Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 14:12)
EX, man rodos, tu panasiu laiku kaip as Polfast sejai.. ar sudygo ..

Sudygo. Du sėjau, du ir turiu. Dar ir kitokių po dvi sėklas neiškentusi pasėjau, visi jau sudygę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 14:17)
pas mane irgi Polfastas nesudygęs, vakar tikrinau, kiti pomidorai irgi g.gif

Merginos,o kodel taip anksti sejot?As polfast tik vakar nusipirkau-maniau,kad kovo pradzioje reiketu seti g.gif Ar as cia jau veluoju su ankstyvaisiais pomidorais help.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad po 4 savičių prasidės visuotinis dejavimas, kad nėr kur dėt pomidorų, šiltnamyje dar labai šalta, o ant palangės jie jau vargsta, jiems trūksta erdvės. Pagyvensim-pamatysim. Aš tikrai nesėsiu be kovo 8d. Išbandytas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 02 22, 14:58)
Aš irgi manau, kad po 4 savičių prasidės visuotinis dejavimas, kad nėr kur dėt pomidorų, šiltnamyje dar labai šalta, o ant palangės jie jau vargsta, jiems trūksta erdvės. Pagyvensim-pamatysim. Aš tikrai nesėsiu be kovo 8d. Išbandytas reikalas.

drinks_cheers.gif ir aš taip pat,pakanka ir kovą pasėt.Vistiek pirma pradedu valgyti nei kaimynė ax.gif
Atsakyti
Jau matau atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 14:26)
Nu tikrai mažoka rūšių  ax.gif  Net pas mane daugiau hihihi.gif

tai čia tik viešai deklaruojamos ir planuojamos sėt, o kiek jų yra tiksliai tai net baisu skaičiuot lotuliukas.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 22, 14:32)
nu jei susitikimas SEKLELEJ tada be piniginiu ,o tai pardavejos pagalvos kad apiplesimas thumbup.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(smala @ 2011 02 22, 14:54)
Merginos,o kodel taip anksti sejot?As polfast tik vakar nusipirkau-maniau,kad kovo pradzioje reiketu seti g.gif Ar as cia jau veluoju su ankstyvaisiais pomidorais  help.gif

šiaip rašo, kad pomidorus galima nuo vasario vidurio iki kovo pabaigos sėt mirksiukas.gif pasisėjom ankstyvuosius, o didžioji sėja dar laukia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2011 - 14:12
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 14:11)
tai čia tik viešai deklaruojamos ir planuojamos sėt, o kiek jų yra tiksliai tai net baisu skaičiuot lotuliukas.gif
lotuliukas.gif
šiaip rašo, kad pomidorus galima nuo vasario vidurio iki kovo pabaigos sėt mirksiukas.gif pasisėjom ankstyvuosius, o didžioji sėja dar laukia biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Aš ir kelis ankstyvus jau pasėjau, kiti dar palauks kovo pradžios.
Dėkui AUŠRONE už sėklytes 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2011 02 22, 15:37)
Dėkui AUŠRONE už sėklytes 4u.gif .

Tai gi nėr už ką mirksiukas.gif Bet kaip greitai paštas dirba, aš apakus, per vieną dieną laiškus pristato thumbup.gif
Atsakyti
as sian buvau kalvariju turguje seklyciu pirkti, tai suradau ko norejau. Be to gal galite parasyti nuomene apie PROMYK, kadangi norejau pirkti agata, tai man isiule sias.
Dar uzejau i zaliaja stotele tai visai sirdis apsalo. Tiek visko reikia smile.gif gerai, kad pinigu neturejau daug pasiemusi. As esu pamisusi del kardeliu ir tupliu, tai niekada abejingai pro jas nepraeinu.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2011 02 22, 13:58)
Aš irgi manau, kad po 4 savičių prasidės visuotinis dejavimas, kad nėr kur dėt pomidorų, šiltnamyje dar labai šalta, o ant palangės jie jau vargsta, jiems trūksta erdvės.


taigi ir nesėjam viso savo arsenalo. Kelis daigus ankstyvesniam derliui. Taip pat išbandyta.
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 13:48)
Sudygo. Du sėjau, du ir turiu. Dar ir kitokių po dvi sėklas neiškentusi pasėjau, visi jau sudygę smile.gif


ar beicuoti Polfast buvo?
Vis ieškau priežasties, ko čia maniškiai nekruta ax.gif Gal kalendorius koks aniems įprogramuotas, kad be kovo šiukštu nei uodegėlės nerodytų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linagele @ 2011 02 22, 10:06)
...,as jau nuo savo namiskiu slepiu naujas rusis,kurias isigyju. Greiciau ta sejimo diena ateitu,tada gal jau butu ramu?

QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 12:58)
.... Bijau kad naivu manyt kad manija po sėjimo dienos praeis 

Manija tikrai nepraeis, bet paslėpsim žemėj sėkleles ir vyrams bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 22, 11:04)
DEKUI  TAU uz seklas ,jau gavau ,
DEKUI AUSRAP uz seklas ,jau gavau
DEKUI AUSRONEI uzseklas,jau gavau jums visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif


mergaitės, gal pas ką nors dar atliko sėklų ir galit pasidalinti aukštaūgių pomidorų šiltnamiui (nusipirkčiau pavedimu, labai tinka siuntimas paštu) smile.gif
Atsakyti