Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 16:41)
as irgi darysiu pervedima is sito i sita banka, o kodel klausi g.gif  g.gif  g.gif


matyt, todėl, kad bankas ima komisinį mokestį už lėšų įskaitymą į sąskaitą.
Taigi, mergikės, kas darysit pavedimus, neužmirškit užmest tos sumelės, nes kitaip TAU šitas geras darbas nuostolingas pataps mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 15, 16:24)

O dabar apie reikalą biggrin.gif
Sėklas jau nupirkom thumbup.gif kol jos keliauja pas mane, tai turiu minutėlę laiko parašyt visoms až. Būkit kantrios, please, nes net copy-paste metodu tai šiek tiek užrunka doh.gif

thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 18:10)
matyt, todėl, kad bankas ima komisinį mokestį už lėšų įskaitymą į sąskaitą.
Taigi, mergikės, kas darysit pavedimus, neužmirškit užmest tos sumelės, nes kitaip TAU šitas geras darbas nuostolingas pataps  mirksiukas.gif


uzmest tai uzmesiu kad bent sokoladas iseitu ar bananu kg,
ale geriausiai skaitau Tau , na ta prasme man, galvoju kas cia per stebuklas, nukenciu pati nes pati vedu lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif

bet ir zirafoms daeina mirksiukas.gif

aciu uz paaiskinima
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 19:10)
matyt, todėl, kad bankas ima komisinį mokestį už lėšų įskaitymą į sąskaitą.
Taigi, mergikės, kas darysit pavedimus, neužmirškit užmest tos sumelės, nes kitaip TAU šitas geras darbas nuostolingas pataps  mirksiukas.gif

Taip, po 1,40 Lt reikia pridėti, nes SEB bankas nuskaičiuoja komisinius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 17:17)
1.O tai kokia čia veislė, jei spalva ruda? g.gif Gal šokoladinė kokia?

2. Jasminia ir man vis kirbėjo nusipirkt, apie juos girdėjau skaniai-palankius pletkus, bet vis atidėliojau, tai taip ir liko..

1. Taip, CHOCOLATE CERRY mirksiukas.gif
2.Nu tas tai gerai, man ypač skanūs pletkai patinka biggrin.gif neliūdėk, kitiems metams parašysiu išsamią dosje ar verta augint 4u.gif

Nu bet kai primečiau, 20 veisliu auginsiu biggrin.gif o daugiausiai esu 7 auginusi...ką čia ir bepridurti, visiškas nupušimas gatavai laugh.gif iš užsienio tai jau atšoko fantazija siųstis, nes realiai kai primečiau... doh.gif gerai, kad liga dar taip neįsisiubavusi ir prablaivėjimas kartais užeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 15, 14:52)
Tėvas pernai nuskynė keletą pradėjusių nokt juodų pomidorų ir išmetė, sako, kažko pūt pradėjo, pajuodo... doh.gif  lotuliukas.gif ..nesuprato žmogelis..


aš pernai bendradarbei atnešiau visokiausių veislių pomidoriukų priskynus, tai sakė, kad vyras juodus išmetė kaip supuvusius biggrin.gif Patys skaniausi i to bliūdo buvo biggrin.gif
O vaikai mano nevalgo nei juodų, nei geltonų. Jiems pomidoras turi būt raudonas ir joks kitoks.
Papildyta:
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 17:15)
neliūdėk, kitiems metams parašysiu išsamią dosje ar verta augint 4u.gif


aš irgi lauksiu tos dosjė, nes irgi išsižiojus vėpsojau į Jasminia, ale kažkokiu nesuvokiamu man būdu nenusipirkau..
O pro sėklų stendus Maximoj einu visiškai ramiai - ten gi nieko įdomaus nėr
irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 15, 18:12)
Taip, po 1,40 Lt reikia pridėti, nes SEB bankas nuskaičiuoja komisinius rolleyes.gif

o swedbankas nuskaičiuoja 1,2 lt smile.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 18:17)
O vaikai mano nevalgo nei juodų, nei geltonų. Jiems pomidoras turi būt raudonas ir joks kitoks.

maniškiai tai tik geltonus ir raudonus teregavę, bet įtariu reakcija bus panaši biggrin.gif , ypač kas liečia rudus, juodus ir žalius...
o dėl žalių tai irman pačiai jaučiu vis atrodys, kad jie neprinokę ir pernokinsiu tuos kiwius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 15, 19:23)

o dėl žalių tai irman pačiai jaučiu vis atrodys, kad jie neprinokę ir pernokinsiu tuos  kiwius doh.gif

Žalius auginau, bet nepatiko nei išvaizda, nei skonis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 15, 18:21)
aš irgi lauksiu tos dosjė, nes irgi išsižiojus vėpsojau į Jasminia, ale kažkokiu nesuvokiamu man būdu nenusipirkau..
O pro sėklų stendus Maximoj einu visiškai ramiai - ten gi nieko įdomaus nėr
irnesakyk.gif

Aš tai labai tikiuosi, kad ne viena tas dosje rašysiu, labai norėčiau ir kitų paskaityt rolleyes.gif
O Žalioj stotelėj dar labai ant RONDELLO gundžiausi, jau taip irgi patiko tas aprašymas, bet matyt jau sveikstu, kad nepasiėmiau biggrin.gif
Į Maximos stendus aš irgi nebežiūriu, bet šiandien prieš mane viena moteriškė buvo pasidėjusi prie kasos MARMANDE veislę, tai kažkaip net permasčiau, kad kažkur aš apie ją skaičiau ir kad visai neblogai buvo aprašyta, bet gerai, kad jau netoli kasos buvau, tai nebegrįžau studijuot kas ten per veislė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hugutel22 @ 2011 02 15, 16:41)
as irgi darysiu pervedima is sito i sita banka, o kodel klausi g.gif  g.gif  g.gif

kad mums padarius gera darba,pati nuostolio nepatirtu biggrin.gif
As praeitais metais pirma karta paragavau juodu,tai jau siemet auginsiu Ciornyj Princ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 15, 18:30)
Žalius auginau, bet nepatiko nei išvaizda, nei skonis  schmoll.gif

Čia tu apie tuos kiwius iš Loretos sodų?
Atsakyti

merginos ,visi bankai nuskaito banko paslaugas neapsirikit ,reik dadet ir sokoladui uz varga !
Atsakyti