Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 16:57)
įdomu kada sodinti,

Oi, atsiprašau labai, vakar vėlai grįžau, tai net kompo neįsijungiau. Šiandien būtinai pažiūrėsiu ką rašo toje knygoje 4u.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 02 22, 17:00)
Corazon visur apie 9Lt, o Urme aš pirkau Sėkluvos, tai mokėjau 7,40Lt ž 10 sėklų...

*****, o aš tai paplojau virš 10 litų Shetelige blink.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 19:39)
gi Rafo du gražuoliukus bigsmile.gif  svarbiausia diena vėliau už kitus sėti, tiesiog sėklytės iškrapšytos iš pomidoro, kiek praplautos ir be jokio džiovinimo sukištos į žemę ant smūgio... ir va prašau -  pirmieji daigeliai biggrin.gif  čia geras lotuliukas.gif ir kaip toks žmogus turėtų atrodyt? hihihi.gif

Nieko sau kaip greitai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 22, 21:32)
Klausykit pomidorienės biggrin.gif Turiu rimtą klausimą: Ar įmanoma iš maxsiminių nebrangių sėklų AGRONOM išsiauginti pomidorų?  g.gif

Na, manau, kad viskas yra įmanoma. Tik tiek, kad jų daigai gana silpnai dygsta, neturi pakankamai augimo erergijos na ir derlius, aišku, yra ne kažkoks. Bet geromis augimo sąlygomis pomidorų užsiauginti galima, jei nėra tikslo gauti maximalų derliaus ir skonio rezultatą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 23, 09:19)
Niekaip nesuprantu, kokį jūs norit pajust ypatingą skonį pirkdamos pomidorus iš parduotuvės.....
...labai tikiuosi, kad jie užauginti naminėm sąlygom, atsiskleis visu savo tikruoju skoniu smile.gif tuo ir įdomus ekperimentas...

Suprantu, kad parduotuvinis - ne naminis, bet sumokėjus už juos europinę kainą norėjosi nors kokio "kabliuko"... o čia vos ne išspjaut norisi. Ir tokius sėt bet kokį norą užmuša.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2011 02 23, 08:03)
Labukas,
Pas mane rūšių galybė,bet tikiuosi kol ateis laikas sėti ateisiu į protą.
Žemė pas mane iš miško.Tuos kelis ,kur pasėjau žiūriu auga neblogai.
Tiesa pas ką pomidorai ,ar jų daigai serga juodąja kojele, patariama truputį papudruoti pelenų  smile.gif


GREISI - paaiskink kas per pomidoru liga - juodoji kojele?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 10:00)
Suprantu, kad parduotuvinis - ne naminis, bet sumokėjus už juos europinę kainą norėjosi nors kokio "kabliuko"... o čia vos ne išspjaut norisi. Ir tokius sėt bet kokį norą užmuša.. smile.gif

o aš tą "kabliką" matyt pajutau, nes kiek esu parduotuvinių ragavusi, man jie tikrai pasirodie kitokie...aišku tokie porūgščiai, bet kitoki... matyt aš labai pasiilgusi jau pomidorų, tai jaučiu, kad jeigu vasarą būčiau paragavus, tai irgi būčiau išmetus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 23 vasario 2011 - 10:04
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 23:19)
radau šiandien namie porą nesuvalgytų RAF. Patapę anie visiškai raudonais, be jokios užuominos į žalumą  g.gif Kažkokius ne tokius RAF mums pakišo.. gerai, kad ir nesodinsiu  biggrin.gif 
Bet vienas pliusas yra - šiandien vaikas juos valgo  smile.gif

Iš parduotuvėje pirkto vaisiaus tikrai neimčiau sėklų (neaišku, kokios jie rūšies) ir nesėčiau schmoll.gif Man net keista, kad Jūs, turinčios tokių puikių sėklų, "užsikabinote" už parduotuvinių pomidorų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 10:11)
Man net keista, kad Jūs, turinčios tokių puikių sėklų, "užsikabinote" už parduotuvinių pomidorų rolleyes.gif


taigi aš ir nemaniau anų sodint mirksiukas.gif Pirkau tik todėl, kad meginos rašė, jog jie skaniausi iš šiuo metu esančių parduotuvėse. Kadangi mano mažasis be galo mėgsta pomidorus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 12:22)
taigi aš ir nemaniau anų sodint  mirksiukas.gif  Pirkau tik todėl, kad meginos rašė, jog jie skaniausi iš šiuo metu esančių parduotuvėse. Kadangi mano mažasis be galo mėgsta pomidorus  wub.gif

Bet jei būtų patikę, jau būtumėt sėjusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 11:11)
Iš parduotuvėje pirkto vaisiaus tikrai neimčiau sėklų (neaišku, kokios jie rūšies) ir nesėčiau schmoll.gif  Man net keista, kad Jūs, turinčios tokių puikių sėklų, "užsikabinote" už parduotuvinių pomidorų rolleyes.gif

Tai rūšis kaip ir aiški, tik va tame ir cinkelis, kas iš tokios sėklytės išaugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 10:23)
Bet jei būtų patikę, jau būtumėt sėjusi  mirksiukas.gif


negaliu sakyt, kad tikrai ne, jei jau būtų tokie be proto skanūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 22:37)
Oho kiek dug veislių  blink.gif o kur juos po to dėti, nebent šeimyna labai didelė ir pomidorinė  biggrin.gif

o kur radot Auksinį Japoninį triufelį  ir "Juodasis mauras" ? gal pas dėduką Kalvarijų turguj...

Šeimoje tik 3 valgytojai bigsmile.gif Bet mes juos labai mėgstame, patinka daryti pomidorų padažą, sultis, savose sultyse konservuoti, marinuoti, visokie apkepai, su grietine, čeriukus kaip saulėgrąžas valgome thumbup.gif Per daug jų tikrai nebūna ax.gif

Pirkau Šiauliuose tokiame kioskelyje smile.gif Jei reikia, galiu nupirkti ir atsiųsti, nesunku 4u.gif
Ten sėklytės po 20-25 vnt. yra.
Bet aš manau, kad Vilniuje tikrai rasite 4u.gif
Bet aš ir tik sėsiu po kelias sėklytes, kitos bus kitiems metams smile.gif



Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 23, 12:24)
Tai rūšis kaip ir aiški, tik va tame ir cinkelis, kas iš tokios sėklytės išaugs biggrin.gif

Lauksime rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti