinima ir ta popieriuka keliose vietose persmeigt su dantu krapstuku ,o dantu krapstuka i inda ismeigt salia seklu

o ta popieriuka tai reiketu dar lipnia juostele is abieju pusiu aplipint, nes sudreks arba panaudot klijuotes atraizele ir su markeriu užrašyt, gera idėja su tuo dantu krapštuku thumbup.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 15, 21:14)
as jau pasakojau kaip siltnamy darau -- susikarpau klijuote ,virtuvine staltiese,pailgom juostelem, rasau pavadinima su rasikliu, kur rasoma ant disku ,apjuosiu pomidoro kota ta juostele su uzrasu ir susegu su kanceliariniu "krokodilu",tik reikia kuo auksciau prisegti, kad pasodinus matytus ir taip kuo puikiausiai visa vasara man isstovejo uzrasai nebijo nei saules, nei vandens ir galima ,bet kada priejus paziuret , kas toks auga, tik kol susodini ir uzrasai daugiau vargo ,o vasara galima priejus uzsirasyt kiekvieno charakteristika i uzrasus ,kada prinoko ,kiek vaisiu uzaugino ir pan.

thumbup.gif tikrai gera ideja, panašiai kaip vaismedžiai turi tuos pakabukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 16, 10:06)
o ta popieriuka tai reiketu dar lipnia juostele is abieju pusiu aplipint, nes sudreks arba panaudot klijuotes atraizele ir su markeriu užrašyt, gera idėja su tuo dantu krapštuku  thumbup.gif


aš susikarpau nedidelėm juostelėm plastikinį baltą pieno butelį (kur tie dideli būna), ant jo užrašau markeriu ir įsmeigiu į induką. Man labai patogu. Darbo minimaliai, užrašas nenusiplauna, išmest negaila.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 16, 11:28)
aš susikarpau nedidelėm juostelėm plastikinį baltą pieno butelį (kur tie dideli būna), ant jo užrašau markeriu ir įsmeigiu į induką. Man labai patogu. Darbo minimaliai, užrašas nenusiplauna, išmest negaila.

Tikrai, daug paprasčiau good.gif 4u.gif

eisiu šiandien ankstyvuosius susisėt, graži diena sezono atidarymui šviečiasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 16, 10:06)
o ta popieriuka tai reiketu dar lipnia juostele is abieju pusiu aplipint, nes sudreks arba panaudot klijuotes atraizele ir su markeriu užrašyt, gera idėja su tuo dantu krapštuku  thumbup.gif
thumbup.gif tikrai gera ideja, panašiai kaip vaismedžiai turi tuos pakabukus 4u.gif

O aš tai ant vienkartinių peilių su markeriu parašau ir prie kiekvieno daigo sukaišau. Man irgi buvo super. Nors jau po menesio nereikėjo ir peilio, žinojau, kur koks pomidoras auga. Bet pas mane tik 40 daigų. Tai lengva atsimint. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 02 16, 11:58)
O aš tai ant vienkartinių peilių su markeriu parašau ir prie kiekvieno daigo sukaišau. Man irgi buvo super. Nors jau po menesio nereikėjo ir peilio, žinojau, kur koks pomidoras auga. Bet pas mane tik 40 daigų. Tai lengva atsimint. ax.gif

tik antra karta perskaicius supratau, kad tu jau apie susodointu i siltnami daigu zymejima parašei, o aš apie pasetu sekliukiu zymejima svarsciau biggrin.gif manau, kad irgi labai šauni idėja 4u.gif nu kokios jus visos išradingos, tikrai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 16 vasario 2011 - 11:41
Ex ir saintlina, atkapsčiau senesnes jūsų žinutes apie CORAZON pomidorus.
QUOTE(Ex @ 2010 10 09, 09:59)
Aukštaūgis. Raudonos spalvos. Mėsingas, salotinio tipo. Labai skanūs. Stambūs ir derlingi. Auga kekėmis. Hibridas.


QUOTE(saintlina @ 2010 10 24, 22:42)
auginau, bet seklyciu nerinkau, turiu dar nuo pavasario. Kelias, ko gero, galeciau Corazon tikrai suzavejo. Derlingumu - net ir tokia vasara. Skoniu  wub.gif  Ir konservuoti super. Pomidorai dideli.

Mane "kankina" tik vienas klausimas: ar jie nėra sausi, miltingi (kaip jaučio širdys)? Kažkada seniai kažkas pavaišinio tomis jaučio širdimis, tai iki šiol prisimenu kaip prasčiausius kada nors ragautus pomidorus blush2.gif . Jokių sulčių, kažkokia sausa, miltinga masė ir tiek. Ar CORAZON ne tokie? unsure.gif
Atsakyti
Is manes papidomai bus informacija apie shias pomidoru veisles . Ziuresim ar bus vertos auginti kita sezona .
CHOCOLATE CHERRY
SAN MARZANO SEL. ,,REDORTA,,
RUSSE NOIRE
ROSE DE BERNE
FANTASIO H
JASMINIA H
AURIS H
SAN MARZANO 3
SAN MARZANO 2
MARMANDE
SUNGOLD H
RANDY H
TANGELLA
LA-LA-FA H
SNIEZNYJ BARS
DZINA
SEVERIANIN
BLAGOVEST H
ZAR PTICA H
JAPONSKIJ TRIUFEL ZOLOTOI
ZIOLTYJ GIGANT
HURMA
CUDO RYNKA
ZOLOTAJA RYBKA
NOVOGODNIJ





Atsakyti