Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Vessta @ 2011 02 22, 17:15)
pagal mano kelndoriu kovo 6,7

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 22, 16:18)
Ir aš vasario 16-osios pasėtus kalbinu kas dieną. Bet aniems nepatinka mano tiritambai sad.gif nedygsta...

Jei jau gražiuoju netinka - gąsdinti juos reikia bigsmile.gif Sakyk - kas čia dar vietą užima? Išmesiu, kitus sėsiu bigsmile.gif Mikliai išdyks bigsmile.gif

Nors jei rimčiau tai turbūt oras netinkamas... Pas mane paprika šaknelę išleido ir taip stovi ta kilpelė jau savaitę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 17:21)
įtariu, kad ne tik vienodai sėjom, bet dar ir iš vieno tiekėjo sėklas gavom  smile.gif  Iš Baltic seeds? Na, gal dar ne laikas, palauksim.

nea, tų nesisiunčiau iš BS, per vėlai sugalvojau, kad man jų reikia...tai Žalioj stotelė papirkau, bet irgi gražios beicuotos sėklos...manau, kad vis tiek ateis joms laikas irnesakyk.gif

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 17:39)
Jei jau gražiuoju netinka  - gąsdinti juos reikia  bigsmile.gif Sakyk - kas čia dar vietą užima? Išmesiu, kitus sėsiu  bigsmile.gif  Mikliai išdyks  bigsmile.gif

lotuliukas.gif arba išsigąs taip, kad nebenorės išlįsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2011 - 16:53
QUOTE(Nome @ 2011 02 22, 16:22)
Jei įdomu, vakare pažiūrėsiu smile.gif


įdomu kada sodinti, gal galit patarti kur geriau Vilniuje pirkti pomidorų sėklas. Ieškau jūsų pagirtųjų šiltnamiui:
"Delfine", "Marfa", "Corazon", "Totem" , "Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis" ar panašių gerų
(gal kas nors turit per daug sėklyčių ir galit parduoti

ir dar domina kaina, nes aš "žalia" pomidorų sodinime, tai jei brangios sėklos ir daigelio išauginti nepavyks, tai galvoju tada eiti į Kalvarijų turgavietę daigų pirkti...

Na šiek tiek prisibijau ar tikrai tą veislę parduoda, kuri būna prašyta, kad parduodama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 22 vasario 2011 - 17:00
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 16:53)
lotuliukas.gif arba išsigąs taip, kad nebenorės išlįsti lotuliukas.gif

nu tada ramia sąžine kitas sėt hihihi.gif
Nors gal šalia sėkmingai dygstančių "kolegų" vaizdas bus užkrečiantis ir "tinginėliai" išlys? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 17:57)
įdomu kada sodinti, gal galit patarti kur geriau Vilniuje pirkti pomidorų sėklas. Ieškau jūsų pagirtųjų šiltnamiui:
"Delfine", "Marfa", "Corazon", "Totem" , "Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis" ar panašių gerų
(gal kas nors turit per daug sėklyčių ir galit parduoti

ir dar domina kaina, nes aš "žalia" pomidorų sodinime, tai jei brangios sėklos ir daigelio išauginti nepavyks, tai galvoju tada eiti į Kalvarijų turgavietę daigų pirkti...

Na šiek tiek prisibijau ar tikrai tą veislę parduoda, kuri būna prašyta, kad parduodama.

Corazon visur apie 9Lt, o Urme aš pirkau Sėkluvos, tai mokėjau 7,40Lt ž 10 sėklų...

Marfa paprastai neparsiduoda- bandyk parašyt TAU - gal ji dar turės atliekamų sėklyčių...

Delfine man rodos net ir Maximoj būna, profesional linijos - irgi nėra pigios ax.gif

Kitų nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 17:57)
įdomu kada sodinti, gal galit patarti kur geriau Vilniuje pirkti pomidorų sėklas. Ieškau jūsų pagirtųjų šiltnamiui:
"Delfine", "Marfa", "Corazon", "Totem" , "Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis" ar panašių gerų
(gal kas nors turit per daug sėklyčių ir galit parduoti

ir dar domina kaina, nes aš "žalia" pomidorų sodinime, tai jei brangios sėklos ir daigelio išauginti nepavyks, tai galvoju tada eiti į Kalvarijų turgavietę daigų pirkti...

Na šiek tiek prisibijau ar tikrai tą veislę parduoda, kuri būna prašyta, kad parduodama.

Justiniskese,Taikos g.1 lygtais yra parduotuve"viskas sodininkams",cia prie sirdies chirurgijos centro.Kainos tikrai normalios.As ten vakar pirkau Corazon (6,90Lt) apie12 seklu ir Polfast(1.50Lt),ir dar visokiausiu seklu.Ant pakeliu parasyta,kad daigumas patikrintas tongue.gif Nezinau,kiek cia tiesos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 22 vasario 2011 - 17:10
Dėkui, aaagnex ir smala už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif smile.gif ,

bandysiu ieškoti. Taip ir galvojau, kad bus tos geros sėklytės jos iš brangesnių.

Dabar turiu nusipirkus 1 pakelį sėklų "Taifun H" iš "Sėkluvos" už 2,10 lt , gal nebus visai prastos.

O brangesnes sėklas dar dvejoju ar pirkti, nesu tikra ar man išaugs tie sodinukai blokinio namo bute iki gero didumo sodinimui blush2.gif
"Polfast" pagal aprašymą pasirodė patrauklūs pomidorai dėl savo ankstyvumo thumbup.gif ir nebrangūs .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 22 vasario 2011 - 17:36
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 18:25)
Dėkui, aaagnex ir  smala už atsakymus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  smile.gif ,
O brangesnes sėklas dar dvejoju ar pirkti, nesu tikra ar man išaugs tie sodinukai blokinio namo bute  iki gero didumo sodinimui  blush2.gif

Zinokit,jei nespes uzaugti bute,tai tikrai atsigriebs siltnamyje tongue.gif Praeitais metais veziau savo daigintus pomidorus sodinti i siltnami -tai nepalyginsi,ka bobulytes turguje siulo :ir aukstus,ir storus.Omano tokie mazyciai ir plonyciai blush2.gif Mama net abejojo tais daigais lotuliukas.gif Ir ka jus manot- tikrai atsigriebe pasodinti siltnamyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 02 22, 17:48)
Praeitais metais veziau savo daigintus pomidorus sodinti i siltnami -tai nepalyginsi,ka bobulytes turguje siulo :ir aukstus,ir storus.Omano tokie mazyciai ir plonyciai  blush2.gif Mama net abejojo tais daigais  lotuliukas.gif Ir ka jus manot- tikrai atsigriebe pasodinti siltnamyje  thumbup.gif


O tai čia gera naujiena thumbup.gif tai gal jau buvo šilta ir todėl vežėt, neauginot.

man tie iš turgaus irgi tokie tvirti ir stori atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 22, 16:57)
įdomu kada sodinti, gal galit patarti kur geriau Vilniuje pirkti pomidorų sėklas. Ieškau jūsų pagirtųjų šiltnamiui:
"Delfine", "Marfa", "Corazon", "Totem" , "Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis" ar panašių gerų
(gal kas nors turit per daug sėklyčių ir galit parduoti

ir dar domina kaina, nes aš "žalia" pomidorų sodinime, tai jei brangios sėklos ir daigelio išauginti nepavyks, tai galvoju tada eiti į Kalvarijų turgavietę daigų pirkti...

Na šiek tiek prisibijau ar tikrai tą veislę parduoda, kuri būna prašyta, kad parduodama.

Corazon,"Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis - rasi Kalvariju turguj.
Čiornyj mavr", "japoniškas avietinis - po 2 lt, pas dieduka apie kuri cia temoje kalbama. O ir taip pas ji visos seklos po 2 litus pokelis, kuriame apie 30 seklu, 4u.gif
Atsakyti
Dabar geros dienos bus KOVO 6,7,8 ir 16,17d. tai va reikia orientuotis set tom dienom ,ir dar ziuret ,kaip cia kazkas minejo is pomidorininkiu ,kad nebut antradienis ,kad kirmeles pomidoru nesuestu g.gif

norejau paklaust kas cia per pomidoras JAPONISKAS AVIETINIS - kazkas naujo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 22 vasario 2011 - 18:38