Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 14:13)
bet laikymui labai sėkmingai galima panaudot ... Syta... smile.gif


iš tavo ankstesnių atsiliepimų daryčiau išvadą, kad šitie tik laikymui ir tinka.. ne valgymui..
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 18:41)
nieko, svarbu naujokų pomėgių ratas platesnis, pomidorinė palata pilnesnė...  thumbup.gif mes tuoj į pensiją išeisim.. pasikaustę naujokai tą patį rašys naujiems žaliūkams... smile.gif

Nesu naujokė, tik pernai niekas naujo šiltnamio nestatė, tai mamos šiltnamyje ne aš šeimininkė blush2.gif , ką ji augino, turėjo būti gerai, o šiemet juokiasi, kad noriu "atsigriebti" už du metus doh.gif
Galvoju, kad iki pensijos Jums dar toloka ax.gif, tuo labiau, kad širdis visada jauna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 23 vasario 2011 - 17:35
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 23, 11:45)
Kokia alternatyva yra vietoj marinuotų, raugintų pomidorų. Na, neskanu jie - vieną, du kartus per žiemą atbulais dantim galima suvalgyt, bet prie kepsnio ar į salotas ir nėra ką įdėti.  Burokėliai ir rauginti kopūstai baigia įgrįst, rauginti, marinuoti agurkai - taip pat tik iš bėdos.
Kų daryt?

Pomidorų sultis 4u.gif
Tik reikia normalius pomidorus augint, kaip mano močiutė sako "iš tavo tų gražių aš 300 litrų sulčių neprispausiu" biggrin.gif Ir augina elementariuosius betalux ir dar kažkokius didelius mėsingus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 18:34)
..... iki pensijos Jums dar toloka  ax.gif

blink.gif blink.gif blink.gif dabar tai jau tikrai penspionierka pasijaučiau.... pioneer.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 18:31)
iš tavo ankstesnių atsiliepimų daryčiau išvadą, kad šitie tik laikymui ir tinka.. ne valgymui..
mastau.gif

Tą ir norėjau pasakyt, kad laikymui. SYTA valgymui jokie protezai neatlaikys.. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 23 vasario 2011 - 18:17
QUOTE(žostautė @ 2011 02 23, 17:56)
Pomidorų sultis  4u.gif 


oooo, Žostautė drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Šimtas metų mirksiukas.gif Kiba tau žiemą pomidorų nereik, kad tik dabar užėjai?
Nu, dar Mergos trūksta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 18:16)
Tą ir norėjau pasakyt, kad laikymui. SYTA valgymui jokie protezai neatlaikys.. tongue.gif


o paskui stebiesi, kad žmonės pagarbiai 'Jūs' kreipiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 19:24)
o paskui stebiesi, kad žmonės pagarbiai 'Jūs' kreipiasi  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau ir numirt spėjau iš juoko... lotuliukas.gif
Atsakyti
Įdedu savo knygelėje geriausias nurodytas dienas. Tingėjau perrašyt, tai nufotkinau rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
sveikutes
buvau siandien seklelej agurku seklu ir kitokiu tai irgi neatsilaikiau doh.gif svyranciu prigriebiau ir juodo princo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 02 23, 18:56)
Pomidorų sultis  4u.gif 
Tik reikia normalius pomidorus augint, kaip mano močiutė sako "iš tavo tų gražių aš 300 litrų sulčių neprispausiu" biggrin.gif Ir augina elementariuosius betalux ir dar kažkokius didelius mėsingus  4u.gif

O sultis ziemai spaudzia?
Atleiskit neijungiu lietuvisko srifto blush2.gif
Atsakyti
Aušrone, sėklytes gavau. Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 23, 20:25)
O sultis ziemai spaudzia?


tikriausiai.. negi 300 litrų iškart išmaukia blink.gif
Atsakyti
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy... g.gif Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 20:29)
Vėl kreipiuosi į dižiąsias pomidorienes! biggrin.gif  Sugalvojau tai: jei aš pasėsiu pomidorus į daigyklas(medines neaukštas deželes) O kai jau turės tikrą lapelį, gal du, tada išsodinsiu po vieną į plasmasinius kiaušinių dėklelius??? g.gif  Padaryčiau kiekvienam kaušelį skylutes apačioj... O jau kai normaliai paųgės tada jau į durpinius puodelius ir taip iki iškeliavimo į šiltnamy...  g.gif  Patarkit ar gerai mąstau... smile.gif



neperdaug vargelio?

as visa ziema tai nuo grietines ir jogurtu indelius renku tuos didesnius ir i juos seju, o po to iskart i siltnami keliauja smile.gif
Atsakyti