Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Valio sudygo mano pomidorai ,nelauke kovo 8 4u.gif doh.gif nzn ko jie taip ilgai galvojo ? O papriku dar ner ,negi reiks dar kart set?

Ar nezinot ,ar labai blogai but ,kad paseciau paprikas siand ,kas ten turejot kalendoriu ,jei galit paziurekit ,o tai jei dar temsiu paprikom bus l.velai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 26 vasario 2011 - 12:06
Aš pernai paprikas sėjau kovo 16 d., nes man buvo pirmieji sodininkystės metai ir nežinojau, kad paprikas reik sėt anksčiau. Visos užaugo ir davė vaisių. Aš palaukčiau gerųjų dienų, kurios prasidės kovo 6 d.
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 02 26, 02:19)
OOOOO pagaliau atsirado dar vienas vyriskosios gimines atstovas  drinks_cheers.gif
As pernai irgi pradejau auginti pomidorus ir tikrai daug ko ismokau is cia besilankanciu mergaiciu  4u.gif
Tie du persodinimai skaitosi, kai ispikiuoji pirmaji karta, kai atsiranta pirmieji tikrieji lapelei, o antras persodinimas jau kai sodini i siltnami.
Ir as tos pacios nuomones, kaip dauguma cia, durpinei indelei tikras s... pernai bandziau juose auginti, tai labai greitai isdziuva, tiesiog, perdziuva, o kai laistai tai visas indelis pemirksta, kol zemes sudregsta ir ziaurei pelyja! buvau ikeles foto pernai, dabar nerandu kur yra.
Vos tik sudygs pomidorai iskart pastatyk vesiai ir sviesei, kitaip isstyps, kai isleis antra tikra lapeli, persodink i didesni indeli iki skiltlapiu (as irgi sodinu i vienkartinius bokalus, jie estetiskiau atrodo, nei visokie grietines jogurto ir alaus indelei, bei nenaudojami neuzima daug vietos). Nelaistyk is virsaus, geriau duok zemems isigerti vandens is apacios. kartais gali palaistyti arba nupurksti kalio pemanganato tirpalu (sveika nupurksti pieno ir jodo misiniu, pats dar nebandziau, neturiu jodo  lotuliukas.gif)
Daigus sveika grudinti, tik neisnesk iskarto ant tiesioginiu saules spinduliu, grudink, po truputi, as pernai truputi nudeginau saviskius.
Sodinant i siltnami, sodink iki pat tikruju lapeliu.
Vat kie prirasiau, gal ir zinojei viska, bet del visa ko pasikartojau, blogiau nebus  mirksiukas.gif



O, linksma kad ne vienas vyriškosios lyties atstovas aš čia thumbup.gif Labai dėkoju už info, ir nesvarbu kiek kartų tą esi skaitęs ar girdėjęs, vistiek duoda naudos... Jau nusipirkau ir bokalų, ir daigyklų(auštų tokių), senukuose už 20 vietų didelę daigyklą sumokėjau 1.39 lt thumbup.gif , žodžiu semiu informaciją kibirais iš šito forumo... lotuliukas.gif Jau daugiau žinių nei vietos šiltnamį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 26, 14:03)

Ar nezinot ,ar labai blogai but ,kad paseciau paprikas siand ,kas ten turejot kalendoriu ,jei galit paziurekit ,o tai jei dar temsiu paprikom bus l.velai

Jei galvojate sėti, tai kuo greičiau, nes tikrai jau vėloka ax.gif
Atsakyti
sodininko kalendorius

daržoves galima sėti ryt ir poryt 4u.gif

norėjau paklausti, kaip teisingai pomidorų daigelius paruošti atviram laikymui? dabar jie pas mane daigykloje, durpių tabletėsi. sudygo, išleido netikruosius lapelius. aš vieną gražią saulėtą dieną juos atvėriau (atverinėjau pravėdinti ir anksčiau). vakare du nugeibę. vienas pamirė, kitas toks su plonu siūliuku vietoj kotelio. uždarytoj dėžutėj kaip ir laikosi, bet jei atveriu, ima geibti...
ar laikyti naktį vis dar ant radiatoriaus, ar nuimt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 26, 14:10)
ar laikyti naktį vis dar ant radiatoriaus, ar nuimt?  4u.gif

Vos tik sudygusius daigelius reikia nuimti nuo radiatoriaus. Ir naktimis nereik šildyti. Pas mane sudygę daigeliai naktimis "miega" prie +13 laipsnių, dienomis +20. Ir gyvi, ir patenkinti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 26, 13:10)
sodininko kalendorius

daržoves galima sėti ryt ir poryt  4u.gif

norėjau paklausti, kaip teisingai pomidorų daigelius paruošti atviram laikymui? dabar jie pas mane daigykloje, durpių tabletėsi. sudygo, išleido netikruosius lapelius. aš vieną gražią saulėtą dieną juos atvėriau (atverinėjau pravėdinti ir anksčiau). vakare du nugeibę. vienas pamirė, kitas toks su plonu siūliuku vietoj kotelio. uždarytoj dėžutėj kaip ir laikosi, bet jei atveriu, ima geibti...
ar laikyti naktį vis dar ant radiatoriaus, ar nuimt?  4u.gif


pas mane tas pats buvo su gelem tabletese sejau ,isdygsta pastovi ir kaput g.gif paskui sejau i pirktines durpes palaidam sejimui isdygo grazu is pradziu buvo ,o veliau vel sakes mano augalams,tai dabar pirkau slieku perdirta zeme nu sudygo ,bet laabai ilgai galvojo bus matyt, kas is to iseis g.gif

dekui uz informacija ir kalendoriu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 26 vasario 2011 - 13:28
Tik jau nesodinkite į tabletes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 26, 14:28)
Tik jau nesodinkite į tabletes  schmoll.gif


nu tai jau tikrai ne schmoll.gif jau pasimerkiau i vandeni , gal kiek pamirkusios seklos greiciau sudygs g.gif thumbup.gif palaikysiu per nakti ,o ryt jau bus gera diena ir pasesiu ,tada lauksiu rezultato
Atsakyti
Kelinti metai iš eilės sėju pomidorus, paprikas, baklažanus ir kai kurias gėles tik į durpines tabletes, man labai patogu ir sudygsta puikiai. Tabletes aš užpilu verdančiu vandeniu, jos išsipučia akyse, o ir dezinfekuojasi kartu, sėklytes sudedu dantų krapštuku į dar šiltas tabletes tada tabletes į dėžutę, dėžutę į celofaninį maišelį ir ant šildomų grindų arba ant radijatoriaus. Tokiu būdu pomidorai sudygsta per kelias dienas, ilgiausiai per savaitę. Šiemet sėjau keletą pomidorų rūšių vasario 10 dieną, pirmieji daigeliai pasirodė vasario 14 dieną.
Atsakyti
QUOTE(irid @ 2011 02 26, 14:56)
Tokiu būdu pomidorai sudygsta per kelias dienas, ilgiausiai per savaitę. Šiemet sėjau keletą pomidorų rūšių vasario 10 dieną, pirmieji daigeliai pasirodė vasario 14 dieną.

Jeigu sekla gera, tai nera dideles reiksmes ar jinai bus pasodinta i tokia tablete, ar i zeme skirta daigams. Pati 22 d, pasejau pomid. Yellow cherry, jau siandien islinde kabliukai. Tos pacios 4 dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 26, 17:04)
Jeigu sekla gera, tai nera dideles reiksmes ar jinai bus pasodinta i tokia tablete, ar i zeme skirta daigams. Pati 22 d, pasejau pomid. Yellow cherry, jau siandien islinde kabliukai. Tos pacios 4 dienos smile.gif

drinks_cheers.gif Dygimas priklauso nuo sėklos ir šilumos.
Atsakyti