Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(kuksiene @ 2011 02 22, 11:19)
4u.gif Sveikos, turiu pomidoru hoire de crime, green zebra, hugo galėčiau pasikeisti ant paprikos penio mirksiukas.gif arba gal agurku turi kokiu mandresniu g.gif kuo jie prastesni už pomidorus? blush2.gif Jau matau užmarinuotus tongue.gif


agurku yra kitas puslapis ,cia pomidorininku susiburimas
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 12:58)
Ale realiai. Stoviu Sėklelej , šalia dar kelios pirkėjos - o aš ir mintyju  "o gal iš forumo"  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif man atrodo reikėtų mums kokį meetą susiorganizuot, kad susipažintumėm gathering.gif Jau tada atsišnekėtumėm, pomidorų sėklytėm apsikeistumėm ir šiaip gerai laiką praleistumėm alc.gif biggrin.gif

Beje, koks tos Sėklelės adresas, renku info kitiems metams lankytinoms vietoms kituose miestuose, tsakant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2011 - 12:54
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 12:53)
lotuliukas.gif man atrodo reikėtų mums kokį meetą susiorganizuot, kad susipažintumėm gathering.gif Jau tada atsišnekėtumėm, pomidorų sėklytėm apsikeistumėm ir šiaip gerai laiką praleistumėm alc.gif  biggrin.gif


nu tai as tik uz toki pasiulyma drinks_cheers.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 22, 13:54)
nu tai as tik uz toki pasiulyma drinks_cheers.gif  4u.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Tik reikia sugalvot kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 12:57)
drinks_cheers.gif Tik reikia sugalvot kur biggrin.gif


butent,kur nors per viduri ,kad visoms padruskem but nepertoliausiai gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 12:57)
drinks_cheers.gif Tik reikia sugalvot kur biggrin.gif

dar kyla klausimų - Sėklelėj lotuliukas.gif Lankytina vieta nr.1 bigsmile.gif
Atsakyti
tai turbūt Kaunas jau taip arčiau vidurio biggrin.gif tik jaučiu toliau gyvenančiom bus sunkoka išsiderinti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 02 22, 14:07)
dar kyla klausimų - Sėklelėj  lotuliukas.gif Lankytina vieta nr.1  bigsmile.gif

tai jau tikrai, MB pasakysiu, kad reikia į Kauną palėkt dėl pomidorų sėklų, bo mažai dar man 20 rušių lotuliukas.gif
Atsakyti
EX, man rodos, tu panasiu laiku kaip as Polfast sejai.. ar sudygo jie pas tave? Blyn, pas mane iki siol nei maziausio gyvybes pozymio. Prakrapsciau zemes - nu tokios pat seklos kaip katik is pakelio blink.gif Ant radiatoriaus sedi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 14:12)
EX, man rodos, tu panasiu laiku kaip as Polfast sejai.. ar sudygo jie pas tave?  Blyn, pas mane iki siol nei maziausio gyvybes pozymio. Prakrapsciau zemes - nu tokios pat seklos kaip katik is pakelio  blink.gif Ant radiatoriaus sedi  blink.gif

pas mane irgi Polfastas nesudygęs, vakar tikrinau, kiti pomidorai irgi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 22 vasario 2011 - 13:18
Ačiū visoms atsakiusiom, kur bazuojasi diedukas Kalvarijų turguj 4u.gif .
***** nuėjom su kolege ir ieškom dieduko (nu kaip minimum 70 metų). Į sėklas net nežiūrim-dieduko ieškom. Nerandam g.gif . Trūko kantrybė priėjau prie vyro ir paklausiau-ar jūs čia tas garsusis sėklų pardavėjas. Pradėjo juoktis. ne toks jau ir diedukas rolleyes.gif .
Tai atsilaikiau prieš sėklų gausą ir papirkau tik RODSTVIENICA (tamsūs) ir OGORODNIK (sakė vintažas lotuliukas.gif ). Nežinau kur aš tiek kišiu tų pomidorų, ypač kai jie dėl manęs tai buvę nebuvę blush2.gif . Kažkokia nepaaiškinama visuotinė manija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 22, 13:10)
tai turbūt Kaunas jau taip arčiau vidurio biggrin.gif tik jaučiu toliau gyvenančiom bus sunkoka išsiderinti g.gif
Papildyta:

tai jau tikrai, MB pasakysiu, kad reikia į Kauną palėkt dėl pomidorų sėklų, bo mažai dar man 20 rušių lotuliukas.gif

Nu tikrai mažoka rūšių ax.gif Net pas mane daugiau hihihi.gif
Atsakyti
nu jei susitikimas SEKLELEJ tada be piniginiu ,o tai pardavejos pagalvos kad apiplesimas thumbup.gif
Atsakyti