Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 20:29)
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif  Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif  Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy...  g.gif  Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif

O kam vargti ir persodinėt kelis kartus .Aš kai turi tikrą lapellį iškart pikiuoju į indelius iš nupjautų butelių nuo mineralinio , sulčių pakelių arba tiesiog į gilesnį lovelį po kelis. Durpiniai puodeliai man nepatiko, tai juose neauginu schmoll.gif .
Čia tik mano nuomonė, gal kitos daro kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martam: 23 vasario 2011 - 20:44
QUOTE(adra @ 2011 02 23, 21:39)
neperdaug vargelio?

as visa ziema tai nuo grietines ir jogurtu indelius renku tuos didesnius ir i juos seju, o po to iskart i siltnami keliauja  smile.gif


Kažkaip prisiskaičiau, kad pomidorus patartina du kartus pikiuoti... Aš kažkaip neprisirinkau indelių, tai teks leisti pinigus durpiniams doh.gif Beje ar tikrai su durpiniais galima tiesiai į žemę kišti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(martam @ 2011 02 23, 21:43)
O kam vargti ir persodinėt kelis kartus .Aš kai turi tikrą lapellį iškart pikiuoju į indelius iš nupjautų butelių nuo mineralinio , sulčių pakelių arba tiesiog į gilesnį lovelį po kelis. Durpiniai puodeliai man nepatiko, tai juose neauginu  schmoll.gif .
Čia tik mano nuomonė, gal kitos daro kitaip.


Reikia ir man butelius rinkt, nes tie durpiniai biški mažoki atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 23, 22:43)
O kam vargti ir persodinėt kelis kartus .Aš kai turi tikrą lapellį iškart pikiuoju į indelius iš nupjautų butelių nuo mineralinio , sulčių pakelių arba tiesiog į gilesnį lovelį po kelis. Durpiniai puodeliai man nepatiko, tai juose neauginu  schmoll.gif .


Durpiniai puodeliai ir "tabletės" man taip pat nepatinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 21:50)
Durpiniai puodeliai ir "tabletės" man taip pat nepatinka  ax.gif


Tabletės???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 20:47)
Kažkaip prisiskaičiau, kad pomidorus patartina du kartus pikiuoti... Aš kažkaip neprisirinkau indelių, tai teks leisti pinigus durpiniams doh.gif  Beje ar tikrai su durpiniais galima tiesiai į žemę kišti? g.gif
Papildyta:
Reikia ir man butelius rinkt, nes tie durpiniai biški mažoki atrodo... g.gif


tu teisus, pomidorams patinka persodinimas. Bet iš daigyklos į kiaušinių dėklus nepersodinėk - jiems jau per mažai vietos ten bus. Aš persodinu į vienkartinius alaus bokalus (kur po 0,5 l), kuriuose auga iki išsodinimo į šiltnamį. Jie, ko gero, bus pigesni nei tie durpiniai. Durpiniai man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 22:52)
Tabletės???? g.gif

Būna pirkti durpinės "tabletės" apvalkale , kurias reikia sudrėkinti ir galima sėti sėklas, o vėliau sodinti ax.gif Tabletės
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 19:24)
oooo, Žostautė  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Šimtas metų  mirksiukas.gif  Kiba tau žiemą pomidorų nereik, kad tik dabar užėjai?

Ai, nu ką ten priauginsi balkone biggrin.gif Ale šiemet močiutė perleidžia daržo darbus jaunesniems, o tie jaunesni tai nėr gyvenime pomidoro daigo matę (mama mano pvz biggrin.gif) Tai lieku vieninteliu šeimos nariu, kuriam matyt bus duotas leidimas daiginti daigus, pikiuoti ir net palėkt kelis šimtus km kad juos šiltnamin sukaišiot biggrin.gif Sakau, reikia užsukt, gal naujų technologijų moteros įvaldė cool.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 23, 21:25)
O sultis ziemai spaudzia?

Jo, žiemai. Tirštos, nerealaus skonio, tobulas gėrimas. Jei reikia receptuko paklausiu.
Atsakyti
pradzioj seju i platu vazona ar taip kokia placia, bet neausta dezute (nuo ledu,pyragu ar kazkas pan.)paskui ispykiuoju i geliu lovelius ir taip jie auga iki kol i siltnami iskeliauja...siemt papirkau ir bokalu, uz 50 vnt mokejau urmo bazej 5,35 lt, tikrai pigiau nei pirkt panasaus dydzio plastikinius vazonelius...jei reiks sakiau panaudosiu nuo majonezo ir pomidoru padazo kibiriukus 1 l
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 02 23, 22:56)

Jo, žiemai. Tirštos, nerealaus skonio, tobulas gėrimas. Jei reikia receptuko paklausiu.

Receptukas būtų labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 20:29)
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif  Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif  Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy...  g.gif  Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif


Mano manymu kiausiniu dekluose gali tik pradziai paset ,o paskui pikiuot reik i didesnius
indelius ,nes juk tie kiausiniu deklai mazi ,o pomidorai persodinti pradeda stipriai augt ir augint saknis,ten jiems vietos bus mazoka .Negi po 1-2 sav. vel persodinsi,geriausia paset i mazesnius ,o kai paauga tada jau i didesnius nuo grietines,jogurto is bedos ir i vienkartines stiklines ,tik dugnus reik subadyt su ikaitinta yla ,bent as taip darau.Yra pirkt ir daigynai tokie didoki ,pernai as maximoj buvau prisipirkus ,kvadratiniai labai gerai buvo, tik butinai reikia padeklu po dugnu ,ju buna kartu su daigynais pirkt. Paskui pavasari pomidorus pasodini, daigynus isplauni i siuksliu maisa, uzrisi ir i rusi -sekanciam sezonui pasidedi

SULCIU RECEPTAS BUTU GERAI

durpiniai indeliai greitai istysta ir tiek is ju tos naudos, durpines tabletes mane siemet nuvyle ,kiek ko sejau nesudygo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 23 vasario 2011 - 21:05
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 21:52)
tu teisus, pomidorams patinka persodinimas. Bet iš daigyklos į kiaušinių dėklus nepersodinėk - jiems jau per mažai vietos ten bus. Aš persodinu į vienkartinius alaus bokalus (kur po 0,5 l), kuriuose auga iki išsodinimo į šiltnamį. Jie, ko gero, bus pigesni nei tie durpiniai. Durpiniai man nepatiko  schmoll.gif


Viskas, atkalbėjot mane nuo durpinių indelių biggrin.gif Dabar kaiptik akcija senukuose jiems, po keliolika centų ten jie, tai jau bučiau dasirovęs tj kokį šimtą prigriebęs blush2.gif Viskas rinksiu butelius, o kiek pritrūks dasipirksiu stikliniu...Ačiū už konsultaciją 4u.gif Bet dar, saintlina, jei iš daigyklos iškart į indelius, tai gaunas tik vienas persodinimas?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 20:58)
Bet dar, saintlina, jei iš daigyklos iškart į indelius, tai gaunas tik vienas persodinimas?... g.gif


nieko tokio. Pasodinsi giliau, iki pat lapelių, prisiaugins daugiau šaknų, sutvirtės.
Papildyta:
QUOTE(žostautė @ 2011 02 23, 20:56)
Tai lieku vieninteliu šeimos nariu, kuriam matyt bus duotas leidimas daiginti daigus, pikiuoti ir net palėkt kelis šimtus km kad juos šiltnamin sukaišiot biggrin.gif Sakau, reikia užsukt, gal naujų technologijų moteros įvaldė  cool.gif


nu žinok - tokių technolgijų, kad pomidorai patys už kelių šimtų km pasisodintų, moteros čia kol kas neįvaldė schmoll.gif Nori nenori, teks važiuot.
Atsakyti