Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 22:04)
nieko tokio. Pasodinsi giliau, iki pat lapelių, prisiaugins daugiau šaknų, sutvirtės.



Tai kai pikiuoji tai sodint iki pat lapelių į žemę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 21:58)
Receptukas būtų labai gerai  4u.gif

Ryt pasuksiu jai, užklausiu. Nes jau klausiau ir niekaip nepamenu, tik tiek kad paprastuoju būdu viskas vyksta - paverdi, perkoši.. g.gif

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 21:58)
Viskas rinksiu butelius, o kiek pritrūks dasipirksiu stikliniu...

Galima, iš savo kuklios patirties pasakysiu? Na neverta dirbtis su tais kaupimais, nebent na visai prastai su finansais (ale iš kur tada bambaliai? biggrin.gif), turit nesveikai daug laiko, daug vietos ir mėgstat laisvalaikiu tvarkyti, rūšiuoti ir pan. biggrin.gif Nusipirkit tą ilgą poką vienkartinių stiklinių - bus ramu ilgai.

QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 22:07)
nu žinok - tokių technolgijų, kad pomidorai patys už kelių šimtų km pasisodintų, moteros čia kol kas neįvaldė  schmoll.gif  Nori nenori, teks važiuot.

Nu ne, pasodinsiu aš juos su malonumu, bet reikia kad jau labai gražūs būtų daigai, nes kritikai mūsuose griežti biggrin.gif (Tiesa, teisingi blush2.gif )

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 22:08)
Tai kai pikiuoji tai sodint iki pat lapelių į žemę?  g.gif

Iki pat apatiniausių 4u.gif
Atsakyti
Nusiaubiau šiandien sėklelę, lyg maža būtų to ką namie turiu ax.gif blush2.gif
Kriaušiniai: rožiniai, oranžiniai, juodi, raudoni
Medovy gigant
Sibirskij skorospelyj
De Barao: raudoni, juodi
Korol sibiri
Labiausiai ieškojau kriaušinių. Kažkada turėjau oranžinių - labai patiko. O čia dar tooookia įvairovė... neatsilaikiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 21:08)
Tai kai pikiuoji tai sodint iki pat lapelių į žemę?  g.gif


taip, iki pat apatinių 4u.gif
O, matau ir Žostautė su manim vienos nuomonės thumbup.gif
Atsakyti
as apie 100 ltr turejau btai pries kaledas jau pasibaige doh.gif mazai buvo smile.gif

o receptas tai toks mano :


i aliumini puoda pripjaustau pomidoru ir verdu kol uzverda tada nukaiciu puoda uzdengiu ir isnesu i vesia vieta ir laukiu kol atsals .tada kai atsala imu kostuva (merliu galima ) nu ir spaudziu .kai isspaudziu vel virinu iki uzvirimo ir druskos pagal skoni dadedu ir i stiklainius supylus uzsuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamese20 @ 2011 02 23, 22:17)
Nusiaubiau šiandien sėklelę, lyg maža būtų to ką namie turiu  ax.gif  blush2.gif
Kriaušiniai: rožiniai, oranžiniai, juodi, raudoni
Medovy gigant
Sibirskij skorospelyj
De Barao: raudoni, juodi
Korol sibiri
Labiausiai ieškojau kriaušinių. Kažkada turėjau oranžinių - labai patiko. O čia dar tooookia įvairovė... neatsilaikiau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

blink.gif
Em. Labai tikiuos, kad Vilniuje tos parduotuvės nėra blink.gif

QUOTE(adra @ 2011 02 23, 22:23)
o  receptas tai toks mano :
i aliumini puoda pripjaustau pomidoru ir verdu kol uzverda tada nukaiciu puoda uzdengiu ir isnesu  i vesia vieta ir laukiu kol atsals .tada kai atsala imu kostuva (merliu galima ) nu ir spaudziu .kai isspaudziu vel virinu iki uzvirimo ir druskos pagal skoni dadedu ir i stiklainius supylus uzsuku  smile.gif

Vava, kažkoks TOKS maždaug. Gėris, o jei dar prieš geriant su kefyru pamaišyt ir juodo pipiro pabert rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 23, 20:58)
durpines tabletes mane siemet nuvyle ,kiek ko sejau nesudygo  schmoll.gif

Nu man tai gerai viskas sudygo-po penkių dienų paprikos, čiliukai ir baklažanai jau buvo sudygę g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 02 23, 21:25)
Em. Labai tikiuos, kad Vilniuje tos parduotuvės nėra  blink.gif


Būk rami, tokios nėra. Yra geresnių biggrin.gif Vien diedukas turguj, sako, ko vertas..
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2011 02 23, 23:23)

o  receptas tai toks mano :
i aliumini puoda pripjaustau pomidoru ir verdu kol uzverda tada nukaiciu puoda uzdengiu ir isnesu  i vesia vieta ir laukiu kol atsals .tada kai atsala imu kostuva (merliu galima ) nu ir spaudziu .kai isspaudziu vel virinu iki uzvirimo ir druskos pagal skoni dadedu ir i stiklainius supylus uzsuku  smile.gif

Panašiai ir aš darydavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 21:33)
Būk rami, tokios nėra. Yra geresnių  biggrin.gif  Vien diedukas turguj, sako, ko vertas..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 22:33)
Būk rami, tokios nėra. Yra geresnių  biggrin.gif  Vien diedukas turguj, sako, ko vertas..

Ačiū, žinosiu ko vengt, toliau savo Halės turgaus - jokių žygių cool.gif
Aišku, jau buvo apkalbėta seniau, bet nu nerasiu gi niekur... Kas pernai bandėt mažiukus Venus ir Balkonzauber pomidoriukus, ar "veikia" jie?... unsure.gif
Atsakyti
[quote=jokubas1995,2011 02 23, 21:58]
tai gaunas tik vienas persodinimas?... g.gif

O antras gausis kai i siltnami sodinsit.
Atsakyti