Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(edinka @ 2011 02 22, 15:07)
Manija tikrai nepraeis, bet paslėpsim žemėj sėkleles ir vyrams bus ramiau  mirksiukas.gif

Na taip, iš dėželės "Nauji pakeliai" persikelia į dėželę "Praplėšti pakeliai" - pastaroji taip jau akysna nekrenta kaip pirmoji... hihihi.gif
O ramiau nebus.... palangės nustatytos daigais gi irgi stipriai matosi ax.gif
Atsakyti
Saintlina, kurią dieną sėjai?
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 15:14)
Saintlina, kurią dieną sėjai?


vasario 16-tą.
Papildyta:
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 15:14)
O ramiau nebus.... palangės nustatytos daigais gi irgi stipriai matosi  ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
joo, ramybė dabar nusimato ne anksčiau lapkričio..
Atsakyti
AUSRONE,labai ačiū jums 4u.gif Neatsistebiu moterų gerumu wub.gif Turbūt čia vienintelės temos,kuriose toks geranoriškas kolektyvas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 16:26)
vasario 16-tą.

aš irgi tą pačią dieną sėjau, bet pas mane dar neišlindę...sakau, gal reikėjo tas sėklytes pabrinkint ir pašaldyt? nes šilumos tai kaip ir normaliai g.gif o gal tiesiog dar ne laikas, pas mane paprikos po 7 dienų sudygo, čiliai kiek ilgiau dygsta, o va pomidorai tikėjausi po 5-4 dienų jau pradės lįst g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2011 - 15:40
QUOTE(Alekto @ 2011 02 22, 16:36)
AUSRONE,labai ačiū jums 4u.gif  Neatsistebiu moterų gerumu wub.gif Turbūt čia vienintelės temos,kuriose toks geranoriškas kolektyvas ax.gif

Baikit jūs su tom dėkavonėm, taigi bendram labui viskas daroma 4u.gif ir kas gi daugiau jeigu ne ligonis ligonį labiau supranta šitoj temoj biggrin.gif
Atsakyti
nu zinokit ,kad ir mano nedygata ,as sejau vasario 17d
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Tyliai skaitau sia temele domiuosi,o dabar noriu paklausti ax.gif gal kuri zinote kada artimiausiu laiku geros dienos seti pomidorus?Ankstyvuosius jau bandyciau,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2011 02 22, 16:12)
Sveikos merginos 4u.gif Tyliai skaitau sia temele domiuosi,o dabar noriu paklausti ax.gif gal kuri zinote kada artimiausiu laiku geros dienos seti pomidorus?Ankstyvuosius jau bandyciau,aciu 4u.gif


pagal mano kelndoriu kovo 6,7
Atsakyti
Ir aš vasario 16-osios pasėtus kalbinu kas dieną. Bet aniems nepatinka mano tiritambai sad.gif nedygsta...
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 15:39)
aš irgi tą pačią dieną sėjau, bet pas mane dar neišlindę...sakau, gal reikėjo tas sėklytes pabrinkint ir pašaldyt? nes šilumos tai kaip ir normaliai g.gif o gal tiesiog dar ne laikas, pas mane paprikos po 7 dienų sudygo, čiliai kiek ilgiau dygsta, o va pomidorai tikėjausi po 5-4 dienų jau pradės lįst g.gif


įtariu, kad ne tik vienodai sėjom, bet dar ir iš vieno tiekėjo sėklas gavom smile.gif Iš Baltic seeds? Na, gal dar ne laikas, palauksim.
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 02 22, 16:15)
pagal mano kelndoriu kovo 6,7

Pagal mano kiek kitaip, man rods biggrin.gif . Tik neatsimenu kaip lotuliukas.gif .
Turiu va tokią knygą

user posted image
Jei įdomu, vakare pažiūrėsiu smile.gif
Atsakyti