Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(atigisa @ 2011 02 25, 10:39)
O MB įtikėjęs, kad jam  De BArao tai patys skaniausi pomidorai. I kuo MB įtiki, jam kuolu tą sunkai išmuši, reikia dauuuuuuuuuuuuug  laiko doh.gif

Juk dėl skonio nesiginčijama- gal jam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana7777 @ 2011 02 24, 23:44)
Sveikutes,gal kas auginot SAINT PIERRE pomidorus,idomu butu suzinoti ,kaip jie?


As auginau ,darem su kaimyne pernai pomidoru degustacija mano siltnami ,tai mums abiems SAINT PIERRE labai patiko ,jie nerugstus ,nekieti,miltingi tik deja trukineja ilgiau pabuve ant stiebo ir formos grazios - apvalus ,dailus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 25, 09:40)
tai tu pasodink kokį daigą - paragaus ir žinos cool.gif

Tų de barao būna ir juodų ir raudonų... ax.gif

Tai jau turiu, su viena mama keitemes seklomis. Galės džiaugtis, o tai vis nepasodini, neieškai ir t.t. Bet jaučiu, kad jam čia vaikystės nostalgija groja. Žinot, skanu kaip pas mamą. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal kas auginote vysninius pomidorus RED ROBIN,raso kad idealiai tinka augti ant virtuves palanges,krumai labai kompaktiski,uzima mazai vietos....[QUOTE]
Atsakyti
hugutel22 blink.gif blink.gif blink.gif parašysiu į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 25, 11:01)
As auginau ,darem su kaimyne pernai pomidoru degustacija mano siltnami ,tai mums abiems SAINT PIERRE labai patiko ,jie nerugstus ,nekieti,miltingi tik deja trukineja ilgiau pabuve ant stiebo ir formos grazios - apvalus ,dailus 4u.gif


O ar derlingi?
Atsakyti
4u.gif vis dar turiu atliekamu pomidoru ,nekam nereikia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2011 02 25, 20:24)
O ar derlingi?


derlingi ,man jie asmeniskai labai patiko ,nes as nemegstu rugsciu ,tiksliau negaliu valgyt ,o cia ju skonis svelnus
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 25, 22:30)
derlingi ,man jie asmeniskai labai patiko ,nes as nemegstu rugsciu ,tiksliau negaliu valgyt ,o cia ju skonis svelnus


Labai dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A.d. @ 2011 02 25, 21:34)
Labai dėkoju už atsakymą  4u.gif


Labai prasom ,visada paaiskinu ka zinau ,man negaila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 19:29)
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif  Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif  Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy...  g.gif  Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif


OOOOO pagaliau atsirado dar vienas vyriskosios gimines atstovas drinks_cheers.gif
As pernai irgi pradejau auginti pomidorus ir tikrai daug ko ismokau is cia besilankanciu mergaiciu 4u.gif
Tie du persodinimai skaitosi, kai ispikiuoji pirmaji karta, kai atsiranta pirmieji tikrieji lapelei, o antras persodinimas jau kai sodini i siltnami.
Ir as tos pacios nuomones, kaip dauguma cia, durpinei indelei tikras s... pernai bandziau juose auginti, tai labai greitai isdziuva, tiesiog, perdziuva, o kai laistai tai visas indelis pemirksta, kol zemes sudregsta ir ziaurei pelyja! buvau ikeles foto pernai, dabar nerandu kur yra.
Vos tik sudygs pomidorai iskart pastatyk vesiai ir sviesei, kitaip isstyps, kai isleis antra tikra lapeli, persodink i didesni indeli iki skiltlapiu (as irgi sodinu i vienkartinius bokalus, jie estetiskiau atrodo, nei visokie grietines jogurto ir alaus indelei, bei nenaudojami neuzima daug vietos). Nelaistyk is virsaus, geriau duok zemems isigerti vandens is apacios. kartais gali palaistyti arba nupurksti kalio pemanganato tirpalu (sveika nupurksti pieno ir jodo misiniu, pats dar nebandziau, neturiu jodo lotuliukas.gif)
Daigus sveika grudinti, tik neisnesk iskarto ant tiesioginiu saules spinduliu, grudink, po truputi, as pernai truputi nudeginau saviskius.
Sodinant i siltnami, sodink iki pat tikruju lapeliu.
Vat kie prirasiau, gal ir zinojei viska, bet del visa ko pasikartojau, blogiau nebus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2011 02 24, 09:14)
Pikiavimui geriau nenaudokite indelių nuo jogurto, grietinės, kefyro. Pieno rūgšties bakterijos, likusios ant indelių sienelių, gali sukelti šaknų ligas.

Ar kas nors sodinat į kuriuos nors išvardintus indus? Ar rimtai ligos kokios gali būti?


O tai kodel tos pieno rugsties bakterijos nieko blogo nepadaro kai daigai laistomi arba purskiami pienu?
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 22:29)
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif  Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif  Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy...  g.gif  Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif

Jeigu nedideli kiekiai, kai sumąstyti pikuoti, turėt antrą tokią pat dėžutę ir per abi išpikuosi. Kam tas darbas su kiaušinio dėžutėmis. Ten per mažai vietos bus. Nebent vietos dėžutėms yra ribotai.
Mes kaip dideliais kiekiais auginam, visada sėjam į medines dėžutes, o paskui kaip jau būna su tikrais lapukais perpikuoju tose pačiose arba į kitas truputi keliais centimetrais aukštesnes medines dėžutes, trečias kartas - jau šiltnamį inspektuose. Pas mane indeliai nuo grietinės ir visi kiti, susinaudoja agurkams.
Jeigu dar į juos pomidorus perpikuočiau, tai pražilčiau su tokiu kiekiu. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti