Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Nome @ 2011 02 21, 22:28)
Ačiū 4u.gif, bandysim ieškot . Tik nežinau dar ko aš iš to dieduko noriu  lotuliukas.gif .
O tos sėklos kokios nors naminės (nu paties surinktos) ar pakeliuose "firminiuose"? Kad nenusikalbėčiau priėjusi  rolleyes.gif
O jėzau, nu galėjot pasakyt, kad neskanūs  lotuliukas.gif
Juokauju  4u.gif

Kiek suprantu tai namines smile.gif As kaip emiau rinkinuka (buvo susegti i atviruka), tai jame net 11 pakeliu, nors visa laika maniau kad 10. O seklytes subertos i mazucius plastikinius, permatomus maiselius su uzspaudimu.
Atsakyti
Ieškau vieno atsakymo... Nu labai sorry, bet nepajėgi aš tokiais tempais temos suskaityt, kad pati susieškot... blush2.gif

užsisakiau Super sweet 100. Daugmaž viskas aišku, bet kokio aukščio jie užauga, gal galėtų kas man atsakyt? unsure.gif Nes labai prieštaringą info gaunu....
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 21, 22:53)

kaip aukstyn kojom, pakast lapus o saknis i virsu blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif


o taip ir sodina- kibiro dugne skyle ir pakabinama aukstai , i ta skyle pasodinama pomidoras ir gaunas aukstyn kojom,bet galvoju svyranti koki i kibira pasodint normaliai,pakabint aukstai ir te jis svirs ,kaip sulfinijos g.gif ka jus i tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 21, 23:43)
Merginos ,kurie pomidorai yra svyrantys, prasom pavadinima ,gal jau man prireike ir ju g.gif ,sodint juos 'aukstyn kojom" ?

Oi, LOLITA, jau tikriausiai sumušt rekordą iki 100 veislių nori lotuliukas.gif

Yra visai fainų, viliojančiai ir šauniai atrodančių svyrančių balkoninių pomidorų wub.gif Berods pavadinimas TUMBLING TOM raudoni ir geltoni, nehibridiniai. Aš jų neturiu, bet kai kurios siuntėsi. Tik jų visai nereikia sodint aukštyn kojomis, jie normaliai auga, o šakos pačios svyra, kaip surfinijos.... rolleyes.gif

Kiek žinau, kas pernai pomidorus augino "aukštyn papais", toks triukas nepasiteisino.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2011 02 21, 23:56)

užsisakiau Super sweet 100. Daugmaž viskas aišku, bet kokio aukščio jie užauga, gal galėtų kas man atsakyt? unsure.gif  Nes labai prieštaringą info gaunu....


aukštaūgiai jie. O kas sugeba kitokią info pateikt? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 07:17)
Tik jų visai nereikia sodint aukštyn kojomis, jie normaliai auga, o šakos pačios svyra, kaip surfinijos.... rolleyes.gif

Kiek žinau, kas pernai pomidorus augino "aukštyn papais", toks triukas nepasiteisino.


aš pernai auginau vazone Green sausage, jis svyrantis. Vargo jis, nabagas, tam vazone doh.gif Nebekankinsiu daugiau pomidorų, lai auga šiltnamyje, kur erdvės pakanka.
Papildyta:
QUOTE(linagele @ 2011 02 21, 21:19)
Ziurinejau siandien SPERLI SAMEN firmos pomidorus. Taip niezti rankos AGRO F1 pomidoru seklu nusipirkti,bet kaina vis sulaiko.Kazin kodel tos firmos seklos tokios brangios 8-seklos, apie 15Lt.


šitie ir mane vilioja. Bet turiu San Marzano paskutinės kartos, o čia to paties tipo, tai kaip nors susilaikysiu. Sperli firmos visos sėklos brangios.. bet man pasiteisina jų pirkimas visada. O šitie AGRO, užmečiau akį, ir Vokietijoj beveik 4 eurus kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 08:32)
aukštaūgiai jie. O kas sugeba kitokią info pateikt?  blink.gif.

Tu žinok, kad tikrai kartais skirtingos firmos vis kitaip apibūdina veislę. Jei nebūčiau pati mačiusi, galvočiau kad kažkam vaidenasi. Kaip pavyzdį galiu pasakyt apie pomidorus Delfin. Firma S&G aprašyme ant pakelio sako, kad Delfin yra neriboto augimo, užauga iki 4 m aukščio, kita (firmos nepamenu) rašo, kad tai riboto augimo pomidoras, užaugantis iki 1.5 m.. blink.gif
Nu skirtumas, sakyčiau, ne 5 cm..
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 07:46)
Kaip pavyzdį galiu pasakyt apie pomidorus Delfin. Firma S&G aprašyme ant pakelio sako, kad Delfin yra neriboto augimo, užauga iki 4 m aukščio, kita (firmos nepamenu) rašo, kad tai riboto augimo pomidoras, užaugantis iki 1.5 m..  blink.gif
Nu skirtumas, sakyčiau, ne 5 cm..


bet abiem atvejais bent jau aukštaūgiai biggrin.gif
Matyt, tas 'neriboto augimo' teisiog išverstas iš 'Indeterminate'.
Nuėjau patikrint, kas pas mane užrašyta ant pakiuko Delfine - iki 1.5 m, firma Sėklos.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 08:58)
Nuėjau patikrint, kas pas mane užrašyta ant pakiuko Delfine - iki 1.5 m, firma Sėklos.

lotuliukas.gif
Aš prieš rašydama irgi patikrinau, pakelis man prieš nosį - Delfine - aukštis 4 m, firma S&G.
Reiškia mano aukštesni šiek tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Rytą pradedu nuo pomidorų temos skaitymo lotuliukas.gif
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 21, 23:09)
As kaip emiau rinkinuka (buvo susegti i atviruka), tai jame net 11 pakeliu,

O kiek toks rinkinukas kainavo? rolleyes.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 07:46)
Sperli firmos visos sėklos brangios.. bet man pasiteisina jų pirkimas visada.

O kur juos perkat? ax.gif
Jėzau, lyg man dar negana būtų doh.gif
Atsakyti
[quote=saintlina,2011 02 22, 08:46] Sperli firmos visos sėklos brangios.. bet man pasiteisina jų pirkimas visada. O šitie AGRO, užmečiau akį, ir Vokietijoj beveik 4 eurus kainuoja.

O kokius Sperli samen firmos pomidorus auginate?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 08:08)
Aš prieš rašydama irgi patikrinau, pakelis man prieš nosį - Delfine - aukštis 4 m, firma S&G.
Reiškia mano aukštesni šiek tiek lotuliukas.gif


pagal šiltnamį ir pomidorai biggrin.gif Kiekvienam pagal poreikius, taip gaunas biggrin.gif
O kokie pernai pas tave jie užaugo? Lipai kopėčiom padangėsna skint?


Papildyta:
QUOTE(Nome @ 2011 02 22, 08:28)
O kur juos perkat?  ax.gif
Jėzau, lyg man dar negana būtų  doh.gif


Schetellige 4u.gif
Atsakyti
Nu,bet kas per velnias tos seklos,perki perki ir vis negana,as jau nuo savo namiskiu slepiu naujas rusis,kurias isigyju. Greiciau ta sejimo diena ateitu,tada gal jau butu ramu?
Atsakyti