Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

jediara - issitrink zinutes ar kas ten yra ,nepriima i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 24 vasario 2011 - 11:32
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 24, 11:17)
Aš pernai sodinau  blush2.gif  - nepastebėjau, kad būtų pakenkę :hmBet šiaip, tai išplaunu aš švariai unsure.gif , tai negi į indelį gali įsigert pienas? unsure.gif  O ir šiaip pienu gi purškiam nuo ligų, tai ko jis šaknims taip jau tipriai turėtų pakenkt g.gif  doh.gif
Straipsnyje parašyta, kad pieno pakeliai tinka, netinka tik jogurto, kefyro (gal piene nėra tiek tų bakterijų? g.gif )
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 02 24, 13:06)
Straipsnyje parašyta, kad pieno pakeliai tinka, netinka tik jogurto, kefyro (gal piene nėra tiek tų bakterijų? g.gif )

Taigi aš sodinu būtent į nuo grietinės ir jogurto indelius... Tik juos išplaunu gerai ir palieku... pastovi ilgokai kartais, kol man jų prisireikia... Ir sėjau nemažai rūšių čili į induką nuo varškės grūdėtos doh.gif

Nu pažiūrėsim kaip čia bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2011 02 24, 12:06)
Straipsnyje parašyta, kad pieno pakeliai tinka, netinka tik jogurto, kefyro (gal piene nėra tiek tų bakterijų? g.gif )

ten greičiausiai tik perspėjimas, galėjo parašyti, kad reiktų gerai juos išplauti. Jei po ranka staigiai nėra kitokių, tai esu persodinus ir į jogurtinius indukus. Nieko blogo nepastebėta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 21:28)
Aušrone, sėklytes gavau. Ačiū  4u.gif

Taigi prašom 4u.gif Lauksim dabar rezultatų biggrin.gif

QUOTE(Dzhine @ 2011 02 24, 09:48)
šiandien radau vieną Vilmą išlindusią apsidairyti. Valio! smile.gif Čia iš vasario 16-osios sėjimo.



QUOTE(Rosato @ 2011 02 24, 10:54)
Mano "Vilma" pomidoriukų daigai jau irgi lnda, gal kokių 10vnt. jau matosi, tikiuosi visi sudygs  smile.gif Sėjau 18d.  doh.gif

Eina sau, o mano Vilmukas be gyvybės požymių verysad.gif sėta vasario 16...jaučiu reiks atsodint...tik Polfastas prasikalė, bet ir tai ne visos sėklos, nei Betaluxas, nei Monemaker nerodo jokio noro dygt g.gif nesuprantu kai čia dabar taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 24, 12:36)
Taigi prašom 4u.gif Lauksim dabar rezultatų biggrin.gif
Eina sau, o mano Vilmukas be gyvybės požymių verysad.gif sėta vasario 16...jaučiu reiks atsodint...tik Polfastas prasikalė, bet ir tai ne visos sėklos, nei Betaluxas, nei Monemaker nerodo jokio noro dygt g.gif nesuprantu kai čia dabar taip g.gif


as vis ziuriu kas diena niekas nedygsta ,o pasejau 02.17,jau nzn ir ka galvot ,tik anksciau buvau pasejus VENUS ir POMIDORU MEDI ,TIE ISDYGO ,o kitu ner g.gif ,gal dar kart set ,paprikas pasejau ir tu ner ,nors paprikos ilgai dygsta ,pradedu nervintis ar vel reiks eit i seklu pard. ankstyvuju pomidoru doh.gif
Atsakyti
gal kas žinot ar Schetelig Kaune galima atsiskaityt kortele?

nuvažiuočiau šiandien, bet, kad grynų pinigų neturiu beveik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 24 vasario 2011 - 16:19
Pas mane 16 d. sėtas Polfast dygsta, bet labai nevienodai... O Tigerella sudygo greičiau ir beveik tuo pačiu metu.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2011 02 24, 11:14)
Pikiavimui geriau nenaudokite indelių nuo jogurto, grietinės, kefyro. Pieno rūgšties bakterijos, likusios ant indelių sienelių, gali sukelti šaknų ligas.

Ar kas nors sodinat į kuriuos nors išvardintus indus? Ar rimtai ligos kokios gali būti?

Nesąmonė didžiausia,nes didelė dalis mano daigų juose.Turiu ir normalių indelių,bet jie vis ne po ranka.
Atsakyti
mergaitės,
ką žinot apie De Barao.
Bendradarbė aiškino, kad baltarusai dėl jo iš proto eina g.gif
Atsakyti
4u.gif mamytės dar turiu nemažai atliekamu seklučiu

de-barauo, xainc, barxatnij,grand,limon-liana, gavriuš,želtije
kas norit galim keistis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 02 24, 18:30)
mergaitės,
ką žinot apie De Barao.
Bendradarbė aiškino, kad baltarusai dėl jo iš proto eina g.gif

As tokius pirkau siemet pas dieduka biggrin.gif tai susikonspektavau,kad auga iki 2,5 m aukscio, slyviniai,vidutinio ankstyvumo, derlingi. Vaisiai kiausinio formos, raudoni iki 80 g. svorio.
Gal auginusios daugiau paslapciu atskleistu apie siuos pomidorus bigsmile.gif

Siemet prikaupiau indeliu nuo jogurto, bet tu mazuciu nuo Smile. Mastau is karto i juos set pomidorus. Ka pasakys patyrusios augintojos?

Ir dar,Kokiu atstumu reikia sodint pomidorus siltnamyje? nes planuojam siltnamio ismatavimus ax.gif
Atsakyti