Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aš kadangi didžiausią dėmesį skiriu moliūginiams,nusprendžiau didelių lėšų pomidorų sėkloms neskirt...
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(*TAU* @ 2011 02 22, 19:47)
Mergaitės, su kuriom susitariau Marfą išsiųst po šalčių, vis stebiu orų prognozes, bet Šulija vis nedžiugina, va ir dabar prognozuoja šią savaitę tokius pat orus. Tai manau siųsiu ateinantį pirmadienį - kitą savaitę turėtų kaip ir atšilt mastau.gif

Tikrai neskubu, kai atšils, tada ir išsiųsi 4u.gif


Aš ir jau susidėliojau pomidorų sėklytes, jų tokia gausybė doh.gif neįsivaizduoju, kur reikės sukišti g.gif šiltnamis tai ne guminis biggrin.gif
Šiandien dar nusipirkau kelias rusiškas pomidorų sėklas ax.gif
De Barao geltonus,
Auksinį Japoninį triufelį,
Juodasis mauras,
Rozmarinas ružavi,
Izumrudnoje jabloko žali (užkrito lietuviškas pavadinimas blush2.gif )
Be šitų dar bandysiu augint:
Orkado, Kmicic, Toyoto, Corazon, Florenzia, Macarena, San Marzano, Tamaris, Colibri, Taiko, Black Russian, Pol Robson, ir dar begalę vyšninukų, gautų pernai iš GREISI wub.gif
Tikrai reikia guminio šiltnamio lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 22, 19:59)
Praktiški pasiūlymai NORFA
259
* Galioja 02.22–02.27 d.
DALEMA sėklos (įv. rūšių), 1 vnt.   45ct
045
* Galioja 02.22–02.27 d.

gal ligoniu dar atsiras lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

TAUuser posted image

user posted image

user posted image


nenervink,su tokia informacija doh.gif
merginos noriu paklaust i kokia ciuda zeme sejat savo brangenybes ,kad dar mano dziaugsmai nedygsta ,galvoju ,gal durpes mano chalturnos ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 22 vasario 2011 - 21:05
aš šiandien dar colibrių nusipirkau, viskas, jau reikia sėklų parduotuves ratais apeit, nes užėjus be pirkinio negaliu išeit lotuliukas.gif
Atsakyti
radau šiandien namie porą nesuvalgytų RAF. Patapę anie visiškai raudonais, be jokios užuominos į žalumą g.gif Kažkokius ne tokius RAF mums pakišo.. gerai, kad ir nesodinsiu biggrin.gif
Bet vienas pliusas yra - šiandien vaikas juos valgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 21:19)
radau šiandien namie porą nesuvalgytų RAF. Patapę anie visiškai raudonais, be jokios užuominos į žalumą  g.gif Kažkokius ne tokius RAF mums pakišo.. gerai, kad ir nesodinsiu  biggrin.gif 
Bet vienas pliusas yra - šiandien vaikas juos valgo  smile.gif

chameleonai lotuliukas.gif
O ką vaikas dėl skonio sako?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 21:33)
O ką vaikas dėl skonio sako?


nieko biggrin.gif Suvalgė kaip eilinį pomidorą, nekomentuodamas. Pirmiau griežtai buvo atsisakęs valgyt, nes pusiau žalias buvo.
Specialiai dabar paklausiau, kaip skonis. Ilgokai pagalvojęs vis dėlto pasakė, kad skanūs biggrin.gif
Xix, vos parašiau, atidavė man pomidoro likutį pasakęs, kad ne tokie jau ir skanūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 vasario 2011 - 21:51
QUOTE(daivaP @ 2011 02 22, 20:59)
Šiandien dar nusipirkau kelias rusiškas pomidorų sėklas ax.gif
De Barao geltonus,
Auksinį Japoninį triufelį,
Juodasis mauras,
Rozmarinas ružavi,
Izumrudnoje jabloko žali (užkrito lietuviškas pavadinimas blush2.gif )
Be šitų dar bandysiu augint:
Orkado, Kmicic, Toyoto, Corazon, Florenzia, Macarena, San Marzano, Tamaris, Colibri, Taiko, Black Russian, Pol Robson, ir dar begalę vyšninukų, gautų pernai iš GREISI wub.gif
Tikrai reikia guminio šiltnamio lotuliukas.gif


Oho kiek dug veislių blink.gif o kur juos po to dėti, nebent šeimyna labai didelė ir pomidorinė biggrin.gif

o kur radot Auksinį Japoninį triufelį ir "Juodasis mauras" ? gal pas dėduką Kalvarijų turguj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 22 vasario 2011 - 22:41
rugsti bambonke parasyk man i az,pameciau tave blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 23 vasario 2011 - 00:08
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 22:48)
... Suvalgė kaip eilinį pomidorą..... nes pusiau žalias buvo.
Specialiai dabar paklausiau, kaip skonis. Ilgokai pagalvojęs vis dėlto pasakė, kad skanūs biggrin.gif
............atidavė man pomidoro likutį pasakęs, kad ne tokie jau ir skanūs  lotuliukas.gif

Valgiau aš tą Raf ir pusžalį ir visai raudoną, meditavau ir būriau...nu niekaip sau negalėjau prisipažinti, kad skanu... schmoll.gif
Nekyla man ranka juos sėt.... unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Labukas,
Pas mane rūšių galybė,bet tikiuosi kol ateis laikas sėti ateisiu į protą.
Žemė pas mane iš miško.Tuos kelis ,kur pasėjau žiūriu auga neblogai.
Tiesa pas ką pomidorai ,ar jų daigai serga juodąja kojele, patariama truputį papudruoti pelenų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 22:19)
radau šiandien namie porą nesuvalgytų RAF. Patapę anie visiškai raudonais, be jokios užuominos į žalumą  g.gif Kažkokius ne tokius RAF mums pakišo.. gerai, kad ir nesodinsiu  biggrin.gif 

Aš kai pirkau tai nei vieno žalio nemačiau visi buvo į raudonumą, tik su žaliais dryžiais g.gif

QUOTE(Ex @ 2011 02 23, 08:37)
Valgiau aš tą Raf ir pusžalį ir visai raudoną, meditavau ir būriau...nu niekaip sau negalėjau prisipažinti, kad skanu... schmoll.gif
Nekyla man ranka juos sėt.... unsure.gif  blush2.gif

Niekaip nesuprantu, kokį jūs norit pajust ypatingą skonį pirkdamos pomidorus iš parduotuvės, gi jie visi pripurkšti etileno dujomis, kurios tik skatina brendimą, bet padaro pomidorą lyg guminį, bekvapį ir beskonį...
aš tai labai tikiuosi, kad jie užauginti naminėm sąlygom, atsiskleis visu savo tikruoju skoniu smile.gif tuo ir įdomus ekperimentas...
Atsakyti