Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

laikymo patarimai

Šindien "Maimoje" XX nusipirkau pomidorų sėklų MARMANDE ,

gal kas jau auginote ir žinot ar geros. bigsmile.gif

O 7-nį "Ermitaže" buvo nuolaida viskam - 25 proc., tai nusipirkom kai kurių sėklų,

durpių tablečių diginimui (10 tablečių kainavo 2,29 - 25 proc.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 21 vasario 2011 - 20:42
Marmande vienais metais auginau. Elementarus, tiesiog pomidorai ir tiek. Bet siemet auginsiu, dar karta isitikinti reikia.
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2011 02 21, 23:12)
Marmande vienais metais auginau. Elementarus, tiesiog pomidorai ir tiek. Bet siemet auginsiu, dar karta isitikinti reikia.

Tikriausiai patiko, kad ir šiemet auginsi rolleyes.gif
Atsakyti
Ziurinejau siandien SPERLI SAMEN firmos pomidorus. Taip niezti rankos AGRO F1 pomidoru seklu nusipirkti,bet kaina vis sulaiko.Kazin kodel tos firmos seklos tokios brangios 8-seklos, apie 15Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linagele: 21 vasario 2011 - 21:24
Nu bet kas darosi, siandien is Maximos atsitempiau Golden cherry lotuliukas.gif :juos kaip balkoninius tikriausiai jau ir pats laikas seti?
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 02 21, 22:27)
Nu bet kas darosi, siandien is Maximos atsitempiau Golden cherry lotuliukas.gif  :juos kaip balkoninius tikriausiai jau ir pats laikas seti?



Tai,kad parasyta ant pokiuko,kad seti kovo-balandzio men.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 22:18)
Tikriausiai patiko, kad ir šiemet auginsi  rolleyes.gif

Na vat pomidorai, kaip pomidorai. Bet patikrinsiu dar karta, gal siemet bus skanesni biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien prasisukau "Sėklelėje" tarp pomidorų sėklų. Asortimentas sumažėjęs, bet sakė, jeigu gerai atsimenu, trečiadienį turėtų pasipildyti asortimentą smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 21, 21:50)
Šiandien prasisukau "Sėklelėje" tarp pomidorų sėklų. Asortimentas sumažėjęs, bet sakė, jeigu gerai atsimenu, trečiadienį turėtų pasipildyti asortimentą  smile.gif.

Trukt uz vadziu............ lotuliukas.gif
tik neberasykit nauju pavadinimu lotuliukas.gif
Nebereikia nieko , nebereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 02 21, 19:16)
diedukas ir bobutė skirtinguose kioskeliuose sėdi prie to įėjimo kur arčiausiai Žalios stotelės.

Ačiū 4u.gif, bandysim ieškot . Tik nežinau dar ko aš iš to dieduko noriu lotuliukas.gif .
O tos sėklos kokios nors naminės (nu paties surinktos) ar pakeliuose "firminiuose"? Kad nenusikalbėčiau priėjusi rolleyes.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 02 21, 19:47)
žinok, skanūs, choleros.. Tik pernykštė vasara jiems visai nekokia pasirodė.

O jėzau, nu galėjot pasakyt, kad neskanūs lotuliukas.gif
Juokauju 4u.gif
Atsakyti
Merginos ,kurie pomidorai yra svyrantys, prasom pavadinima ,gal jau man prireike ir ju g.gif ,sodint juos 'aukstyn kojom" ?
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 02 21, 21:36)
laikymo patarimai

Šindien "Maimoje" XX nusipirkau pomidorų sėklų MARMANDE  ,

gal kas jau auginote ir žinot ar geros. bigsmile.gif

O 7-nį "Ermitaže" buvo nuolaida viskam - 25 proc., tai nusipirkom kai kurių sėklų,

durpių tablečių diginimui (10 tablečių kainavo 2,29 - 25 proc.)
QUOTE(giedrulka @ 2011 02 21, 22:12)
Marmande vienais metais auginau. Elementarus, tiesiog pomidorai ir tiek. Bet siemet auginsiu, dar karta isitikinti reikia.

man nepatiko, lieka zali neisirpe virsuj, o gal tik man taip gavosi g.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 21, 23:43)
Merginos ,kurie pomidorai yra svyrantys, prasom pavadinima ,gal jau man prireike ir ju g.gif ,sodint juos 'aukstyn kojom" ?


kaip aukstyn kojom, pakast lapus o saknis i virsu blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti