Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jediara @ 2011 02 15, 18:30)
Žalius auginau, bet nepatiko nei išvaizda, nei skonis  schmoll.gif

Labutis,skaiciau skaiciau ir nutariau s,tikrai avo trigrasi ikist.Auginu ''zelionyj izumrud''tikrai pasitaiko pernokint,bet mano skoniui labai patinka.,tik vaisiu neperdaugiausia.
Atsakyti
Žalieji ne iš Loretos sodų, bet nepatiko blush2.gif
Atsakyti
[quote=AUSRONE,2011 02 15, 18:15]
1. Taip, CHOCOLATE CERRY mirksiukas.gif
2.Nu tas tai gerai, man ypač skanūs pletkai patinka biggrin.gif neliūdėk, kitiems metams parašysiu išsamią dosje ar verta augint 4u.gif

O mane labai gundė CHOCOLATE CERRY ,tai ir apie juos kokį žodelį... bigsmile.gif
Atsakyti
kas ten apie marmande rase, man jie patys prasciaui kokius tik esu auginus schmoll.gif prie koto neisirpsta niekaip lieka zalios kietos vietos kurias reik ismest.
tokiu neauginisu niekad.
As vesiu viska ir smulkmeniskai kaip augs ka duos ir t.t
Jau darausi lipuskes klijavimui ant daigu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2011 02 15, 18:45)
Auginu ''zelionyj izumrud''tikrai pasitaiko pernokint,bet mano skoniui labai patinka.,tik vaisiu neperdaugiausia.

Mane tos rusiškos veislės labai "veža", jaučiu kitais metais auginsiu pagrinde rusiškas kai apsilankysiu kalvariju turguj pas ta dieduka ar kokios sėklelėj biggrin.gif
O šiaip tai prašom nekentėt ir dažniau pareikšt savo nuomonę 4u.gif

QUOTE(jediara @ 2011 02 15, 18:52)
Žalieji ne iš Loretos sodų, bet nepatiko blush2.gif

Nu tai gerai, kad ne tie biggrin.gif

QUOTE(A.d. @ 2011 02 15, 19:11)
O mane labai gundė CHOCOLATE CERRY ,tai ir apie juos kokį žodelį... bigsmile.gif

šiemet pirmą kartą tik auginsiu, tai kai išdygs ir derliaus sulauksiu, tada galėsiu kažką pakomentuot smile.gif

QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 19:34)
1. kas ten apie marmande rase, man jie patys prasciaui kokius tik esu auginus schmoll.gif  prie koto neisirpsta niekaip lieka zalios kietos vietos kurias reik ismest. tokiu neauginisu niekad.
2.As vesiu viska ir smulkmeniskai kaip augs ka duos ir t.t
3.Jau darausi lipuskes klijavimui ant daigu biggrin.gif

1. tai gerai, kad ir nesusigundziau unsure.gif
2. sakyciau, visoms taip reiketu, butinai lauksim issamaus reportazo biggrin.gif 4u.gif
3.o kaip tu ant tu daigu klijuosi? as tai kolkas nesugalvojau kaip reikes atsizymet tas 20 veisliu kai sekliukes pasesiu g.gif bet jauciu reiks set i tokia juoda palete su atskirais kauseliais ir set eilem, jas pasizymet, nes kitaip po du daigus gatavai susimaisysiu g.gif gal turit kokiu ideju?
Atsakyti
as ilgai galvojau, siemet, seseiu ne i gulscius pokelius o stacius nes sesiu po maziau bet ivairiu ant tu dezuciu klijuoju lipukus , na lipnu popieriu ir rasau, isodinsiu po viena i sulciu pokelius stacius ant kiekvieno bus atskiras uzrasass, k

kai sodinu iskart zymiuos sasiuvinyje nusibraizius siltnamio ir sodinimo plana mirksiukas.gif taip labai patogu.

Bandysiu daryt ir uzrasus kokius, ant kartono klijuosiu irgi lipnu popieriu rasysiu su flamiku kur ant disku reik rasyt, ar dar kazkokiu kad nenusitrintu, ir risiu prie sniuro su kurio risiu pomidora, matysim kas gausis
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 20:08)
Mane tos rusiškos veislės labai "veža", jaučiu kitais metais auginsiu pagrinde rusiškas kai apsilankysiu kalvariju turguj pas ta dieduka ar kokios sėklelėj biggrin.gif
O šiaip tai prašom nekentėt ir dažniau pareikšt  savo nuomonę  4u.gif
Nu tai gerai, kad ne tie biggrin.gif
šiemet pirmą kartą tik auginsiu, tai kai išdygs ir derliaus sulauksiu, tada galėsiu kažką pakomentuot  smile.gif
1. tai gerai, kad ir nesusigundziau unsure.gif
2. sakyciau, visoms taip reiketu, butinai lauksim issamaus reportazo biggrin.gif  4u.gif
3.o kaip tu ant tu daigu klijuosi? as tai kolkas nesugalvojau kaip reikes atsizymet tas 20 veisliu kai sekliukes pasesiu g.gif bet jauciu reiks set i tokia juoda palete su atskirais kauseliais ir set eilem, jas pasizymet, nes kitaip po du daigus gatavai susimaisysiu g.gif gal turit kokiu ideju?

As tai seju kiekviena veisle i atskirus indelius ,kur buna 200gr ir sone uzrasau pavadinima,uztenka keliems metams,o ispikuoju taippat i atskirus indelius su uzrasais,tik siltnamyje tenka pavargt susodinant,nes jis nedidelis tik 6m ilgio,sudarau planeli ir viska surasau,nes auginu apie 20 veisliu.
Atsakyti
Atsiliepkit,kas dar rytoj prie Megos?
Pasižymėjau ir atskaičiavau sėklytes:
Venta9+vixiuke
Alekto
mamadonata
O_O lina
Greisi

dar A.d. įsimesim

Gal dar kas?


Papildyta:
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 18:34)

As vesiu viska ir smulkmeniskai kaip augs ka duos ir t.t


aš jau irgi sąsiuvinuką užsivedžiau blush2.gif kai veislių ne vieną kitą augini, tai sunku viską tiksliai atsimint doh.gif
Atsakyti
galima ir taip padaryt -ant popieriuko uzrasyt pomidoro veisles pavadinima ir ta popieriuka keliose vietose persmeigt su dantu krapstuku ,o dantu krapstuka i inda ismeigt salia seklu
Atsakyti
taisau klaidą blush2.gif kaip gerai, kad pastabių mamyčių yra thumbup.gif wub.gif

QUOTE(*TAU* @ 2011 02 15, 19:46)
Atsiliepkit,kas dar rytoj prie Megos?
Pasižymėjau ir atskaičiavau sėklytes:
Venta9
Alekto+vixiuke
mamadonata
O_O lina
Greisi

dar A.d. įsimesim

Gal dar kas?


Atsakyti


aš jau irgi sąsiuvinuką užsivedžiau blush2.gif kai veislių ne vieną kitą augini, tai sunku viską tiksliai atsimint doh.gif
[/quote]

as jau pasakojau kaip siltnamy darau -- susikarpau klijuote ,virtuvine staltiese,pailgom juostelem, rasau pavadinima su rasikliu, kur rasoma ant disku ,apjuosiu pomidoro kota ta juostele su uzrasu ir susegu su kanceliariniu "krokodilu",tik reikia kuo auksciau prisegti, kad pasodinus matytus ir taip kuo puikiausiai visa vasara man isstovejo uzrasai nebijo nei saules, nei vandens ir galima ,bet kada priejus paziuret , kas toks auga, tik kol susodini ir uzrasai daugiau vargo ,o vasara galima priejus uzsirasyt kiekvieno charakteristika i uzrasus ,kada prinoko ,kiek vaisiu uzaugino ir pan.
Atsakyti
TAU, o kada iš Vilniaus išvažiuojat? Gal pakeliui kur ir vilnietėms sulėkt?
Atsakyti