Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 16:13)
Ne, Birsen šiais metais neauginsiu, bet laikymui labai sėkmingai galima panaudot Delfine, Marfa, Brooklyn, Staccato, Syta, Gesa pomidorus smile.gif

Nepatiko? blink.gif Iš šio sąrašo turiu Marfą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 15:36)
Nepatiko? blink.gif  Iš šio sąrašo turiu Marfą ax.gif

Tiesiog tingiu pirkt... o ir kam man tiek veislių laikymui?.. Kitos išvardintos veislės irgi neblogai laikosi smile.gif ...jei moki laikyt... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 15:43)
Tiesiog tingiu pirkt... o ir kam man tiek veislių laikymui?.. Kitos išvardintos veislės irgi neblogai laikosi smile.gif ...jei moki laikyt... tongue.gif

Tai jei gali išduok paslaptį, kaip laikai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 02 23, 16:55)
Tai jei gali išduok paslaptį, kaip laikai blush2.gif

drinks_cheers.gif To paties norėjau ir aš paklausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 02 23, 15:55)
Tai jei gali išduok paslaptį, kaip laikai blush2.gif

Jokia paslaptis, kiekvienais metais kas mėnesį tą patį rašau, tik ne visi skaito... smile.gif

Dedu į dėžutes, bet kokias: plastikines nuo pomidorų, medines nuo apelsinų.. Ant dugno tiesiu popierių, kiekvieną pomidorą lengvai apsuku laikraštiniu popierium. Dėdama antrą eilę, dar kartą pertiesiu storesniu popierium.

Pomidorus dedu ne daugiau kaip dviem eilėm vieną ant kito, kad nesusispaustų. Maždaug kartą per savaitę peržiūriu ar nėra gendančių. Raustančius atskiriu nuo žalių į kitą dėžutę, kad žalieji neskubėtų taip greit nokti. Laikau vėsioj nešildomoj patalpoj.
Psio. Jokių mandrybių, viskas paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 16:17)
Jokia paslaptis, kiekvienais metais kas mėnesį tą patį rašau, tik ne visi skaito... smile.gif

Dedu į dėžutes, bet kokias: plastikines nuo pomidorų, medines nuo apelsinų.. Ant dugno tiesiu popierių, kiekvieną pomidorą lengvai apsuku laikraštiniu popierium. Dėdama antrą eilę, dar kartą pertiesiu storesniu popierium.

Pomidorus dedu ne daugiau kaip dviem eilėm vieną ant kito, kad nesusispaustų. Maždaug kartą per savaitę peržiūriu ar nėra gendančių. Raustančius atskiriu nuo žalių į kitą dėžutę, kad žalieji neskubėtų taip greit nokti. Laikau vėsioj nešildomoj patalpoj.
Psio. Jokių mandrybių, viskas paprasta smile.gif

Ačiū tau 4u.gif
Kažkaip pernai neužfiksavau tavo parašymo blush2.gif
O tu dedi visus žalius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 02 23, 16:25)
O tu dedi visus žalius g.gif

Pagal aplinkybes. Gi rudenį visokių yra. Skirstau. Prie žalių niekad nededu net vos ružavų. Prie ružavų nededu raudonų.. Į kai kurias dėžutes dar dedu kekėmis. Nu viską rūšiuoju.

Tik nepagalvokit, kad pas mane prikrauta jūriniai konteineriai dėžių su pomidorais. Turiu dažniausiai apie 10-15 dėžučių. Tai nėra didelis pomidorų kiekis žinant, kad dėžutėse vos dvi eilutės...
Atsakyti
o kokia pomidorų laikymui temperatūra tiktų ?

pas mus sodyboj name gal laikyti, arba rūsy sodyboj tiktų, bet bėda, kad pelių atsiranda kai žmonės negyvena šaltu laiku. Tai bijau, kad joms ir tektų tada pomidorų atsargos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 16:34)
*Pagal aplinkybes. Gi rudenį visokių yra. Skirstau. Prie žalių niekad nededu net vos ružavų. Prie ružavų nededu raudonų.. Į kai kurias dėžutes dar dedu kekėmis. Nu viską rūšiuoju.

**Tik nepagalvokit, kad pas mane prikrauta jūriniai konteineriai dėžių su pomidorais. Turiu dažniausiai apie 10-15 dėžučių. Tai nėra didelis pomidorų kiekis žinant, kad dėžutėse vos dvi eilutės...

*Nu tada aišku viskas mirksiukas.gif
**Man ir tiek užtektu thumbup.gif Šaldytuve raudonus laikiau tai per kūčias paskutinį supjaučiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 23, 16:56)
o kokia pomidorų laikymui temperatūra tiktų ?

Šaldytuvo. Žema pliusinė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 23 vasario 2011 - 16:16
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 17:17)
Jokia paslaptis, kiekvienais metais kas mėnesį tą patį rašau, tik ne visi skaito... smile.gif



Pernai pomidorų temos neskaičiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 17:25)
Pernai pomidorų temos neskaičiau  blush2.gif

nieko, svarbu naujokų pomėgių ratas platesnis, pomidorinė palata pilnesnė... thumbup.gif mes tuoj į pensiją išeisim.. pasikaustę naujokai tą patį rašys naujiems žaliūkams... smile.gif
Atsakyti