Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 21, 12:39)
Skubiai informuoju, kad buvau pašte ir visoms, kas užsakinėjo Buran ir Monroe, laiškelius jau išsiunčiau 4u.gif


nai na nai sokiai.gif thumbup.gif
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Radau įdomų puslapiuką 4u.gif (gal nebuvo dar įdėtas). Ypač įdomu (bent man) kur augina dviejų rušių pomidorus ir lygina tarpusavyje

http://www.early-tomato.com/index.html


Vis dar laukiu žinių-kur bazuojasi diedukas su sėklomis Kalvarijų turgelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 21, 15:04)

Vis dar laukiu žinių-kur bazuojasi diedukas su sėklomis Kalvarijų turgelyje  4u.gif

Įėjus pro pagrindinį įėjimą, reikia pasukti į kairę už kairėje esančio paviljono, ten yra kioskeliai ir kažkuriam iš jų (penktam ar kažkuriam) yra sėklų, tame tarpe ir rusiškų 4u.gif Na, bent tada ten mes radom tą moteriškę ax.gif
Atsakyti
Sveikos , gal kam nors yra tekę augint "Sabala" pomidorus? Įdomu butų sužinot nuomonę apie juos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 02 21, 15:23)
(penktam ar kažkuriam) yra sėklų, tame tarpe ir rusiškų 4u.gif

Ačiū *TAU* 4u.gif .
O į tą kioskelį galima įeiti ar prie to kioskelio diedukas sėdi išsidėliojęs? Na čia kad lengviau orientuotis būtų ko tiksliai ieškoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 21, 15:15)
nai na nai  sokiai.gif  thumbup.gif
Ačiū  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nėr už ką mirksiukas.gif

QUOTE(*TAU* @ 2011 02 21, 16:23)
Įėjus pro pagrindinį įėjimą, reikia pasukti į kairę už kairėje esančio paviljono, ten yra kioskeliai ir kažkuriam iš jų (penktam ar kažkuriam) yra sėklų, tame tarpe ir rusiškų 4u.gif Na, bent tada ten mes radom tą moteriškę ax.gif

Reiks šitą info išsisaugot, nes jaučiu, kad kitais metais aš tikrai ten apsilankysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 02 21, 16:50)
Nėr už ką  mirksiukas.gif
Reiks šitą info išsisaugot, nes jaučiu, kad kitais metais aš tikrai ten apsilankysiu biggrin.gif


Kitais metais forumietės vienas kitas jau pažins prie sėklų kioskelių pagal perkamų pomidorų rūšis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 21, 16:06)
Ačiū *TAU*  4u.gif .
O į tą kioskelį galima įeiti ar prie to kioskelio diedukas sėdi išsidėliojęs? Na čia kad lengviau orientuotis būtų ko tiksliai ieškoti  biggrin.gif

Tokia nisa ieiti galima, bet atviras toks kioskelis, bet va cia apie ta moteriske , o va diedukas, tai nezinia kur, o gal cia ta pati vieta tik pardavejai skirtingi g.gif
Atsakyti
Manęs vos apopleksija neištiko, kai užėjau atsitiktinai į Shetelig (ar kaip ten jis rašosi) blink.gif . Kažkodėl aš įsivaizdavau čia skaitydama, kad ten kažkokia mažytė kamurkė-parduotuvytė su keliom lentynom. O ten blink.gif blink.gif
Kokia įvairovė sėklų, jetau jetau. Čiupau Corazon ir moviau lauk, nes teturėjau 5 minutes laiko. O jei būčiau pradėjus apžiūrinėt viską, tai ir iki vakaro nebūčiau išėjusi rolleyes.gif .
Pardavėja siūlė Black russian. Gal susigundyti? biggrin.gif
Atsakyti
Labai aciu blakstienai uz sekleles . Reikes kuria diena paset ir laukt derliaus.Aciu thumbup.gif
Atsakyti
diedukas ir bobutė skirtinguose kioskeliuose sėdi prie to įėjimo kur arčiausiai Žalios stotelės. Praeisit pro skanių sausainių kioską ir iš dešinės kioskų paviljonas, pirmiausia diedukas, po to 2 ar 3 obuolių kioskai, o jau po to bobikė.

kas klausė apie juodajį maurą - ryt pažiūrėsiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 02 21, 17:53)
Pardavėja siūlė Black russian. Gal susigundyti?  biggrin.gif


žinok, skanūs, choleros.. Tik pernykštė vasara jiems visai nekokia pasirodė.
Atsakyti